2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Şöyle ben 32.haftamda randevuya gideceğim çok geç olur mu diye merak ediyorum aslında Hastane yapmadığını söyledi daha önce sorduğumda ama belki reçeteyle yaparlar tekrar sorayım teşekkür ederim
Merhaba. Ben de bu bogmacalı tetanozu oldum 2.doz olarak. Adacel olarak geçiyor sanırım. Hem sağlık ocağındaki doktor tavsiye etmişti o da hamile iken yaptırmış hem de kendi doktoruma sordum o da tavsiye etti ve yaptırdım. 30. Haftaya kadar yapılıyor diye hatırlıyorum ben ama. Siz yine de sorun doktorunuza.

Yaa kızlar felaket böbrek ağrısı yaşıyorum var mı daha önce yaşayan ? Doktor bebek baskı yapıyor demişti de yarın idrar falan vereceğim bakalım.
Ben ortalarında yaşamamıştım hamileliğin gece boyu uyuyamamıştım acile gitmiştim hatırlıyorum, enfeksiyon çıkmıştı. İnşallah sen de bir şey yoktur canım

Burcu ne eşinizin hepsi mi aynı yoksa
Balık burcu. Ben kova. Aslında bünyesi sağlam ve her işten anlar yapar. Ağır iş vs de demez. Ama ben az öksüreyim, benim de boğazımda başladı der ilaç alır. Ya da halim yok diyeyim başı ağrır, mesela lohusayken benden daha fazla lohusaydı

Kızlar şu sarı akıntıya bir çözüm bulamadım ya. Fitil de kullandım yok yok. Yoğun değil sadece lavaboda geliyor ama lavaboda gelmesi bile beni çıldırtıyor. Başına gelip geçirebilmiş olan var mı tavsiye verebilecek

Yaa kızlar felaket böbrek ağrısı yaşıyorum var mı daha önce yaşayan ? Doktor bebek baskı yapıyor demişti de yarın idrar falan vereceğim bakalım.

Belki hamileliğin 16 haftasından beri yaşıyorum sağ tarafta 4 kere ürolojiye gittim USG çekildi müdahale edilecek kadar büyük değiller dedi.
İlk oğlumdada yaşadım 4 gun sürmüştü bunun çok uzun sürdü

Nioli yağı kullanıyorum ben tavsiye ederim bende işe çok yaradı
Hatta eşimin bacak arasında mantarı vardı neler kullandı geçmiyordu onunda iç çamaşırına damlattık ve geçirdi mucize bir şey

Nioli yağı kullanıyorum ben tavsiye ederim bende işe çok yaradı
Hatta eşimin bacak arasında mantarı vardı neler kullandı geçmiyordu onunda iç çamaşırına damlattık ve geçirdi mucize bir şey
Hangi markanın acaba ben bir tane aldım iyi gelmedi aktardan almıştım da

Arkadaşlar 32.haftadayım da geceleri çok terliyorum ya ensem göğüs aram su içinde.Normal mi bu hava sıcak tamam da fazla bir terleme var.
Benim de ensem göğsüm terliyor gece uyanıp t shirt değiştiriyorum başka yerim terlemiyor. bir de saç diplerim terliyor her gün duş almak artık rahat hareket edemediğim için çok zorluyor

Arkadaşlar 32.haftadayım da geceleri çok terliyorum ya ensem göğüs aram su içinde.Normal mi bu hava sıcak tamam da fazla bir terleme var.
Benim de ensem göğsüm terliyor gece uyanıp t shirt değiştiriyorum başka yerim terlemiyor. bir de saç diplerim terliyor her gün duş almak artık rahat hareket edemediğim için çok zorluyor
Ben de 31+4deyim ve aynı şekilde aşırı terliyorum ensem ve göğsümden. Saçımı da kestiremedim gitti öyle, gece işkence gibi oluyor

Geçmiş olsun canım, rabbim şifa versin biran önce geçsin inşallah

Ben ortalarında yaşamamıştım hamileliğin gece boyu uyuyamamıştım acile gitmiştim hatırlıyorum, enfeksiyon çıkmıştı. İnşallah sen de bir şey yoktur canım

Yaa insallah geçer gerçekten aşırı ağrılı bir durum yarın idrar kan vericem bakalım orda anlaşılır neyden kaynaklandığı ben de aşırı terliyorum gece mi üşüttüm acaba diyorum ama sanmıyorum ya üşütme olsa geçerdi şimdiye valla Allah hepimize kolaylık versin sağlıklı doğumlar nasip etsin

33+5 ten bildiriyorum. Klima altında bile aynı durumdayım

Ben de 31+4deyim ve aynı şekilde aşırı terliyorum ensem ve göğsümden. Saçımı da kestiremedim gitti öyle, gece işkence gibi oluyor

klimanın altında bile su kesiliyorum gece 36. haftaya girmiş bulunmaktayım bayadır buralara gelemiyorum sizler nasılsınızzz?
Kaçıp uludağa yerleşicem valla evim zaten sıcak ilerki haftalarda düşünemiyorum bile

Evet ağrısı çok kötü gerçekten umarım güzel haberler alirsin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…