2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
hurremkrbg hurremkrbg ben de Izmirliyim ve gurbete gelin geldim🥹 çok özlüyorum bu yaz gidemedik de hic hamilelikten..
Yaa öyle mii gerçekten gurbet en zoru 🥹 ben hamileliğin başlarında 1 ay kadar gittim geldim oradayken sürekli rahatsızlandığım için hiçbir şey anlamadım bu sene o yüzden daha çok özledim 🥹

Herkese iyi akşamlar anneler. Pembe akıntım oldu normal midir? Neden olur bilgisi olan var mı?

Yok hayır erken doğumum var bir önceki 35+4 te acil sezeryan olmuştu. Geçen cuma kontrolde rahim ağzı falan kapalı her şey yolunda demişti önlem olarak ciğer geliştirici yapıldı
Bana da aynı şekilde lekelenme olmuştu onda doktor kan uyuşmazlığından olabilir, bazen bebek aşağıya çok hızlı vurduğu zaman da olabilir önemli olan devam etmemesi demişti. İnşallah bir sorun yoktur 🩷

Bana da aynı şekilde lekelenme olmuştu onda doktor kan uyuşmazlığından olabilir, bazen bebek aşağıya çok hızlı vurduğu zaman da olabilir önemli olan devam etmemesi demişti. İnşallah bir sorun yoktur 🩷
Çok hareketli dün de baya sancım vardı aslında buraya da yazmıştım bel kaşık ve sırt ağrım vardı. Şimdi de hareketleri çok vajinaya baskı yapıyor her hareketinde bir şey akacakmış hissi veriyor hatta. Cuma günü kontrolüm yine ama beklesem mi yoksa yarın gitsem mi bilemedim

Çok hareketli dün de baya sancım vardı aslında buraya da yazmıştım bel kaşık ve sırt ağrım vardı. Şimdi de hareketleri çok vajinaya baskı yapıyor her hareketinde bir şey akacakmış hissi veriyor hatta. Cuma günü kontrolüm yine ama beklesem mi yoksa yarın gitsem mi bilemedim
Ay o bende de var bir iki saattir başladı hareketlerinde idrar kaçıracakmışım gibi hissim var. Bence hareketlerini kontrol edin doktorunuzla görüşün bugün gitmiyorsanız bile yarın mutlaka gidin kan önemli bir şey bence

Ay o bende de var bir iki saattir başladı hareketlerinde idrar kaçıracakmışım gibi hissim var. Bence hareketlerini kontrol edin doktorunuzla görüşün bugün gitmiyorsanız bile yarın mutlaka gidin kan önemli bir şey bence
En iyisi ben yarın sabahtan doktoruma yazayım ona göre hareket edeyim o zaman. Gel derse giderim demezse cuma zaten kontrol 🙏🏻

Canım doktoruna sor nişan olabilir ne bilim nişan olmasa bile başka bir nedeni de olabilir 🤔
Soracağım şu an da da her hareketinde sanki alttan bir şey akacakmış gibi tedirginim 😕 üstüne şimdi bir de oğlum hiç uyanmaz uyanacağı tuttu yanıma geldi sallamamı istedi 😬

X