2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238

Yaşadığımız ağrıları unutuyorsak demek ki :) yazın bir derece daha zor bence. Çok sıcak ve ağrılar da cabası

Kızlar dün sanırım bişey dokundu ishal yaşıyorum soğuk ter döküyorum bebeğe bir zararı olur mu ki
Ben geçen hafta çok kayısı yemistim biraz da usutmustum canım bende de oldu 3 4 gunde sürdü haşlanmış patates bol bol geçti bebis de maşallah at koşturuyor başka bir hastalık belirtin yoksa bisey olmaz muhtemelen

Geçen hafta bizim çocuk da makat gelişti, bu hafta gittiğimizde dönmüş, sizin de dönecektir. İçinizi ferah tutun

Çok teşekkür ederim canım bakıyorum hemen

Muhtemelen evet . Hayırlısı bakalım sağlıcakla kucağımıza alalim hepimiz yavrularimizi

Benim de 2. Ve son hamileliğim sonra bağlatıcam.Onun hüznü var bi daha karnımda pıt pıt olmıcak diyeama doğunca çok başka oluyorbu arada benim sezeryan olucak ilişkiye 1 aydır ara verdik bu şartlarda çok zor
Kızlarrrr taburcu oluyoruz
Çok çok sevindim

Yaşadığımız ağrıları unutuyorsak demek ki :) yazın bir derece daha zor bence. Çok sıcak ve ağrılar da cabası
İlk doğum kışındı, son güne kadar iyiydim sezeryan 3. Gün kendi başıma hareket edebilir hale gelmiştim. Şimdi yaz bebeği olacak ve dediğin gibi çok zorlanıyorum. Ağrıları da unutmadım o yüzden korkularım var ama geçeceğini de biliyorum

insallaaah verir valla sjsjsjs yoksa ben yanmisim sjsjsjs ama suan mesela umursamam gibi geliyo sjsjsj ayh bende cocuk secerim ama genel olarak katlanamiyorum shsjsjsj
Kendi çocuğumuza öyle olmayız ya dediğin gibi o zaman yanarızzz

Bugün benim de kontrolüm vardı iyi geçti gibi bebek 2800 gram olmuş ne çok aç nede çok tok olarak gittim sıcaktan dolayı birşey yiyemedim suyu gelişimi iyi dedi ama nst de hareketleri yavaştı bende hissettim kalp sesleri gitti geldi şuan da da karnım ağrıyo stres mi yaptım havadan mı böyle bilmiyorum ve nedensizce içimde bi huzurusluk var haftaya cuma gel artık sık görüşmemiz gerekebilir bebeğin hareketlerini takip et bi sorun olursa hröen gel dedi 35+4'deyim

Benim de doktorum kendi teklif etti bağlatalım diye sezeryan olduğundan dördüncü gebeliğin riskli olur dedi zaten düşünmüyordum ben de

Benim de doktorum kendi teklif etti bağlatalım diye sezeryan olduğundan dördüncü gebeliğin riskli olur dedi zaten düşünmüyordum ben de
Bu baglatmayi sezeryan kağıdını imzalarken mi yapıyoruz acaba yoksa önceden mi bilgin varmı canım benimde dördüncü sezeryan nasipse bağlatmak istiyorum

Kilosu çok iyi çıkmış. Benim de artık eskisi gibi bir hareketi yok. Kıvrılıyor bazen o kadar hani öyle tekme falan yok hıçkırıklar da azaldı. Artık yeri kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…