2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Canim fitil kullanırken geçiyor fitil bitince yeniden başlıyor, doktorumda inatçı olduğunu korkmamam gerektiğini söyledi

Güzel haberler olsun inşallah

Kızlar bir şey soracağım. Karnında kalp atışı gibi hareket gören var mı? Öyle olup geçmiyor ama baya sürüyor. Hıçkırık değil

Nasılsınız kızlar? Sıcaklar yüzünden bayıldım bayilicam dün hiç elimi kolumu kaldiramadim. Bugünse 36+0 olarak tüm tuşlara basmaya başladım merdiven indim çıktım yan yan, perine masajı, ördek yürüyüşü ile iki oda sildim. Ama sıcaklar ile çok zor çok.... Yürüyüşe çıkmayacağım bugün yarın zaten online pilates var ama evde aksak gebe yürüyüşu ile günü tamamlamayı düşünüyorum. Bugünün yorgunluğu üstüne yarın birakmasam iyi olacak hadi hanımlar sizleride azda olsa harekete davet ediyorum

Daveti red ediyorum fkglgl ayy canım ne güzel maşallah sana . Ben yatakta yatıyorum kalkayım da şu şu işleri halledeyim diyorum, mutfağa vardığımda vazgeçip geri yatağa gidiyorum fkfkf

Azıcık toz alıyorum sonra 5 dakika ağlama seansına geçiyorum sonrasında mutfakta bulaşık yıkıyorum Süpürge yaparken falan gözlerim doluyor, öyle manyak bir ruh halindeyim. Oturduğum apartmanda asansör yok, 4. kattayım ve az önce merdivenleri çıkamadım diye ağladım Maşallah senin hayat enerjine bitmesin hiç

35 +0 okurken yoruldu Maşallah sana

Bende 36 +2 deyim kontrolden sonra başlamayı düşünüyorum . Sürekli sancı çıkıyor bende ondan 36 yi tamamlayalım dedi doktor

Daveti red ediyorum fkglgl ayy canım ne güzel maşallah sana . Ben yatakta yatıyorum kalkayım da şu şu işleri halledeyim diyorum, mutfağa vardığımda vazgeçip geri yatağa gidiyorum fkfkf
Aşkolsun amaaa dün bende aynı senin gibiydim canım inan neredeyse yataktan hiç çıkmadım ama nerde hareket orda bereket diyerek bugün ayaklandım şuan yatsam kalkamam oyuzden harekett diye diye geziyorum evde yarınada aynı olabilirsem inşallah tabi
Ah seni nasıl iyi anlıyorum dün yatıp kalkıp ağladım. Karnım acıktı ama yemek yemek istemedim sıcak diye ağladım, eşim işten geldi gelir gelmez yemek ye hadi demedi diye ağladım gece en son yüzüm gözüm iki katı olmuştu ağlamaktan bugün zorladım kendimi biraz. Asansör yoksa çok güzel bak merdiven cikarken düz değilde yan yan çıkıp in canım hop al sana mis gibi spor benimde ev dubleks artık merdivenleri yan yan inip çıkıyorum mecbur inip cikicaz en azından spor yapmış olalım

Bende 36 +2 deyim kontrolden sonra başlamayı düşünüyorum . Sürekli sancı çıkıyor bende ondan 36 yi tamamlayalım dedi doktor
Hayırlısı ile tamamlayın inşallah canım bana doktor artık rahatını bozalim küçük hanımın yürüyüş vs başla zorla kendini dedi diye cesaretlendim bende, 34 te ciğer geliştirici vurulmuştum erken gelecek diye şimdi normal zamanı bekleyince kısasa kısas yapacakmisiz

Çok iyi hadi bakalım kolaylikla hepimiz kucağımıza alalim inşallah bizi böyle cesaretlendir hep

Ah kendimi çok sorunlu görmeye başlamıştım tek değilmişim ahaha Spor yapmak sayılıyorsa günde en az 2-3 kez inip çıkıyorum iyiymiş bu durum

Ben de biz 36 olana kadar pas diyorum , 36’yı geçtiğimiz gibi maraton koşmaya başlayacağım

Merhaba kızlar. Tekmeleri vajinamda hissediyorum 32 haftalik olduk bu his geçmedi. Sanki iğne batıyor gibi aniden ağrı oluyor sanki bir an suyum boşalacak gibi. Bu durumu yaşayan varmı ne yapmak lazim. Çok aşağıda hissediyorum

Ah kendimi çok sorunlu görmeye başlamıştım tek değilmişim ahaha Spor yapmak sayılıyorsa günde en az 2-3 kez inip çıkıyorum iyiymiş bu durum
Yok yok tek değilsin canım ben lohusalıktan korkarken son trimesterda fena geldi kız sayılmaz mı pilates hocam bile diyo 36 itibari ile 3 gün 38 itibari ile her gün dinlenerek (dinlenme zamanı dahil olarak) 30-40 dk merdiven inip çıkın yan yan dedi. Hatta hastanede bile açılmayı hızlandırdığı içinde öneriyor
Ben de biz 36 olana kadar pas diyorum , 36’yı geçtiğimiz gibi maraton koşmaya başlayacağım
İnşallah canım az kalmış zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…