2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
2’yi geçmiştir sanırım bakalım göreceğiz . Umarım kalmaz küvezde tek kaygım organ gelişimi tam olmuştur umarım kilosu için çok endişelenmiyorum . Ciğer geliştirici de olmuştuk belki hatırlatma dozu yaparlar bilemiyorum

canim korkma ciger gelisimide yapilmis cok sukur annesiyle kavusuyo minik ozlemis seni annesi koynunda uyuyasi var demek.. kilosu 2 yi rahat gecmistir sen stres yapma hic

Selam kızlar ben de 35+4üm gün itibariyle, burayı sessiz takip edenlerdenim. Gün be gün doğuranlar oldukça heyecanım artıyor, hem doğuran arkadaşlara seviniyorum hem kendi günümün yaklaştığını hissediyorum artık yaşadığım gebelik sorunları, mide yanması, bel ağrıları vs gibi durumları burada okumak, birbirinize tatlı desteklerinizi görmek, yalnız olmadığımı bilmek, kocaman bir aileyle birlikte gebelik sürecini geçirmek mutlu hissettiriyor. Bana bir hormon bastı galiba herkesi kucaklayasım var hepimize hayırlı doğumlar olsun inşallah

Benimki de kız bebek 29 hafta kontrolünden beri tek böbrekte genişleme var en başta 8,5 mm ölçülmüştü sonra 7,1 oldu 6,5 oldu ama ben sevinince doktorum o anki idrar miktarıyla alakalı bir durum düzelmemiş devam ediyor ama ilerlememiş de dedi, sık görülen bir şeymiş. Şuan 36+3 üz hala devam ediyor. Ama doktorum hafif tipte olduğunu söyledi. Doğum sonrası takip edilecek dedi. O ameliyat stent işleri ileri vakalarda nadiren yapılıyordur kendiliğinden geçecektir umarım endişelenmeyin

Canım nasılsın sende bebekte iyisin inşallah

Güzel haberler bekliyoruz canim insallah sağlıkla gelsin bebeğin

Oy meleğim maşallah sağlıkla gelsin rabbim yardımcınız olsun

Umarım çok güzel geçer doğumun haber bekliyoruz
Selam herkese ben hala doğuramadım , epidural verildi ondan sonra uyudum dinlendim . Beklemedeyiz hala kısaca

Canım hala beklemedeyiz , suyum gelmeye devam ediyor ama sancı hissetmiyorum , epidural öncesi de pek hissetmedim ama sancılar 100’lere çıkmıştı ama gelen giden yok daha.. Bebek uyuyor sanırım
Sağlıkla kavuşun. Sizler doğum yaptıkça ben heyecanlanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…