2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
karisicani sanmiyorum bide gorcem ya bilicem hangi cücük benim onda kafa rahatta bizden biri olmadan bebek odaya cikarsa falan gizli gizli kucaklar opmeye kalkarlar korkum o bu arada eskiden cidden bayaaa olurmus ya ne kotu benimde esim soylemisti

Yaaa ahahaha aynı korku bende de var ben doktorumla pazarlık yapacağım bir de hocam dikişlerim yapılana kadar ten tene temas yapmak istiyorum göğsüme yatırın diye çok istiyorum ten tene teması yurtdışında falan sezeryanda bile yapıyorlar insallah kabul ederler ilk kontrollerini yaptıktan sonra versinler ne gerek var yani illa giydirip benden uzaklaştırıyorlar odaya yolluyorlar. Tam tersi olması lazım bize verseler hem bebek rahatlar hem sütümüzün gelmesi kolaylaşır gicik oluyorum ya.

evet ya bu gidisimde sorucam bende kucagimda kalsin isitorim ben onu yok diceni sanmiyorum doktorumun ama ameliyathaneler cidden soguk sonuna kadar orda tutmak istemeyebilir ondada ben odaya biz cikmadan cikmasini istemiyorum dicem ona kesin tamam derler ben gidiyim oyle gelsinki bakislarimla etrafi kaciriyim sjsjsjs uzak durun oglumdan bakisi sjsjssj ayna karsisinda calismalara basladim cokta sovuyomus gibi olmasin diye sjsjsjsj

Ben de var canım doğuma kadar bizimle maalesef

Ayy canım yaa Seni düşünüp sabredeyim 2 hafta zor geçti Magnezyumdan yana korkmayayım atayım o zaman uyuşturucu aliyormusum gibi evde gizli gizli atıyorum Kilosu geçen hafta 3200 dü biraz önde gittiği için de erken gelmeye çalışıyor Dr 3. bebek olunca rahim taşımıyor artık dedi yatmak da iyi gelince riske atıp kalkmamaya çalışıyorum Çok şükür 37 hafta olmak üzere artık Benim biraz 37 takıntım var

Kızlar selam özel hastanede sezeryan doğum yapanları ne kadar yatırıyorlar? Bi doktor videosu izlemiştim bakanlık sezeryan doğumla doğan bebeğin 48 saat gözetimde tutulması gerketiğini söylüyor normal doğumda da 24 saat diyordu. Ama 24 saatte taburcu olan sezeryanlar duyuyorum. Avrupada sezeryan doğum hapan arkadaşım 5 gün kalmıştı

Nişan gelince hemen doğum olmuyor yani? Suni aldınız mı? Bir de su bazılarında gelmiyormuş cidden doğumda mı patlatıyorlar
Benim diğer iki doğumda da nisan ve su gelmedi. Suyu orda patlattılar nisani hiç bilmiyorum. İlk doğumda kasilmalarla gittim ikinci doğumda da bebek artık büyümüyor rahim ağzı açık diye hastaneye cagirip suni sancı vererek kendileri baslattilar. Her doğum farklı oluyor kolay olsun da nasıl olursa olsun :)

Bende bir buçuk gün kadar kaldım hem devlet hem özel de sezeryan olduğumda. Bebekte ve ya sende sıkıntı yoksa ağrıların çok fazla değilse . Doktor taburcu ediyo. Bir de taburcu olmak daha iyi oluyor bana kalırsa. İnsan ev ortamında daha rahat ediyo bebeginlyle. Bir dus almak kendi yatağına uzanmak . Yemeğini yemek filan daha rahatlatıcı iyileştirici oluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…