2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Tatlım hemen pamukçuk olmaz ya beyazdır sadece emiyorsa öyle gözükebilir bence pamuk ağız mendilini kaynayıp soğumuş su ile ıslatıp nazikçe siler misin eğer ciddi fazlaysa beyazlık ilaçla geçecektir doktora götürmelisin antifungal ilaç veriyor hekim diye biliyorum
Doktor dedi canım ya bugün bu pamukçuk diye, karbonatlı su ile sil dedi sildim ama geçmedi

34+4teyim benimde öyle 3 sefer oldu bugün yarın bi sorayım doktoruma haftaya kontrolüm. 32 de nst de sancı düzenli çıkınca 1 gece yattım ciğer geliştirici fln yapıldı tetiklemez inşallah
Benim de öyle 32 de yattım 3 gece şu an 35 im

Hatırlıyorum aynı gün yatmıştık inşallah dururlar daha erken ya. İlaç olarak ne verdi doktorun. Ben Progestan fitil, adalat bide progestan iğne 5 günde 1 kalçadan
Ben progestan fitil ve adalat kullanıyordum. Geçen hafta kontrolüm vardı 35 olunca bırakacağız dedi bugün bıraktım. Sizin ne zaman bırakacak

Selam Eylül annelerinden geliyorum 32+3 haftalığız şuanda dün akşam başlayan bir kasık ağrım oldu biraz dinlen ince geçti bugün yine başladı sanki regl sancısı gibi sizler tecrübelisiniz norml mi bu haftalarda doktora gitmeli miyim
Hoş geldin canım o haftalarda oluyor canım rahimin ve bebeğin buyumesinden kaynaklı eğer dinlenince geçiyorsa sıkıntı yok diyor doktorlarda takip et kendini canım bende 35 haftaligim yurudugumde ağrım oluyor o yüzden zorda kalmadıkca yurumuyorum çokta faydasını gördüm inan erken doğum riskim vardı bundan öncede 33+3 te doğum yapmıştım fazla yurumedigim için dinlendigim için birde 35 i gördük elhamdulilah bide 37 yi gorsek inşallah 🤲🤲🤲

Ben jiletspor dan devam ediyorum. Eşimden yardım alıyorum. Artık o bölgeyi göremiyorum çünkü. Evde ipl uyguladığım için çok kalın değiller. Batık falan da olmuyor artık. Doğumdan sonra da ipl cihaza devam. 👍
Aynen canım bende jiletle alıyorum ama aldığım bölgeyi göremiyorum arada kesiliyo kanıyor filan🤣🤣🤣esimede söylemeye çekiniyorum🤭

X