2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yok 2haftadan fazla önde yine doktorun çok acelesi vardı ultrasondan sonra konuşamadık 2hatfa sonra gel dedi erken doğum olur mu ne olur bilmiyoruz nst için 37.hafta uygun görüyorum dedi
Evet bu hafta da cumaya kadar yokmuş sanırım, bizim haftasıyla uyumluydu en son bakalım cuma randevu var ne dicek

Tamam canım o zaman herhangi bir sorun yoktur. İşte dediğim gibi benimki kötüydü diye herhalde. eşim sağlıkçı ya pansuman da yapıyordu çabuk iyileşsin diye ☺
Ben de sordum içim rahat etmemişti hastaneden gelince banyodan sonra batikon süriim dedim hiç gerek yok dedi doktor sanırım o sprey bant gibi

Kızlar ya sezaryanda bazı dikiş izleri çok kötü deri orda birikmiş gibi bazıları incecik çatlak izi gibi.. doktorun dikişi mi önemli çok:KK43: ay korkuyorum yurtdışındayım Türkiyede olsam neyse dicem burda da prof a gidiyorum özel ama acaba nasıl
Ben dikişler biraz toparlayinca contractubex isimli iz kremi vermişti dr onu kullandım biraz pahalı ama çok faydalı oluyor

Bu aşıyı ben de oldum doktor direkt hastanede yaptırdı ekstra bir şey yapmadık.
Şöyle ben 32.haftamda randevuya gideceğim çok geç olur mu diye merak ediyorum aslında🥰 Hastane yapmadığını söyledi daha önce sorduğumda ama belki reçeteyle yaparlar tekrar sorayım teşekkür ederim 🙏🏻

Kızlar mutlaka göğüs üçünüzü nemlendirmeye başlayın, Lansinoh krem çok çok iyi. Aklımdayken söylemek istedim🌸
Ben de 36 hafta itibariyle basladim kullanmaya gerçekten güzel nemlendiriyor. Umarım faydasını görürüz sonuna kadar. Gümüş kapak kullandın mı sen onun faydasını merak ediyorum 🫢

Ben de 36 hafta itibariyle basladim kullanmaya gerçekten güzel nemlendiriyor. Umarım faydasını görürüz sonuna kadar. Gümüş kapak kullandın mı sen onun faydasını merak ediyorum 🫢
Kremin faydasını inanılmaz görüyorum çünkü günde 8 kere sağım yapıyorum. Gümüş kapak kullanmadım çünkü ben evde sütyen takamıyorum sıkıntı basıyor onları kullanmak içinde sütyen şart, göğüs kalkanını denedim ama o da kaşındırdı beni çok ilginç

Yaa kızlar felaket böbrek ağrısı yaşıyorum var mı daha önce yaşayan ? Doktor bebek baskı yapıyor demişti de yarın idrar falan vereceğim bakalım.

Yaa kızlar felaket böbrek ağrısı yaşıyorum var mı daha önce yaşayan ? Doktor bebek baskı yapıyor demişti de yarın idrar falan vereceğim bakalım.
Canım ben çok böbrek ağrısı yaşıyordum, idrar ve kan tahlili verdim aynı zamanda radyoloji doktorundan ayrıntılı ultrasona girdim. Böbreklerimde büyüme varmış ve kristallesmeler varmış. Taşa donusebilirde kum olarakta kalabilir demişti, bol su tüketerek 5-6 kere kum sağdırdım, gözle idrarımda ki kumlar görülüyordu. Hala ara ara böbrek ağrısı yaşıyorum

Canım ben çok böbrek ağrısı yaşıyordum, idrar ve kan tahlili verdim aynı zamanda radyoloji doktorundan ayrıntılı ultrasona girdim. Böbreklerimde büyüme varmış ve kristallesmeler varmış. Taşa donusebilirde kum olarakta kalabilir demişti, bol su tüketerek 5-6 kere kum sağdırdım, gözle idrarımda ki kumlar görülüyordu. Hala ara ara böbrek ağrısı yaşıyorum
Yeni basladi benim de 36. Haftadayız zaten her an doğum bekleniyor yarın idrar kan vericem bakalım umarım bir şey çıkmaz ama çok can yakıcı ya bi de normal sancılar da başlarda ikisi bir arasa kötü olacak baya.

Yeni basladi benim de 36. Haftadayız zaten her an doğum bekleniyor yarın idrar kan vericem bakalım umarım bir şey çıkmaz ama çok can yakıcı ya bi de normal sancılar da başlarda ikisi bir arasa kötü olacak baya.
Canım inşallah bir şey yoktur üşütmüşsündür onun ağrısıdır. Eğer dediğim gibi böbrek taşı gibi bir durum varsa da zaten sonlara yaklaştık biraz daha sabır

Bu geceliği çok öneririm, özellikle sağım yaparken geceleri pompalar çok rahat sabitleniyor🥰

X