2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba benimde ayni oyle 3 hafta önde senle gunumizde aynı bana da gun vermiyor daha bu onde gidişin bebege zaarari varmı doktorun bisey dedimi

Benim de 20 Ağustos canım 39+ 1 2 gibi oluyor ama bebeğin durumuna bakarız dedi 13 Ağustosta olabilir dedi bir tek salı günlerini tercih ediyormuş da benimki
Aa yakınmış hayırlısı bakalım bana da dediki ihtiyaç hissedersem erken alırım şimdilik böyle belirleyelim Salı günlerini seçmesi de çok ilginçmiş

Benim geçen doğumum sezeryan. 24 saat sonra taburcu olmuştum

Ben yarın doğum yapacağım canım doktor bir gün kalcaksın dedi inşallah bir aksilik çıkmazsa. O bir gece bile beni acayip strese sokuyor hatta hiç kalmak istemiyorum ama mecbur işte.

Ben de var canım doğuma kadar bizimle maalesef
Çok agridi dayanamadım doktora gittim. Orda baktılar bi parmak açıklık var bol yürü suya otur artık yoluna girmiş yatış vermicem dedi Ama dogumhaneye girince bana bi korkmak geldi arkama bakmadan kaçtım desem yeridir. Nasıl aşacam ben bunu ya gider gitmez doğum Çatalına çıkarttılar nstye felanda orda bağladılar nedense daha önce de normal doğum yapmış olmama rağmen bi an korktum.

Benim doğum yapacağım hastane normal de sezeryan da 1 gece canım aksi bir durum olmadığı sürece

Canım henüz doğum yapmadım ama planlı sezeryan olacak benimde, 48 saat yatiriyoruz dedi hastane. İlk 20 gün bebeğin tüm kontrollerinin ücretsiz olduğunu hakkımız olduğunu da soylediler

Oooo valla kolay gelsin tebrik ediyorum çocukta yaparım kariyer de yaparım diyosun yaniiii bol şanslar kuzum

Türkiyede bir gece diye biliyorum canım ben de, ben yurtdışındayım burda minimum 3 gece dedi bana sezaryana o da iyi değil evime gelmek isterdim açıkçası

Aa yakınmış hayırlısı bakalım bana da dediki ihtiyaç hissedersem erken alırım şimdilik böyle belirleyelim Salı günlerini seçmesi de çok ilginçmiş
Evet hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım ya bizimki de aynı modda konuştu gidişate göre ama işte salı olduğunu belirtiyor özellikle zaten bir tek ptesi ve çarşamba muayene günleri bilmiyorum artık acil olmasın da planlı gitsin

Sarılık uyku yapıyor bebeklerde canım, sarılık yoksa eğer sen yine 3 saatte bir ilk zamanlar uyandır beslemek için
Eve gelirken bütün değerleri çok normaldi canım hiç öyle bir şey demediler, 3 saatte bir kaldırıyorum ben dediğin gibi

Güç bela ben de kaldırıyorum, ayaklarını denedim gıdıklanmıyor

Geçen sene sezeryan doğumum sabah 8 de oldu 1 gece kaldım. Sonraki gün 11 gibi çıktım. Yine sabah erkenden doğum olcak. Ertesi gün iyi hissedersem daha erken çıkabilirim

Evettt perşembe günü taburcu olduk
Ben de senin dediğin biberondan aldım kutudan iki tane çıktı fark ettim ki ikisinin başlığı farklı, şuan kullandığımı emiyor sanırım diğerini etmemez ben de emin değilim daha denemedim onu.
Ben de senin gibi yapıyorum bu arada baktım uyandırmadım sağdığımı veriyorum biberonla. Eğer uyanıksa da ilk meme sonra biberon dediler öyle yapıyorum.

Canım 2 gece tutuyorlardı benim hastanemde ben de 2 gece kaldım

Bir gece kalınıyor ertesi gün öğleden sonra sorun yoksa taburcu olunuyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…