2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba, 32+2 günlük erkek bebek bekliyorum. Kontrollere gittiğimde nst de hafif sancım çikti doktor yatış verdi ve akciğer geliştirici iğne yaptı. Ayrıca açilma var mı diye 2 kere alttan muayene yaptı. Merak ettiğim şu ki bu iğnelerin bebeğe bi yan etkisi olmuş mudur doğumu tetikler mi olamayacagi halde. bilgisi olan var mi
Bir de bu alttan muayene doğumu tetikler mi çok erken yapıldı çünkü. Nst de sonradan sancım cıkmadi

Endişelenme canım bebişe zararı olsa zaten doktorlar yapmaz. Ben 29 hastalıkken doğum yaptım ama ondan öncesinde 1 hafta hastanede yattım daha erken doğmasın diye sürekli iğne falan yaptılar sürekli alttan muayene oluyordum ama çok şükür bebeğim sağlıklıydı her şey yolunda gitti

32 de. Bana da yapıldı 37 olduk bir sıkıntı olmadı merak etmeyin

Hem muayene hem iğne serum. 34 de yine aynılarını yaptılar 36 da yine aynıları olacaktı ki farklı doktora gittim sancim çıkmadı yaptirmadim bir daha zaten artık doğsa da problem olmaz sonucta
Çok teşekkür ederim çok rahatladim günlerdir düşünmekten uyku uyuyamıyorum

Of benimde öyle ya yürürken, otururken hatta tuvaletteyken bile çok baskı hissediyorum ve bazen çok ağrıyor ya

Merhaba ben de yeni taburcu oldum. O iğneler zaten bebek için doğum dursun başlamasın diye ya da ciğerleri gelişsin diye ciğer geliştirici yapılıyor. Ben de çatı muayenesi açıklık muayenesi oldum doğumu tetiklemedi. Bence doktorunuza güvenebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…