2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
33 oldum canım, cuma randevum var nst ya da doğum hakkında hiç konuşmadık daha biz de. Randevular iki haftada bir olmaya başladı sadece

Ben 31 itibari ile başladım nst ye canım ama ağrı sızı, kanama, erken doğum riski vs bir sürü etken vardı. Kontrollerim o nedenle haftada bir. 36+1olduk bugün doğum şeklini doktorla konuştuk normal beklediğim için normal dedi ama daha çatı muayenesini yapmadı hatta adı bile geçmedi muhtemelen bu hafta konuşur yada yapar diye düşünüyorum

Senin bayangeç çağırmış sen Dr dinleme 35 te ve 37 de gir bence nst içinde muayene sonrası alttan baskı var gibi de yaptırır o zaman belki bir yolunu bulursun . Benim Dr niye sık geliyorsun demişti o gün sancım çıktı doğuma alındım yani belli olmuyor sık gitmek iyi

bende gecen gidisimde nstye girerim ilk kez dedim ama girmedim 32+5 ti gittigimde 33 uz bugun bidahaki kontrolum 36 hafta olucak nstden bahsetmedi sadece ac gel sabahtanda tahlil vericem dedi 36 sonrasi sıklasıcak dedi kontrollerin

28 den beri 2 hafta da 1. 35 itibariyle haftada bir oldu benim kontroller

Günaydın canım, 36. Haftada girmeye başladım ben risk olmadığı için öncesinde girmedim hiç. Artık kontroller her hafta olacagı için her hafta girecekmişim. Benimde henüz doğum şekli belli degil, 38 de çatı muayenesi yapıp belirleriz dedi doktor suyum vs normal olduğu için.

Bende öyle yapıcam doktordan randevu aldım 37. Haftama denk geliyor zaten

İlk nst 31+5 de başladı 2 haftada bir geleceksin dediler. 36 dan sonra haftada 1

36. haftaya girdik bugün, haftada 2 gün kontrol + nst devam ediyorum. Bugün kontrole gidicem bakalım ameliyat gününü falan söyleyecek sanırım

36. haftaya girdik bugün, haftada 2 gün kontrol + nst devam ediyorum. Bugün kontrole gidicem bakalım ameliyat gününü falan söyleyecek sanırım
Ay ne güzel yüzmüşsünüz yüzmüşsünüz kuyruğuna gelmişsiniz keşke ben de sizin haftalarınızda olsam şu an Aman şuram ağrıdı neden buram ağrıdı neden kanamam oldu neden yavaş hareket edeyim sorun olmasın falan diye diye günler zor geçiyor

Günaydın kızlar. 34+4 üm suyum sınırda gelişim de geriden geliyor diye 3 günde bir takipteyim. Cuma günü ölçümlerde kafa çevresi daha ilerdeydi şimdi daha geri çıktı bu sabah arada 3 gün var . Kafası küçülmüş olamaz herhalde doktor yanlış ölçtü diye düşündüm ama şüphe de ettim kafası da hep 1 hafta önden gidiyordu bu zamana kadar gerilik sadece karın çevresindeydi

Arkadaşlar 32.haftadayım da geceleri çok terliyorum ya ensem göğüs aram su içinde.Normal mi bu hava sıcak tamam da fazla bir terleme var.
Ayynen öyle, saç diplerim ensem boynum göğüs aram terden su içinde kalıyor gece üst baş değişiyorum yastık kılıfı değişiyorum o kadar ıslanıyor ki çok gıcık bi durum
Yaaa ben de böyle hareketli olmak istiyorum ama benim kız hiç müsade etmiyor hele şu son 2 gündür, bişey de yapmıyorum yattığım yerden kalkıyorum hemen kasılmaya sertleştirmeye vurmaya başlıyor hiç istemiyor ayaklanmamı yeri çok mu dar anlamadım ki neden bu kadar agresif

Benim bebişte de gelişim geriliği var, kilo alması yavaşladı. Herkesin bir imtihanı var canım önemli olan sabırla beklemek galiba. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Kaç haftalık oldunuz canım? Kasılmalar için bol su öneririm bazen günleri günlerini tutmuyor yaramazların onların keyfine göre hareket etmekte fayda var tabi

Kızlar bugün kontrolüm vardı 35+3 , bebiş 2278 çıktı , karın çevresi 32+3 doktor suyu iyi, yemek yemeğe çalış dedi .. bebeğe hızlıca kg aldıran deneyimlediğiniz yiyecek içeçek var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…