2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canım artık ofise gitmiyorum telefondan bir şeyler girmek ismi bulmak zor oluyor bir de doğurduktan sonra grubu okuyup yazarım ama tabloya yazarken unuturum diye hiç ekleyemedim
Yok yok burda yönetimde kazen var ona yazarsan tabloya düzenleme yapabilir sanırıö sadece 1 blok ekleyecek sende etiket yapan kişi doğum yaptı diye ekleyeceksin. Telefonla uğraşmak çok zor tablo konusunda gerçekten

canim ben golden goat ta aldim hipp rganic combiotic te aldim doktora sorucam hamgisini onerirse onu vericem golden goat cok guzel bi mama ama gaz ve kabizlik yapti diyen cok gozum korktu hipp icinde doyurmuyo diyen cok fazla
Ben de hipp aldim şimdilik her ihtimale karşı bakalim insallah gerek kalmaz.

benim bugün karaciğer muayenem vardı orda bi sıkıntı yok ama bebeğin böbreğinde büyüme çıktı 8 mm olmuş.erkek bebekte geçiyormuş ama bizim ki kız.Daha önce çevresinde duyan oldu mu acaba kız bebekte böbrek büyümesi ?Hep bir şey çıkıyor ben ne yapacağımı şaşırdım artık

Yazın çok hastalık vs durumu olmuyor neyse ki. Ya aslında aynen hastanede gören görsün bence de herkesin eve doluşmasına gerek yok. Benim doğumdan sonra eşimin ablası ve annesi kalacak yanımda. Çok hevesleri var, eşimin ablası da arkadaşım zaten benim. Tabi doğumdan sonra nasıl psikolojide olurum kimi yanımda isterim bilmem ama şimdilik plan bu

Ben erkek bebekte duydum ama kız bebekte duymadım maalesef çok geçmiş olsun ya inşallah kötü bir şey değildir

Benim bugün randevum vardı ama dünya çapında bi kesinti varmış sistemsel bir şeyler. O yüzden göremedik bebeği malesef.

Nstye de girdim çok iyi sonucu dediler ama çok güvenemedim çünkü doktora gösterdim dedi sekreter ama bence kendi yorumladı

eğer iyi anlaşıyorsanız zaten destek olması birinin çok iyi, rahatlatır seni de. ben de iyi anlaşsam laf etmem. benim hayat tarzım uymuyor çok zıtız biz kendi kardeşlerimle de öyleyiz ayrı dünyaların insanları yani.

Doğum başlamış dediler o yüzden hastanede kalacağım , durdurmak için bir şey yapmayacağız 34’üncü haftadan sonra yapmıyoruz dediler . Lütfen dua edin her şey yolunda gitsin
Sen sancı hissediyormusun haftası.iyi bence canım korkma iyi olmasaydı ilaki bir şey yapılır di ya korkma canım bebişine kavuşuyorsun dualarımız seninle kilosu ne kadar

Selam ben hala hastanedeyim , doğum başlamış dediler açılmam varmış burada kalacağım . Dua edin lütfen her şey yolunda gitsin.. 34+4’üz bugün , endişeliyim hiç beklemiyordum bunu..
Aaaa gerçekten mi sakin kal lütfen bu geve dualarımız senin için Rabbim kolaylık versin korktuğundan sakınsın inşallah

Doğum başlamış dediler o yüzden hastanede kalacağım , durdurmak için bir şey yapmayacağız 34’üncü haftadan sonra yapmıyoruz dediler . Lütfen dua edin her şey yolunda gitsin
Sağlkla kucağına al canım
İnşallah her şey tahmin ettiğinden güzel gelişir bebişin hemen kucağına gelir

O zaman haklısın. Önemli olan senin ne istediğin ne düşündüğün. Sonradan stres yapacağına etkileneceğine önceden söyle. Aman eşim kırılmasın aman şöyle olmasın dediğinde stres yapan sen olacaksın. Senden kimse bi hizmet misafir ağırlama beklemesin zaten.

Eğer çok gelmek isterlerse de eşin yapsın her şeyi sen hep yat. Çünkü lohusa sendromu her şeyi yaparım ben dediğinde kendini zorladığında ortaya çıkıyor bence.

açıklık olabilir ama su gelmediği sürece açıklık olup bekleyenler oluyor.Kaç cm açıklık o önemli.Yine de bebiş kendini kurtarır.

Ben erkek bebekte duydum ama kız bebekte duymadım maalesef çok geçmiş olsun ya inşallah kötü bir şey değildir
Evet canım erkek bebekte kendiliğinden geçermiş.Kız içinde geçebilir ya da takip edilir dendi.Stent dahi takılabilir ilerde öyle şeyler okudum.İnşallah dışarda çişini yaptıkça geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…