2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
İşte bu yüzden sormuştum canım mamayı biberon yerine dediğin gibi şırınga yada kaşık biberonla vermek daha mantıklı geliyor bana. İlk bebeğim değil aslında ama sanki ilkmiş gibi çoğu şeyde tecrübesizim 🥹
Evdeki bebemle 1.5 yaş olacak aralarında. Unutmadım ama bu defa normal biberon kullanmak istiyorum. Evdeki bebem hiç biberon almadı, o yüzden sadığım sütleri de kaşıkla vermek zorunda kaldım 😄
Seninle adete göre üç gün var aramızda bebekte 36 olacak 12 den sonra keski bebeğe göre gitseler ya sicaktan bunaldım benimde pek hazır değil eksikler var hiç hazirlayasim yok tarih belli olsun hazırlayıp doğuma gitmek istiyorum
Sabrımız kalmadı 😃 tarih belli benim 38+2 de anlaştık. Ama yürümekte de zorlandığım için 37 den sonra alsın istiyorum. Dr olmaz diyor 😅

İnşallah daha da dayanır minik , dualarımız sizinle .. Ne kadar çıkıyor sancılarınız biliyor musunuz?
20lerde başladı zaten hep sonra 40 gördü bir kere 80i gördü artık nstden anladığım için 80de çok korktum yine yatacağım hastanede diye

Evdeki bebemle 1.5 yaş olacak aralarında. Unutmadım ama bu defa normal biberon kullanmak istiyorum. Evdeki bebem hiç biberon almadı, o yüzden sadığım sütleri de kaşıkla vermek zorunda kaldım 😄

Sabrımız kalmadı 😃 tarih belli benim 38+2 de anlaştık. Ama yürümekte de zorlandığım için 37 den sonra alsın istiyorum. Dr olmaz diyor 😅
Benim bir türlü.gun vermedi gitti dayancak gücüm kalmadı 🤣

Kızlar anca kendime gelebildim çok şükür kızım doğdu ama kuvezde alındı solunum sıkıntısından ama durumu iyi çok şükür benimde ağrılarım var şu an için haber vereyim dedim
Gözün aydın canım sağlıkla gelecektir yanına minik kuzun da en kısa zamanda sen bu süreçte iyileşmene odaklan ☺️🙏🏼💐

Bakalım sırada kim var bu haftayı böyle bitirir miyiz sürpriz bir bebiş gelir mi 🤓🤓 ben kendimden şüpheleniyorum nedense içime haftaya doğuracakmışım gibi gelmeye başladı
ben de haftaya doğuracakmışım gibi geliyor valla. yarın kontrolüm var bakalım nst nasıl çıkacak. benim regl ağrım oldu dün yalancı sancıydı galiba

Kızlar doğumum oldu, kızım 2260 gr. Önlem amaçlı küveze aldılar ama durumu iyi çok şükür, benim ağrılarım var yürümekte zorlandım biraz. Bu gece beni yanına götürecekler. Allah hepinize güzel doğumlar versin.
Ahh canımm sonunda kavuştunuz sağlıkla kucağına alacağın günler de hemen gelsin inşallah 🙏🏼💐 en kısa sürede toparlanmanız dileğiyle canım 🙏🏼💕

Kızlar selam. Benim de bugün kontrolüm vardı. Yine ve yine sancılarım çıktı. Doktor bu sefer yatış vermeyeceğim ilaçlarına devam et dedi. Son bir hafta daha dayan sonra ilaçları bırakacağız bebiş ne zaman gelmek isterse gelsin dedi. Bugün sabahtan beri çok kasık ağrım var inşallah bir hafta daha dayanır dua edin 🥹🥹🥹
Canım benimde aynı olaylar vardı artık nst cektirmekten bikmistim bak 38 oluyorum yarın normal rutininde devam ediyor 🌸🥰

Kızlar doğumum oldu, kızım 2260 gr. Önlem amaçlı küveze aldılar ama durumu iyi çok şükür, benim ağrılarım var yürümekte zorlandım biraz. Bu gece beni yanına götürecekler. Allah hepinize güzel doğumlar versin.
Geçmiş olsun ikinizede canım çok şükür ikinizde iyisiniz 🌸

Canım benimde aynı olaylar vardı artık nst cektirmekten bikmistim bak 38 oluyorum yarın normal rutininde devam ediyor 🌸🥰
Hareket kısıtlamanız normale döndü mü? Benim psikolojimi çok etkiledi bu durum sürekli yatmam gerekiyor dediler inşallah önümüzdeki haftadan sonra salarlar artık

Hareket kısıtlamanız normale döndü mü? Benim psikolojimi çok etkiledi bu durum sürekli yatmam gerekiyor dediler inşallah önümüzdeki haftadan sonra salarlar artık
Benim ilk 32 de olmuştu bu olay istirahat demişti doktor ama 2 3 gün sonra çok daralmistim yemek yapma ütü gibi egilip kalkmami gerektirmeyen şeyleri yapıyordum. 2 kere aynı olayı yaşadım hatta 36 da aynı durumu yaşayınca serum verdi almadan çıktım gelecekse gelsin dedim devlete gittim orada ne sancı ne bir sıkıntı çıktı hayatıma normal seyrinde devam ettim.

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏🏻🙏🏻

Benim ilk 32 de olmuştu bu olay istirahat demişti doktor ama 2 3 gün sonra çok daralmistim yemek yapma ütü gibi egilip kalkmami gerektirmeyen şeyleri yapıyordum. 2 kere aynı olayı yaşadım hatta 36 da aynı durumu yaşayınca serum verdi almadan çıktım gelecekse gelsin dedim devlete gittim orada ne sancı ne bir sıkıntı çıktı hayatıma normal seyrinde devam ettim.
Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🥲🩷

Kızlar ya benim bi sorum olacak, ilk günler sütümüz gelmiyor diyenler olmuştu o yüzden valize kaşık biberon koymalı mıyız acaba? Çünkü buradakilere kalsa hemen mama verdiriyorlar.
Ben her ihtimale karşı hem küçük biberon hemde Philips yeni Doğan biberon hemde kaşık biberon koydum 🤣🤣 birde mama 🫢

Kızlar selam. Benim de bugün kontrolüm vardı. Yine ve yine sancılarım çıktı. Doktor bu sefer yatış vermeyeceğim ilaçlarına devam et dedi. Son bir hafta daha dayan sonra ilaçları bırakacağız bebiş ne zaman gelmek isterse gelsin dedi. Bugün sabahtan beri çok kasık ağrım var inşallah bir hafta daha dayanır dua edin 🥹🥹🥹
İnşallah vaktinde gelir bebiş 🤲🏼♥️

X