2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Minik kızım 3020 gram 48 santim olarak 11:21 de dünyaya geldi ikimizde çok iyiyiz çok şükür hepinize tek tek dönemiyorum kusura bakmayın sizlere de hayırlı güzel doğumlar nasip olsun
Şimdi sıra sağlıkla büyürmekte inşallah canım hayırlı olsun Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin

37 den beri korunmasız iliski yapıyoruz 39 olduk hala tik yok bunlar o kadar kolay etki etmiyor bence 36dan sonra tüm tuşlara basmak lazim

Allahımmm benim libido 5.aydan sonra sıfırlandı son 2 aydır da kardeş gibiyiz
Bi de lohusalık var Allah kocama sabır versin

Kızlar birşey sormak istiyorum dün gece ve şimdi olan bı sancım var adet ağrısı gibi değil ama kasıklarımdan vajina bölgesine doğru olan bir ağrı sancı batma tarzı birşey doğum sancısı olabilir mi 38+1 deyiz dün kontrol vardı henüz birşey yoktu

Kızlar şimdi ilişki ile ilgili yazılanları gördüm biz de 35+3 üz şu an ama sezaryan planlamıştık doktora da sormayı unuttum adamı bunun için aramak istemiyorum ahah sizce sorun olur mu normal doğumu tetiklemek gibi

Allahımmm benim libido 5.aydan sonra sıfırlandı son 2 aydır da kardeş gibiyiz
Bi de lohusalık var Allah kocama sabır versin
Benimde öyleydi ya sıfır yani sırf herife kıyamadığımdan lohusalık da var diye bu aralar arttı benim doktor kısıtlayın dedi ondan psikolojik mi bilmiyorum ama

Canim bu arada simdi bulabildim de, benimki bunlardan; Article number: 1213853002 Kodu bu yaziyor memnunum ama su an bundan m&s bulursam alıcam bakalım kalmamış beden burada da XL olabilir mi gerçi bi bakmam lazım mağazada

Kızlar selam 2-3 gündür beyaz sümüksü akıntı geliyor yalancı sancılar var başka bişey de yok doğum belirtisi olabilir mi internet kafamı karıştırdı

Off ben de küçük bir ilçedeyim burda ikisi de yok mağazaların internetten de m&s nin kalmamış h&m var ama bunu alıp bir de bunu deniim teşekkür ederim ama bedenler nasıl acaba 85 e kadar var nette ben 90b ya da c kup kullanıyorum normalde beden ölçüsü tutuyor mu

Kızlar bebeğimde Pamukçu olmuş ya dilinde
Tatlım hemen pamukçuk olmaz ya beyazdır sadece emiyorsa öyle gözükebilir bence pamuk ağız mendilini kaynayıp soğumuş su ile ıslatıp nazikçe siler misin eğer ciddi fazlaysa beyazlık ilaçla geçecektir doktora götürmelisin antifungal ilaç veriyor hekim diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…