2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benimki normal diyor bu cihazların normaliyle bizimki aynı olmuyor diyor. Babası da zayıf yapılı zaten diye ekliyor :) takma kafana kaç kg doğduğu önemli değil sonradan kilo alıyorlar zaten :)
Sağlıklı olsunlar yeter sadece doktorumu sorguladım tanınmış biri aslında pat patta söyleyen bir tip çekinmez söylemekten ama geç döllenme olayım olduğu için belkide iyi diyor her ne kadar gününü yakalasa da onu da göz önünde bulunduruyor demek ki içimi rahatlattınız teşekkür ederim

Depend gerçekten ilk gün kullanılıyor sadece zaten dikişin bantı çıkınca depend kullanmamızı doktorlar istemiyor, bencede bu sıcakta felaket kullanılmaz

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız

Depend gerçekten ilk gün kullanılıyor sadece zaten dikişin bantı çıkınca depend kullanmamızı doktorlar istemiyor, bencede bu sıcakta felaket kullanılmaz
Aynen öyle düşünüyorum ben de. Rahat ta edememiştim zaten hiç almayayım daha iyi valla

Ay o zaman ben haftaya açayım çantayı 38+2 ya da 3 gibi gelse süper olur. Bazen 40 haftayı geçecekmiş gibi geliyor bana.
Ben de ped koymadım bak depend koydum sadece 1 paket. O zaman ped de koyayım ne olur ne olmaz. Göğüs pedi de aldım ama çantaya koymadım henüz onu da unutmadan koyayım. Valla erken doğsa ne olurdu bilmem ancak hazırlıyorum çantayı 36+5im

Ekrem amcam sağolsun park beşiğinden anakucagindan cantasindan ateş olcerinden hastane çıkışına kadar gönderdi valla extradan bende aldım tabi
Çok iyi gerçekten, bazen videolarına denk geliyorum da kaliteliler de gerçekten. Kocaeli için bunlar gönderiliyormuş ben zaten her şeyi aldığım için başvurmadım. Zaten bezi ve ıslak mendili kullanmam dedim ateşölçer falan da almıştım gerek duymadım o yüzden. Düz kafa yastığım da vardı kremler desen belli değil nedir

Eklentiler

• DC94A22C-1349-4BBB-98E0-B9E47467F617.jpeg
    143,4 KB · Görüntüleme: 112
İbb iki büyük koli gönderdi bize canım 4 bez 12 ıslak mendil şampuan bebek yağı reflü yatağı baya bişey var demekki ilden ile değişiyor gene Allah razı olsun biz anneleri unutmuyorlar

ilk doğumum 35+4 o zaman da hazırdı çantam şimdi de tecrübeliyim daha da erken hazırladım

Günaydın hanımlar yaa 2 gundur bende idrarda vajinal kaşıntı batma siskinlik var enfeksiyon yoksa mantarmi bilemedim hiç uyuyamadım bugun yanma ve kasintidan acilemi gitsem ne yapsam bilemiyorum

Canım benim bebek 2500 u görsün de doğuma gireyim diye çabalıyoruz. Bu haftalarda 2500 az değil ki daha kilo almaya devam eder bebito. Benimki de 2300 olmuş, 2 hafta geriden geliyor ve her hafta 100 gram aldığını hesaplarsak senin bebiş normal şu an. Kafana takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…