2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim de bugün kontrolüm vardı. (36+0) Nst de çok hareketliydi karın çevresi 12gün gerilikten 8 güne düşmüş. Doktor çok sevindi 1 haftada 1 haftadan fazla büyümesine. Su cepleri de güzel gözüküyodu yeterli bize bu haftada dedi. Kilosu da 1 haftada 2400 den 2600 civarı olmuş. Böyle devam derse haftaya da 38 i bekleyebiliriz dedi. İnşallah öyle olur

Benden de bugün güzel haberler var anneler ilk kez Verakuşu emzirmem için kucağıma verdiler. Hemen tuttu memeyi yavru kuşum ama hemen uyudu yakında taburcu olacağız, bizlere dua edin inşallah
Canım gözünaydın herşey yolunda çok şükür evinize de gitceksiniz. Çok şükür atlattınız. Biz geriye kalan hamişler ne yapacağız bakalım

İnşallah toparlancaktır canım en kısa sürede sen moralini yüksek tut çıkınca sana çok ihtiyacı olacak annesi ❤

İnan kuaför randevum vardı dün gidemedim hastanede sanci çıkınca sabah bi zorlicam kendimi bakalim gidebilirsem en azından bikini bölgesi için bari gidebilsem diyorum jilet kullanmayi hiç istemiyorum ya
ay hadi sana da hayırlı doğumlar su gibi geçsin. gidebildin mi sabah iyi olur aradan çıkardıysan ben öğleden sonrası için randevu aldım ağrı hissedince sanki sezeryan tarihini beklemicek gibime geliyor. gaz ağrısı gibi ağrı da mı hissetmiyorsun hiç belde karında vs?

Allah kavuştursun bir an önce canm çok beklemez inşallah kilosu iyi toparlar hemen bence sen kendini toparlayana kadar o da toparlar

Benden de bugün güzel haberler var anneler ilk kez Verakuşu emzirmem için kucağıma verdiler. Hemen tuttu memeyi yavru kuşum ama hemen uyudu yakında taburcu olacağız, bizlere dua edin inşallah
Çok sevindim canım gözün aydın artık evde bol bol vakit geçirirsiniz

Merhaba arkadaşlar. Her hafta olaylarim değişiyor benimde yarın kontrolüm var. 36+3 benimde kasik ağrım var korkuyorum. Kötü bişi değildir umarım.

Cinsel ilişkilere devam ediyor musunuz? Doğumu kolaylaştırır diyorlar.

Garip duygular içerisindeyim hep doğsun isterdim de sanki ayrılıyormusuz gibi geliyor. Lütfen biri bana bunun ayrılık olmadığını söylesin

Ayrılık değil kavuşmak kavuşmayı 4 gözle bekliyorum

Benimde 36+3 ve yarın benimde kontrolüm var

Benimde bir yanım kavuşmak istiyor bir yanında o kadar üzgün ki aynı bedende son günlerimizin olduğunu düşününce gözlerim doluyor ağlıyorum şarıl şarıl aynı bedende olmak bu kadar güzelken doğunca kim bilir nasıl güzeldir

Hiç öyle düşüncelerim olmaz gibi geliyordu. Karnımda büyümek için uğraşan bebek doğunca neler yaşayacak bu beni çok korkutuyor belki de. Umarım hepsinin muhteşem hayatı olur. Hiç uzulmezler harika uzun güzel ömürleri olur.

Hayat bu ağlatacakta güldürecekte onun için kaygılanmak çok normal her anne gibi Allah bahtlarını Güzel eylesin ,hayırlı insanlarla karşılaştırsın, hayırlı evlat olsunlar

Kasık ağrısı ben de var 38 olacağım. İlişkiye devam ediyoruz biz . Bende geçen ağladım en güvenli yer kaarnim deyip durdum bazen de görmediğim bebeğimi özlüyorum . Normal ama bunlar hamilelik psikolojik olarak da zor bir süreç

Siz temmuz annesi olacaksınız belli. Kasik ağrıları direkt bu hafta başladı bende oturuyorum dert oturmayinca sırt ağrısı. Hamilelik zormuş hep diyorlar ya doğunca gör. doğunca neden zor olsun bı tarafimizda çıkacak karnimizda aylarca büyüttük zor olmaz bu kadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…