2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Arkaşdaşlar,bağırsak sesleri duyuyorum ve afedersiniz gaz artışı oldu sizde de var mı böyle bi durum?
Ay bende de ishal var gibison zamanlar bağırsaklar coşuyor sanırım

Bebişini kucağına alan tüm arkadaşların da gözleri aydın olsun sağlıkla bol sütle büyütsünler

Ben daha 35 teyim ama bir rahatlık var yarın 3 4 günlüğüne annemlerin yazlığa gidiyoruz gelince de dip bucak ev temizliği var.
Umarım benim kadar rahattır bebiş de 38i bekler

kizlar kisisel temizligi nasil yapiyorsunuz siz bu haftalarda ben agda yapmak istiyorum,diger yöntemlerle ölü deri orda kaliyo, en güzeli agda ölü deriyide temizliyo daha temiz gözüküyo

kizlar kisisel temizligi nasil yapiyorsunuz siz bu haftalarda ben agda yapmak istiyorum,diger yöntemlerle ölü deri orda kaliyo, en güzeli agda ölü deriyide temizliyo daha temiz gözüküyo
Ben jiletspor dan devam ediyorum. Eşimden yardım alıyorum. Artık o bölgeyi göremiyorum çünkü. Evde ipl uyguladığım için çok kalın değiller. Batık falan da olmuyor artık. Doğumdan sonra da ipl cihaza devam.

Bende yarın 35 olucam sende Nilüfer doruktaydın demi Benim bebek beklerse 19 Ağustos için gün istedim doktordan bakalım.Sen sezeryan mı?normal mi düşünüyorsun

İnsallah canım amiiin ayy valla ctesi kavuştay oglusla hepsi sağlıklı olsunlar uyuyamıyorum ki neyse alıştık baya uykusuzluğa bakalım onlar iyi olsun da uykusuz kalalım azıcık (3-4 yıl kadar ) sorun değil

Ohhh yaşasıınn çok şükür güzel haber geldi gözün aydın canım benim

Güzel haber alan arkdaşlar doğuma giren arkadaşlar süreçleriniz güzel geçsin inşallah gelsin mis kokulu cennetler

Canım şehir hastanesinde doğuma alındım hevesle canta hazırlamıştım olduğu gibi eve geri getirdim sadece pijamamı giyebildim 2 gece kaldım
Şehir hastanesi olsa yaşadığım yerde kesinlikle onu tercih ederdim. İnşaat halinde şu an. Normal devlet hastanesinde olacağım muhtemelen. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Şu an durumunuz nasıl?

Ben kuaföre gidiyorum canım en rahatı uygun değil evet ama yapabileceğim bişey yok. Hiç jiletle almadım eşime aldırmak da tuhaf geliyor nedense u

Bende götürsem mi acaba emzirme yastığı ya işime yarar mı ki
Herkes emzirme yastığına ihtiyaç duymayabiliyor canım. Gereksiz görünüyor ama ben çok rahat ettim kesinlikle onu da evde unutmuşum eşime söylicem getirsin hastanede bile kullandım bebeği rahatça emzirebildim ne eğildim ne uğraştım. Tam bir hayat kurtarıcı benim için valla bebeği sütten kesinceye kadar da kullandım.

Canım şehir hastanesinde doğuma alındım hevesle canta hazırlamıştım olduğu gibi eve geri getirdim sadece pijamamı giyebildim 2 gece kaldım
Canım eskişehir şehir hastanesi değil mi memnun kaldın mı ordaki odalar iki kişilik oluyor değil mi birde oda süsüne filan izin veriliyor mu acaba kapıya tül filan asmak için

Selamlar hastane çantasına ne koymalıyız ne koydunuz iyi ki koymuşum dediğiniz ve koymasamda olur dediğiniz var mı
Ben götürdüğüm pijamalardan hiçbirini giyemedim sezeryan doğum yaptım üstümde askılı atlet altımda depend külotla durdum nolur nolmaz diye hem elbise hem alt üst takım koymuştum giyemedim hiçbir şekilde o kadar para vermiştim elimde patladı hepsi

Kızlar ben de 39+1 oldum bugün kontrolüm vardı. Çatı muayenesi yapıldı ve kültür alındı test için. Bir şey varsa antibiyotik kullanacağım.

Bebek daha kanala bile girmemiş 3600 olmuş bir de. Normal doğum istiyordum ama doğmuyor. Nst yapıldı bir şey yok açılma yok. Her akşam aşırı geziyorum arsız gibi 12lere kadar dışardayım. Doktorum da haftaya izinli olacakmış bu hafta doğsun istemiştim ama olmadı malesef. Pilates yapıyorum topla zıplıyorum ama yok başka napmak lazım acaba? Doktorum cumartesi tatile çıkıyor 2 gün içinde doğsa iyi olurdu

Ben henüz doğum yapmadım ama doğumdan önce çok kez giydim lohusa geceliğini falan doğumdan sonra evdede giyerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…