2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doğum başlamış dediler o yüzden hastanede kalacağım , durdurmak için bir şey yapmayacağız 34’üncü haftadan sonra yapmıyoruz dediler . Lütfen dua edin her şey yolunda gitsin 🙏🙏🙏🙏
Çok geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun 🙏🏻🌸

Doğum başlamış dediler o yüzden hastanede kalacağım , durdurmak için bir şey yapmayacağız 34’üncü haftadan sonra yapmıyoruz dediler . Lütfen dua edin her şey yolunda gitsin 🙏🙏🙏🙏
Sağlıkla gelsin canım 🙏🏻 bol bol dua et kendini biraz olsun rahatlatmak için 🙏🏻 her şey yolunda gidecek 🩵

Aaa gerçek mi dualarimiz seninle canım sezaryen mi senin normal mi 🤲🤲🤲
Sanırım normal deneyecekler önce . Yurtdışındayım ve devlet hastanesindeyim, prematüre olduğu için devlette yapmamı önerdi doktor arkadaşımız . Bakalım normal hedefliyorlar sanırım.
ay hadi hayırlısı inşallah sağlıkla gelsin 🌸🥰
Teşekkür ederim dua edin lütfen 🙏
Sen sancı hissediyormusun haftası.iyi bence canım korkma iyi olmasaydı ilaki bir şey yapılır di ya korkma canım bebişine kavuşuyorsun dualarımız seninle kilosu ne kadar
Ben hissetmiyorum , anlamadım daha doğrusu , bir şeyler arada ağrıyor gibi ama NST olmada ben sancım var demezdim ..
Aaaa gerçekten mi sakin kal lütfen bu geve dualarımız senin için Rabbim kolaylık versin korktuğundan sakınsın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnşallah canım ya dua edin bize .
açıklık olabilir ama su gelmediği sürece açıklık olup bekleyenler oluyor.Kaç cm açıklık o önemli.Yine de bebiş kendini kurtarır.
İki kere kontrol ettiler ilkinde kapalı ama yumuşaktı sonra sancılar devam etti ve rahim ağzı açılmaya başlamış dediler . O sebeple hastanede kalacağım ,
Çok geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun 🙏🏻🌸
Çok teşekkür ederim ☺️

Kızlar bir de bir şey soracağım.

38+2 oldum şuan ve ptesi denize gitmek istiyoruz. Karar veremedim çok yorulur muyum bir zararı olur mu diye. Doktora soracaktım ama bugün göremedim doktoru. Yarına soracağım bakalım ama siz olsanız gider misiniz? Bu sene denize girmediğim için istiyorum da aslında. Deniz yakın 1 saatlik yol

38+2 oldum şuan ve ptesi denize gitmek istiyoruz. Karar veremedim çok yorulur muyum bir zararı olur mu diye. Doktora soracaktım ama bugün göremedim doktoru. Yarına soracağım bakalım ama siz olsanız gider misiniz? Bu sene denize girmediğim için istiyorum da aslında. Deniz yakın 1 saatlik yol

Canım ben gittim ama ben 34 haftalık hamileyim denize girince 5 10 dk maksimum yüzdüm daha sonra üzerimi değiştirip kuru şeyler giydim enfeksiyon kapmamak adına girmek isteyince yine giyersin mayonu bol su iç birde

Canım stres olma sakin kalmaya çalış o kendini kurtardı artık her şey yoluna girecek🙏🏻 zor biliyorum ben de yurtdışındayım ama kucağına almayı hayal et kavuşuyorsunuz🙏🏻❤️

Yok yok burda yönetimde kazen var ona yazarsan tabloya düzenleme yapabilir sanırıö sadece 1 blok ekleyecek sende etiket yapan kişi doğum yaptı diye ekleyeceksin. Telefonla uğraşmak çok zor tablo konusunda gerçekten 🤭🤭🤭🤭
Tabloya blok eklemek kolay onda bir şey yok da takibi doğumdan sonra zor gibi bebişim 😂 isimleri bile hep geç geç yazabildim ama istersen ben yazarım dersen istersen sen devral canım?

Bence sıkıntı olmaz hatta rahatlatıyor bile Açılma sadece kramp falan girmesin bir de ıslak kalma özellikle bikini bölgesi ıslak kalmasın canım

Sanırım normal deneyecekler önce . Yurtdışındayım ve devlet hastanesindeyim, prematüre olduğu için devlette yapmamı önerdi doktor arkadaşımız . Bakalım normal hedefliyorlar sanırım.

Teşekkür ederim dua edin lütfen 🙏

Ben hissetmiyorum , anlamadım daha doğrusu , bir şeyler arada ağrıyor gibi ama NST olmada ben sancım var demezdim ..

İnşallah canım ya dua edin bize .

İki kere kontrol ettiler ilkinde kapalı ama yumuşaktı sonra sancılar devam etti ve rahim ağzı açılmaya başlamış dediler . O sebeple hastanede kalacağım ,

Çok teşekkür ederim ☺️
Rabbim acısız ağrısız kucağına almayı nasip etsin inşallah 🌺
Tabloya blok eklemek kolay onda bir şey yok da takibi doğumdan sonra zor gibi bebişim 😂 isimleri bile hep geç geç yazabildim ama istersen ben yazarım dersen istersen sen devral canım?
Yok gülüm ben zamanında çok uğraştım artık hiç bana göre gelmiyor yalan değil 🤣🤣🤣🤣

Hayırlısı olsun canım dualarımız seninle. Haftan iyi belki küvöze bile girmez 🙏🏻🙏🏻
Umarım girmez ama 34+4 daha küçük sanki , kilosunu da bilmiyorum daha , belki doğumhaneye girince söylerler . En son 30’uncu haftada 1850 gramdı önden gidiyordu şimdi kaç oldu bilmiyorum umarım 2.500 ve üzeri olmuştur

Ben deniz hiç sevmem görünce kusma oluyor ben gitmemm🤣🤣 ama doktora daniş tabiki onlar daha iyi bilir

Umarım girmez ama 34+4 daha küçük sanki , kilosunu da bilmiyorum daha , belki doğumhaneye girince söylerler . En son 30’uncu haftada 1850 gramdı önden gidiyordu şimdi kaç oldu bilmiyorum umarım 2.500 ve üzeri olmuştur
Önden gidiyorsa olmuştur🙏🏻 merak etme 2 kgyi geçmiş olması bile çok iyi ki seninki zaten önden gidiyormuş. Benim tanıdığım 34+3 küvözde kalmadan doğurdu. Ama temkinli olmak için kaladabilir hiç sorun değil en güzel en sağlıklı şekilde kucağına alman en önemlisi canım pozitif olalım pozitfi çekelim 🧿🧿❤️

Bence sorun olmaz deniz olduğu için. Suyun içinde hareket etmek çok iyi gelir hatta. Sadece ıslak kalma güneşte çok kalma dinlen güneş kremi sür bolca çok çabuk leke olunuyor :KK43:

X