2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bence bebişlerin kilosunu hiç dert etmeyin.Çok şükür sağ salim belli haftalara geldik.Kardeşim 4,200 kg doğdu ama sonrasında hep çok zayıftı kilo almaya çalıştı.Ben 3.100 kg doğmusum ama ömrümce kilo vermeye çalıştım
Bu arada benim de bebiş çok hareketliydi bi ara aşağıdan çıkıyor sandım

Kızlar günaydın 32+0 da çalışır almıştım 34+1 de çalışamaz aldım ama çalışamaz raporu barkodlu olarak e nabız ve e devlette görünmüyor. Bu konunun konuşulduğunu hatırlıyorum ama detayını hatırlayamadım. Çalışırdan sonra çalışamaz alanlar raporu nasıl verdiniz kurumlarınıza ?

Ben dün elden götürdüm

Magnezyum ödemi bi tık azaltıyormuş ben bıraktığımda çok şiştim şimdi tekrar içiyorum hala ödemlerim var ama havalar çok sıcak ya normal buldum ben. O ilk bıraktığımdaki gibi değil ama siz yine doktora sorun ama yürüyüş ve magnezyuma geri başlamak bana iyi geldi. Yüzdeki ödem ve ani ödemler tehlikeli diye biliyorum ben de

kızlar çatı muayenesi oldum dün ara ara lekelenmelerim oluyor kahverengimsi akıntı geliyor. doktor normal dedi yaşayan var mı bu durumu

Kizlar selamlar, nasilsiniz? Umarim herkes iyidir. 5-6 gun bakamadim her sey yolunda mi? Ssda_ nasilsiniz canim?
Gun alan arkadaslar olmus sanirim hayirli olsun.
Bende calisabilir raporumu aldim hayirlisi ile bakalim.

Kızlar bacak ve kalça ağrılarım geri geldi asla uyuyamıyorum
Ben yatakta 4-5 yastıkla yatıyorum artık , biri dizlerimin arasında , biri göbeğimde diğer 2’si belimde , biri de bir bacağımın altında. belim yüzünden bacağımda sinir sıkışması oluyor yanma ve acı şeklinde . Yastıklar rahatlatıyor ama tavsiye ederim kullanmıyorsan

Magnezyum günde 2 kere kullanıyorum aslında doktorum çok yürüdüğün için dedi zaten hiç 8.5 aylık hamile gibi hareket etmiyorum bi yerimde otursam iyi olcak

Günaydın hanımlar yaa 2 gundur bende idrarda vajinal kaşıntı batma siskinlik var enfeksiyon yoksa mantarmi bilemedim hiç uyuyamadım bugun yanma ve kasintidan acilemi gitsem ne yapsam bilemiyorum
Canım ihmal etme enfeksiyon sıkıntılı bi durum bende mantar oldu Doktor'um bi fitil verdi geçti 2 güne sende git bi baktır

Ben de üç yastıkla yatıyorum ama arttırayım o zaman ayakta uyuyorum şu an çünkü hiç uyumadım

Bende decavit kullanıyorum kan sulandırıcı içtiğim için balık yağı yasak. Kan sulandırıcı etkisini çok arttırıyor balık yağı
Canım ben de başından beri hem coraspin kullanıyordum hem balık yağı + multivitamin ama bir sorun yaşamadım

Ben çalıştığım kuruma elden teslim etmiştim. Sonraki iş onlarda, sigortaya bildiriyor zaten. Senden çıkmış oluyor

Kızlar 36+0 mı bugün bebeğim 2300-2400 gr arası çıkıyor ultrason da 37. Haftada alınacak hayırlısıyla ve 34 de ciğer geliştirici yapılmıştı ama kilosu az küveze girer diye korkuyorum sizce girer mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…