2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar doğumum oldu, kızım 2260 gr. Önlem amaçlı küveze aldılar ama durumu iyi çok şükür, benim ağrılarım var yürümekte zorlandım biraz. Bu gece beni yanına götürecekler. Allah hepinize güzel doğumlar versin.
Sanırım 34 haftaliksin canım aramızda birgün var sanırım benimde son adet tarihi kasımın 24u gözün aydın canım birde bebişin cigerleri bu haftalarda gelişmiş oluyormu acaba benimde erknen dogum riskim varda

Sanırım 34 haftaliksin canım aramızda birgün var sanırım benimde son adet tarihi kasımın 24u gözün aydın canım birde bebişin cigerleri bu haftalarda gelişmiş oluyormu acaba benimde erknen dogum riskim varda
Canım E Efo2023 doğum yaptı ben değil 🙈
Ama benim ilk doğumum 35+4 te olmuştu 1 hafta kuvezde kaldı her bebeğin gelişimi farklı. Çok şükür arkadaşımızın bebeğini sadece önlem amaçlı almışlar küveze 🙏🏻

Kızlar doğumum oldu, kızım 2260 gr. Önlem amaçlı küveze aldılar ama durumu iyi çok şükür, benim ağrılarım var yürümekte zorlandım biraz. Bu gece beni yanına götürecekler. Allah hepinize güzel doğumlar versin.
Gözün aydın canım, geçmiş olsun. En yakın zamanda ağrılarında geçer inşallah 🙏 bebeğini de en yakın zamanda yanına vereceklerdir 😍

Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim bir sorum olacak sizlere. Dün elim yanmıştı ve silverdin krem sürdüm iki kez. Bugün aklıma geldi baktım gebeliğin son döneminde kullanmayın yazıyor. 34. Haftadayım. Sizce bir sorun olur mu ? Aranızda kullanan var mı ?

Canım E Efo2023 doğum yaptı ben değil 🙈
Ama benim ilk doğumum 35+4 te olmuştu 1 hafta kuvezde kaldı her bebeğin gelişimi farklı. Çok şükür arkadaşımızın bebeğini sadece önlem amaçlı almışlar küveze 🙏🏻
Aynen canım yanlış yazmışım sonradan farkettim bende bundan önce 33+3 erken doğum yapmıştım 20 gün kuvezde kalmıştı o yüzden merak ettim yarın 34 uz bakalim bizde inşallah birazdaha sabreder bebiş içerde

ben de haftaya doğuracakmışım gibi geliyor valla. yarın kontrolüm var bakalım nst nasıl çıkacak. benim regl ağrım oldu dün yalancı sancıydı galiba
Yarın benim de kontrolüm var ama benim nstde bebeğin sancılarına bakmıyorlar. Sadece kalp atışına ben anlamadım sordum; sancıya doğumda bakıyoruz dedi şaşırdım açıkçası sadece kalp atışına bakıyor 15 dk

Aynen canım yanlış yazmışım sonradan farkettim bende bundan önce 33+3 erken doğum yapmıştım 20 gün kuvezde kalmıştı o yüzden merak ettim yarın 34 uz bakalim bizde inşallah birazdaha sabreder bebiş içerde
İnşallah canım ben de tedirginim hep o yüzden seni anlıyorum. Benim kontrol de yarın bakalım nasıl geçecek çok merak ediyorum 🙈

Yarın benim de kontrolüm var ama benim nstde bebeğin sancılarına bakmıyorlar. Sadece kalp atışına ben anlamadım sordum; sancıya doğumda bakıyoruz dedi şaşırdım açıkçası sadece kalp atışına bakıyor 15 dk
Nst hem kalp atışını hep sancıyı ölçüyor aslında, sancı yüksek çıkmıyorsa o yüzden seni tedirgin etmesinler diye söylemiyorlardır canım. Sen nst çekilirken kendin de görebilirsin aslında

Kızlar ya benim bi sorum olacak, ilk günler sütümüz gelmiyor diyenler olmuştu o yüzden valize kaşık biberon koymalı mıyız acaba? Çünkü buradakilere kalsa hemen mama verdiriyorlar.
Ben koydum kaşik biberon,hatta normal biberonda mi koysam diyorum,nolur nolmaz bazen bebek emmiyor falan filan inş olmazda öyle seyler

Maşallah canım hadi gözün aydın Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin 💐💐💐💐

X