Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
İnşallah hemen geçer ya acaba ishaliniz neye bağlı enfeksiyon sebebiyle mi üşütme mi, bool su içmeyi ihmal etmeyin de aman 🙏🏻

Ben normalde çok terleyemeyen ve ter kokusu olmayan biriydim banyodan banyoya roll on sürerdim ve deodorant kullandığımı bilmem ama hamilelik hormonlarıyla beraber ter kokusu olmaya başladı bende ve artık çıldırıyodum günde kaç kere roll on sürüyodum işe yaramıyodu sürekli duşa giriyodum filan. Sonraa siveno aldım ve şükürler olsun dedim gerçekten dedikleri gibi terlemeyi değiş ter kokusunu önlüyo, bende 2 gün gidiyor. Yapışıklık hissi yok ince yapılı kokusu da hoş. Hatta eşime de aldık şimdi erkekler için olanı o da çok beğendi. Bebeğimin çamaşırlarını bu markanın deterjanıyla yıkıycam. Ve az önce noldu, ürünlerle beraber bulaşık deterjanı tester göndermişlerlerdi onu denedim ve ona da bayıldım şimdi onu da alıcam 😅
Evet indirim var hem de ben de şu an alacağım o zaman🙈

İnşallah hemen geçer ya acaba ishaliniz neye bağlı enfeksiyon sebebiyle mi üşütme mi, bool su içmeyi ihmal etmeyin de aman 🙏🏻

Ben normalde çok terleyemeyen ve ter kokusu olmayan biriydim banyodan banyoya roll on sürerdim ve deodorant kullandığımı bilmem ama hamilelik hormonlarıyla beraber ter kokusu olmaya başladı bende ve artık çıldırıyodum günde kaç kere roll on sürüyodum işe yaramıyodu sürekli duşa giriyodum filan. Sonraa siveno aldım ve şükürler olsun dedim gerçekten dedikleri gibi terlemeyi değiş ter kokusunu önlüyo, bende 2 gün gidiyor. Yapışıklık hissi yok ince yapılı kokusu da hoş. Hatta eşime de aldık şimdi erkekler için olanı o da çok beğendi. Bebeğimin çamaşırlarını bu markanın deterjanıyla yıkıycam. Ve az önce noldu, ürünlerle beraber bulaşık deterjanı tester göndermişlerlerdi onu denedim ve ona da bayıldım şimdi onu da alıcam 😅
Amin inşallah geçer. Enfeksiyon yok ama ishal devam ediyor. Dr um kendini kötü hissedince serum alabilirsin dedi.

Gümüş kapak olarak ne kullanıyorsun canm. Bana da arkadaşlarım sadece sur uyarmadan dediler çok önemliymiş 😃
E bebekten almıştım canım ama şimdiki aklım olsa 999 ayar olanını alırdım. İndirim zamanı almıştım o zamanlar daha hamileliğimin başlarındaydim 🙈 evet evet kesinlikle masaj yapmadan sadece sürüp bırakmak çok çok önemli

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-20-13-01-39-862_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2024-06-20-13-01-39-862_com.solidict.ebebek.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 48
Bende okudum canım ve hatta bugün hastane çantamdan kremi çıkarttım 🙈 doğum öncesi ne kadar nemli tutarsak o kadar faydası varmış. Pazar günü itibari ile başlayacağım bende ama uyarmadan gümüş kapak ile günlük bir saat takarak başlamayı planlıyorum
Kaçıncı haftadasınız şuan?

Ben de 999 arıyorum da bulamadım online da🫠
Ben silverette’nin sitesinde 999 ayarların göğüs kapağı için ergonomik bir tasarıma olanak vermeyeceğini, %100 saf gümüş denmesinin doğru olmadığını okuyunca 925 ayar olandan almıştım. Fotoğrafa da yazdıklarını ekliyorum, bi bakın isterseniz U uzakyol U umaycay

Eklentiler

• IMG_0277.jpeg
    IMG_0277.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_0278.jpeg
    IMG_0278.jpeg
    122,3 KB · Görüntüleme: 32
Ben de bu markanın deodorantına geçeceğim hangisini alayım kullanan var mı acaba?
Ya koltukalti deodorantini ben de kullanıyordum gaye pursoken diye bi kimyacı var instagramda bu tarz doğal içerik diye yazanların içeriğinde hep potasyum alum var aslında o da alüminyumdur ve o da çok zararlıdır diyor aklında olsun ben biraktim
Kullanmayı içeriklerine bakıyorum içinde potasyum alum olmayan bir şey bulursam
Alacağım U uzakyol sprofmay sprofmay R rowantree

E bebekten almıştım canım ama şimdiki aklım olsa 999 ayar olanını alırdım. İndirim zamanı almıştım o zamanlar daha hamileliğimin başlarındaydim 🙈 evet evet kesinlikle masaj yapmadan sadece sürüp bırakmak çok çok önemli
Ben de bunu almıştım yanlış mı almışız?

Merhaba tam olarak ne yaptı düşmemesi için bende üç kez düşük yaşadım ve bugün kendisine randevum var suan gebe değilim birlikte ilerlemek istiyorum kendisiyle
Ben tüp bebek hastasıyım bende durum daha farklıydı bebeklerimden biri düştü diğerinde kanama alanı vardı iğnelerle ilaçlarla hayatta tuttu diğerini. Tanıdıklarımda da 8 defa düşük yapmış birini bebek sahibi yaptı. Düşük konusunda ödüllü bir doktor. Hastasına çok sevecen davranan bir doktor herşeyden önce . İnşallah kucağına alırsın bebeğini

Ya koltukalti deodorantini ben de kullanıyordum gaye pursoken diye bi kimyacı var instagramda bu tarz doğal içerik diye yazanların içeriğinde hep potasyum alum var aslında o da alüminyumdur ve o da çok zararlıdır diyor aklında olsun ben biraktim
Kullanmayı içeriklerine bakıyorum içinde potasyum alum olmayan bir şey bulursam
Alacağım U uzakyol sprofmay sprofmay R rowantree
Aaaa bilmiyordum teşekkürler canım bilgilendirme için

Ben silverette’nin sitesinde 999 ayarların göğüs kapağı için ergonomik bir tasarıma olanak vermeyeceğini, %100 saf gümüş denmesinin doğru olmadığını okuyunca 925 ayar olandan almıştım. Fotoğrafa da yazdıklarını ekliyorum, bi bakın isterseniz U uzakyol U umaycay
Çok teşekkür ederm çok iyi oldu bunu paylasman❤️

Kızlar bu arada sensodyn marka macunlarin içinde bir katkı varmis bayağı zararlıymis vücuttan atılması da zormuş bir arkadaşım geçen söyledi ama zararlı içeriğin ismini unuttum bilginiz olsun yine de.

X