2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
merhaba kizlar bayadir giremiyodum,doguranlar olmuş ne güzel :)) inş bizde sag salim kucagimiza alalim,benimde bugun kontrolüm var 34+3.,ins kilosu yerindedir,kizlar ben ayni bedenden ayriliyoz diye üzülmüyorum,çünkü karnimdayken hep merak ediyorum ,dogunca en azindan görürüm sagligini sihhatini ,daha iyi hissederim öyle

Kızlar kordon kanı ve dokusu saklatacak olan var mı aranızda ben iki firma arasında kararsiz kaldım da onkim ve stembio ?

Bende çok yorum yaparım bu konularda bide ben her çocuğu sevmem benim annemde öyle der kendi çocuğun olduğu zaman sabırlı oluyorsun Allah o sabrı veriyor diyor
insallaaah verir valla sjsjsjs yoksa ben yanmisim sjsjsjs ama suan mesela umursamam gibi geliyo sjsjsj ayh bende cocuk secerim ama genel olarak katlanamiyorum shsjsjsj

Bu sorum sezeryanla belden uyuşmalı yeni doğum yapanlara. Benim 3. Gebelik ama unuttum. Uyuşukluğun etkisi ne zaman geçiyor ayağa kalkıyoruz
Ben 8 de doğum yapmıştım 12 gibi beni yürütmeye çalıştılar. Uyuşukluk ne kadar sürüyor hatırlamıyorum
Doğunca gör demesi uykusuzluk, sürekli emzirme, üşüdü mü, doydu mu, neden ağlıyor gazı alamadık mı, vs vs daha çok endişe etmekten söylüyorlar . Ama minik elleri tutup emzirirken yüzünü, gülümsemesini görmek hepsine değer
Kızlar dün sanırım bişey dokundu ishal yaşıyorum soğuk ter döküyorum bebeğe bir zararı olur mu ki
İshal uzun sürerse vücut susuz kaldığı için anneyi halsiz bırakıyor, bebeğe zarar vermez demişti Dr um, o yüzden kötü hissedince ben serum almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…