2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ben doğum yaptım Hem de öyle kolay oldu ki maşallah spinal anestezi çok rahatmış Bebis de iyi 37 + 1 3200 gr 52 cm Çok şükür küveze girmedi yanımda yarın eve çıkacağız inşallah
ay gözün aydın çok iyi sağlıklı mutlu bir ömrü olsun sizinle geçmiş olsun sana da cnm

Kızlar günaydın , 5 ağustosa gün verdi doktor inşallah sağlıkla gelsin bebeğim. Kaç haftadır bir sürü sorunla uğraşıyorum evimizi tahta kurusu bastı annem alt katımızda ona gittik evimizi ilaçlatırken kaldık 10 gün meğer annemin evinde de varmış. Stresliyim üzgünüm her işi baştan yaptık her şeyi baştan hazırladık bebeğe. Şimdide dudağımda uçuk çıktı… Doğuma 10 gün kala bebeğimi kimse öpmesin uçuk olur hastalık kapar derken bende uçuk çıktı napcam bilmiyorum…

10 güne uçuk geçer merak etmeyin tahta kaşığı ateşe tutup dudağınıza 4-5 kez değdirip çekin kurutur. Geçmiş olsun ve gözünüz aydın sağlıkla kucaklayın inşallah bebeğinizi

Geçmiş olsun. Allah kolaylık versin. Hepsi geçici şeyler üzülme, yorgunluğun strese sokmuş seni. Ne güzel annen alt kattaymış, şükür yardımcı olacak biri var. İyi ki var. 5 ağustos daha 10 gün var uçuk kalmaz ki :) iyi ki doğum sonrası olmamış.

36+2 deyim ve 39 u görmeyeceğim için seviniyorum

Harikasınız, Allah bağışlasın bebeklerinizi belki de kafanız sezaryene giricem diye o kadar rahattı ki açılmanız son raddeye kadar hissettirmeden geldidoktor da çaktırmadan normale sokmuş yaptırmış valla helal, şu anda hele ki ikiz gebeliklerde komplikasyon riski yüksek diye hiç o yanaşmak istemiyorlar normale.

Ya canım ben de alayım h&m den memnundum şu an ama pijamalarımı falan marks and spencerdan aldım çok güzel yedek bulunsun, googleadim da sutyen icin cok model var tipi hangisi acaba ? Burda stok vardir bizim
Benim favorim şuydu ama sizde de sadece small ve xl kalmis sanırım.

Eklentiler

• Screenshot_20240725-085719_Chrome.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 43
Selam canım , yorum yok burada ama ay güneş yükselen burcunu en doğru Free Astrology Chart - Astrodienst bu site çıkartıyor ..
benimde bugün doğumum var kısmetse , ben doğum saatini kendim seçmedim doktorum 11:30-12:00 dedi , çok seçilmesini tercih etmiyorum ama seç bir saat deseydi yine bu saatleri ya da 15:00 - 16:00 gibi seçerdim . Çünkü 11:30 - 12:00 yükselen terazi , ondan önceki saatler başak , ondan sonraki yükselen akrep .. 15:00-16:00 gibi de yükselen yaydı bu da iyi . . Sen yine attığım siteden bak canım çünkü bilgisayarım yok şu an yanımda teyit etmiş olursun

ay bugün müydü senin doğumun canm tam girerken uğraştın yazdın çok teşekkür ederim sağ salim kucağına al bebeğini , hayırlı güzel ömrü olsun inşallah haberlerini bekliyoruz

stresten olmuştur uçuk için kremler var eczacı bilir 10 güne birşey kalmaz zor olmuş ama en azından doğumdan önce hallettiniz öyle düşün

Kızlar mideniz yanıyor mu ? Benim 9 aydır bir kez bile yanmadı acaba diyorum kel mi doğucak çocuk ben de eşim de sarışınız çünkü ama ilgisi var mı deneyimli anneler
canım benim ilkinde de bunda da hic yanma olmadi, ilk oglum gayet sacli gelmisti. Simdide en son kontrolde doktorumuz baya sacli bir kiz geliyor mide ilaci yazalim mi dedi gerek yok dedim hatta gulustuk. Herhalde herkesi ayni etkilemiyor

Günaydın kızlar bildiğiniz kapı süsü takı yastığı yapan güvenilir sayfa var mı? Ben iki hafta önce biriyle anlaştım şimdi cevap vermiyorlar ya. Acil başka birinden yaptırmam lazım yetişsin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…