2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlarr çatı muayeneniz nasıl geçti? Ben ilk kez alttan muayene oldum çok kastım kendimi o yüzden çok acılı oldu Doğumda ne yapcam hiçbir fikrim yok
Benimde geçen hafta oldu maalesef benimde sizin gibi acılı geçti ama zaten normal muayene olurken de ağrı acı hisseden biriydim doktorum haftaya tekrardan bı bakalım muayne edelim dedi

Bana çatın normal ama bu şekilde kasarsan doğumda çok zorlanırsın dedi. Doğum yaparken en az 10 kere bu muayene yapılıyor bunlara hazırlıklı ol dedi
Evet aynı şekilde bende ilişkiye girerken de ağrılı oluyor banada normal doğum senin için bı travma olmasın istersen tercih etmeyebilirsin dedi ama çatı durumu filan normal doğum için uygun görünüyor

Kızlar sezeryanda süt ne zaman geliyor tam ne önerirsiniz
Canım benim üçüncü gün geldi o zamana kadar iki saate bir sağdım, bebek yanıma gelip beni emdiği ilk denemede geldi süt, yani bence büyük bölümü psikolojik merak etme gelir mutlaka, benim doktorum uyur dinlenir sıvı alırsan gelir korkma demişti

Mutlaka izleyin, nasıl nefes alacağımızı bilmek, nefesle kasılmaları yönetmek ve nasıl ıkınacağımızı bilmek bence normal doğum için en önemli şeylerden
Kızlar ya doğumu kolaylaştırmak adına ne yapabiliriz 36 haftadan sonra günde 5 adet hurma yemeye başladım başka önerisi olan var mı
Ahududu yaprağı çayı da öneriliyo canım

Zaten çoğu kişi bolca dinlenin ve sıvı tüketin su tüketin diyor. Bakalım bizim nasıl olacak

O kısmı hiç hatırlatma Daha okullar açılacak hazırlık vs. Allah yardımcımız olsun . Birinci sınıfa mı başlıyor

Kızlar ben doğum yaptım Hem de öyle kolay oldu ki maşallah spinal anestezi çok rahatmış Bebis de iyi 37 + 1 3200 gr 52 cm Çok şükür küveze girmedi yanımda yarın eve çıkacağız inşallah
MaşaAllah canım gözün aydın çok geçmiş olsun darısı bizlerin başına

Kızlar ben doğum yaptım Hem de öyle kolay oldu ki maşallah spinal anestezi çok rahatmış Bebis de iyi 37 + 1 3200 gr 52 cm Çok şükür küveze girmedi yanımda yarın eve çıkacağız inşallah

Maşallah canım Allah analı babalı büyütsün

Ayy ne güzel maşallah hayırlı olsun gözünüz aydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…