2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İnşallah çok teşekkür ederim 35. Hafta korktuğum bir hafta ben her an bekliyorum açıkçası. Normal doğum mu bekliyorsun yoksa sezeryan mı olacak
İki hafta önce hastaneye yattım ben 3 gün erken doğum riskiyle. Sancılarım çok vardı ve sıktı. O arada çatı muayenesi de oldum neredeyse doğuma alınıyordum çünkü. Çatım çok dar çıktığı için zorunlu sezaryen dedi. Ben hala ilaç kullanıyorum ama yarın bırakıyoruz ilacı ondan sonra doktor eli kulağında olur her an gelebilir dedi

Yaa benim de sancılarım var ama düzensiz çıktı ciğer geliştirici yapıldı önlem olarak işte. O zaman çok yakın aralıkla doğum yapacağız seninle ne ilacı kullanıyorsun

Yaa benim de sancılarım var ama düzensiz çıktı ciğer geliştirici yapıldı önlem olarak işte. O zaman çok yakın aralıkla doğum yapacağız seninle ne ilacı kullanıyorsun
Bana da hastanede yaptılar ciğer geliştiriciyi. Adalat ve progestan fitil kullanıyorum

Hayırlısıyla sağlıkla gelseler de şu tedirginliğimiz bir bitse artık
Ben düne kadar daha tedirgindim çünkü doktorum hep şu an almamalıyım küveze girmesin dedi. Hastaneden beni eve gönderirken de hep sorumluluğu bana attı 35 e kadar dayanmamız lazım ondan sonra rahatız diye. Böyle diye diye kendimi sıka sıka 2 hafta geçirdim. Şimdi geliyorsa da gelsin kafasındayım inan Sağlıklı olsunlar da bugün yarın önemi yok. Bir şey olursa bize de haber ver

Soracağım şu an da da her hareketinde sanki alttan bir şey akacakmış gibi tedirginim üstüne şimdi bir de oğlum hiç uyanmaz uyanacağı tuttu yanıma geldi sallamamı istedi
Zaten bir şey oldumu üst üste gelir herşey Allah en köprüsünden korusun benimde bir kere kahverengi akıntı gelmişti doktora sordum konrtole gidince bebeğin eşine baktı bir kaç şeye bakti sıkıntı yok dedi inşallah seninde yoktur zaten o akıntı sabahı bebek baş aşagi dönmüştü zorlanmış olabilir dedi

Aynen ben de o kafadayım ya istediği zaman gelsin artık ciğer geliştirici de oldum ya kafam rahat. yazarımm tabi ki

İnşallah bizimki döneli de çok oldu bakalım yarın doktoruma soracağım. İçimden bir ses çok yakın diyor doğum için

Benim de koyu seffaf sarı şu gibi geliyor ama sezeryan akşamı hiç uyutmadı bebek ve azaldı umarım sökülür

Hiç stres olma canım ben hamilrligim boyunca doğumla ilgili ne bisey izledim nede arastirdim.Doguma girene kadar kendi sağlık sorunlarım ve ikiz bebek olması nedeni ile sezeryan olucam diye geniş geniş takıldımAksam 19.00 gibi suyum geldi zaten erken doğum riski nedeni ile 3 haftadır hastanede yatıyordum hemen Nst ye bağladılar sancı çıkmadı 1 saat sonra Nisan geldi doktor çatı muayenesi yaptı acilmam çok azdı.saat 21.30 gibi sancılar başlayınca dogumhaneye aldılar.Son 1 saat sancılar nedeni ile zorlu geçti baya ter dokturuyorgece 04:38 de doktor geldi ve hadi yat aşağı dedi nasıl yani normal mi doğum yapicam benim rahatsizligim var falan derken kendimi ıkinirken buldum 3-4 ikinmada oğlum dogdu.4 dk sonra 3 ikinmada kızım geldi.Inanki dogum ani en kolay kismi Simdi iyiki normal dogum yapmisim diyorum.Hic endişe etme ben 2 taneyi normal dogurduysam herkes doğurur.Su gibi dogumlariniz olur inşallah rabbim herkesi bir ayazda kurtarsin

Merhaba hanımlar, 35+5 teyim ve bebek makat geliş. Muhtemelen sezeryanla alacak doktor. Dönmüyor oğlum benim gibi olan var mı aranızda, yada bebeği geç dönen
37+3 dönmüyor maalesef.
Kızlar ben doğum yaptım Hem de öyle kolay oldu ki maşallah spinal anestezi çok rahatmış Bebis de iyi 37 + 1 3200 gr 52 cm Çok şükür küveze girmedi yanımda yarın eve çıkacağız inşallah
Maaşallah.

cicekkiz9 canm selam nasılsın? biraz vaktini alabilir miyim biz bugün sezeryan tarihi saati ayarlayacağız da yükselen burç için 1 ağustosta saat kaç tavsiye edersin ? sence yükseleni ne olmalı? bir de hangi siteye baksam aynı saate farklı yükselen yazmışlar, güvenilir kaynak var mı acaba bildiğin??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…