2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ellerim ayaklarım çok fena ödem tuttu bunların hepsi 1 günde oldu 1.5 kilo olarak geri döndü bana Progestan ve ecoprini bıraktığım günün ertesi günü bu şekilde uyandım ve devam ediyor napıcam bilmem

Bence doktora gidin , tansiyon aletiniz varsa ona da bakın ama ani ödem artışında doktora gidin yazıyordu tüm uygulamalarda . Muhtemelen önemli bir şey yoktur ama tedbirli olmakta fayda var

Az önce çamaşırımda toplu iğne başı kadar iki nokta kan gördüm yarın doktora gideceğim 34 haftalık oldum çok stres oldum takip ediyorum bakalım devamı gelecek mi diye

Benim 3. 33+3 te geldi canım 20 gün kuvezde kaldı

Normal canım bende 32+2 yim gebeliğin başından beri çoğu hareketlerini kasıkta hissediyorum başında assagida bu arada baya erken dönmüş benim oglan

Az önce çamaşırımda toplu iğne başı kadar iki nokta kan gördüm yarın doktora gideceğim 34 haftalık oldum çok stres oldum takip ediyorum bakalım devamı gelecek mi diye
Canıım benim de geçen hafta bildiğin regl kanı gibi kan boşaldı ama bir sıkıntım yok çok şükür doktorlar bir sorun yok dedi iğne vurup gönderdiler. Bir şey yoktur inşallah

Canım nişan bile olsa hemen doğum olucak diye bişey yok korkma yarın Dr a bı görün inşallah vakti zamanında kucağına alırsın bebisini

Canıım benim de geçen hafta bildiğin regl kanı gibi kan boşaldı ama bir sıkıntım yok çok şükür doktorlar bir sorun yok dedi iğne vurup gönderdiler. Bir şey yoktur inşallah
İnşallah her şey yolundadır korkuyorum erken henüz Rabbim hayırlısını versin hepsi zamanında gelsin inşallah

Hiç stres olma canım ben basparmagimin tırnağı kadar kıpkırmızı kan gördüm ama herhangi bir problem yoktu sadece dinlen demişti doktorum istirahat verdi bir süre. Sende kendini yorma yarına kadar yat dinlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…