2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doğurdum canım ama bi türlü yazamadım toparlanmaya çalışıyorum yine fena değilim çok şükür🙏🏻pazartesi sabah doğdu son kontrolümüzdeki gibi geldi kilosu boyu 3 kilo ve 49 cm ismini Erdem koyduk🥰acayip hızlı bir maraton başladı inşallah kısa zamanda hepimiz adapte oluruz kendimi unuttum desem yeridir🥹
cok sevindim canım benim ne guzel saglıkla kavusmussunuz darısı hepimizin basına

Günaydın kızlar💕 bildiğiniz kapı süsü takı yastığı yapan güvenilir sayfa var mı? Ben iki hafta önce biriyle anlaştım şimdi cevap vermiyorlar ya. Acil başka birinden yaptırmam lazım yetişsin diye
canım ya benimde basıma geldi ne yazık ki ortalık dolandırıcı olmus, ben dododesignda yaptirdim guzel geldi bir sor istersen

Kızlar 34+4teyim. 3 gündür ara ara baş dönmesi yaşıyorum 10 sn fln sürüyor geçiyor normal mi acaba tansiyonum mu düşüyor

Günaydın kızlar💕 bildiğiniz kapı süsü takı yastığı yapan güvenilir sayfa var mı? Ben iki hafta önce biriyle anlaştım şimdi cevap vermiyorlar ya. Acil başka birinden yaptırmam lazım yetişsin diye
ismi ne yaptirdiginiz yerin kids couture mu bende 1 ayi gecti hala ses yokta

Selam canım. Tekrar eden bir şey olmadı henüz doktoruma da yazmadım birazdan yazacağım oğlumun kahvaltısı okul hazırlığı derken vakit olmadı
Tekrar eden bir şey yoksa sorun yoktur bence ama yine de doktorun yorumunda fayda var çok geçmiş olsun tekrardan 🌸

Bugun dogum yapacak kızlar sağlıkla kavusun dilerim bebislerinize :)
Benim gibi normal dogum bekleyen anneler biriniz dogurun da şuraya Bi pozitif normal dogum hikayesi yazın biraz motive olalım:)
Ağustos gelmeden doğumlar son hız devam ediyor temmuz anneleri oluyoruz hadi hayırlısı bakalım:)

Ben bu sayfaya yaptırdım canım iki haftada teslim edildi

Eklentiler

• IMG_2328.jpeg
    IMG_2328.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 59
X