2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Geçen hafta bizim çocuk da makat gelişti, bu hafta gittiğimizde dönmüş, sizin de dönecektir. İçinizi ferah tutun
Kaçıncı haftada döndü? Biz 36 haftalığız gelişimi de biraz geride. 37 ye kadar dönebilir mi acaba? Egzersiz falan yaptınız mı dönsün diye?

Benden de bugün güzel haberler var anneler 🌸🧿 ilk kez Verakuşu emzirmem için kucağıma verdiler. Hemen tuttu memeyi yavru kuşum ama hemen uyudu🙈 yakında taburcu olacağız, bizlere dua edin inşallah🙏🏻🙏🏻
Şuan seni o kadar iyi anlıyorum ki henüz bebeğimi kucağıma alamadım bende en kısa zamanda alırım inşallah 😞
Kızlarrrr🥹🥹🥹 taburcu oluyoruz🙏🏻💕 🧿🧿🧿
ayy aman Allahımmm çok şükür masallah size çok sevindim canım bol bol bağrına bas artık yavrunu 🥹😍 darısı başıma inşallah 🤲🏻🤗

ay hadi sana da hayırlı doğumlar su gibi geçsin. gidebildin mi sabah iyi olur aradan çıkardıysan😌 ben öğleden sonrası için randevu aldım ağrı hissedince sanki sezeryan tarihini beklemicek gibime geliyor. gaz ağrısı gibi ağrı da mı hissetmiyorsun hiç belde karında vs?
Onu hissediyorum arada belim batiyor altıma baskı oluyor ama öyle kıvrandıran cinsten bişey yok

Kilosu çok iyi çıkmış. Benim de artık eskisi gibi bir hareketi yok. Kıvrılıyor bazen o kadar hani öyle tekme falan yok hıçkırıklar da azaldı. Artık yeri kalmadı😂
Bazen çok sert vurduğunu hissediyorum bazen de böyle için bi acayip oluyor Rabbim sorunsuz süreçler versin yaaa zorlanıyorum istemsizce
Ben dün taburcu oldum canım bebeğim küvezde hala yarın bilgi almaya gideceğiz inşallah çabucak çıkar o da 🥹🤲🏻
İçini ferah tut mevlam yanına nasip edecek en hayırlı zaman da ☺️

Kaçıncı haftada döndü? Biz 36 haftalığız gelişimi de biraz geride. 37 ye kadar dönebilir mi acaba? Egzersiz falan yaptınız mı dönsün diye?
34+2 de gittiğimizde makat pozisyonundaydı. 35+3de gittiğimizde doktorumuz döndüğünü söyledi. 37ye kadar dönmemiş olsaydı sezaryen için gün verecekti. O yüzden dönebilir her an. Siz iyi düşünün

34+2 de gittiğimizde makat pozisyonundaydı. 35+3de gittiğimizde doktorumuz döndüğünü söyledi. 37ye kadar dönmemiş olsaydı sezaryen için gün verecekti. O yüzden dönebilir her an. Siz iyi düşünün
Egzersiz yaptım diyemem ama günlük 1saate yakın yürüyüş yaptım. 15er dakikalık parçalar halinde

Kızlar anca kendime gelebildim çok şükür kızım doğdu ama kuvezde alındı solunum sıkıntısından ama durumu iyi çok şükür benimde ağrılarım var şu an için haber vereyim dedim

Çok şükür cnm gözün aydın bir an önce koynuna gelsin inşallah 💜🙌🏻

Kızlar anca kendime gelebildim çok şükür kızım doğdu ama kuvezde alındı solunum sıkıntısından ama durumu iyi çok şükür benimde ağrılarım var şu an için haber vereyim dedim
cok sukur canim bunada bin sukur simdi hemencecik toparlanir gelir koynuna minik kuzu 🧿🙏

X