Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Gümüş kapak olarak burada bunu önerenler olmuştu galiba. Daha önce kullanıp memnun kalanlar var mı acaba🌸

Eklentiler

• 1000102770.png
    1000102770.png
    270,4 KB · Görüntüleme: 63
Benim de yenidoğan falan çok az, 10 lü bir takım aldım gerisini annem ben aldım dedi ama bilmiyorum ne kadar ne aldı, daha gelmedi onun aldıkları, sanırım iki tane 5 lı yenidoğan var onda da, gerisi büyük ve çok değil iki makinede biterim 😁
Güle güle giysin inşallah 🙏🏼 ben yıkadım bitirdim ama hastane çantası yaptıktan sonra azıcık kıyafet kaldı evde 😅 hem vicdan yaptım hemde amaann boşver alışveriş yaparsın sonra diye kendimi gazliyorum 🙈

Güle güle giysin inşallah 🙏🏼 ben yıkadım bitirdim ama hastane çantası yaptıktan sonra azıcık kıyafet kaldı evde 😅 hem vicdan yaptım hemde amaann boşver alışveriş yaparsın sonra diye kendimi gazliyorum 🙈
Evet ben de zamanla alırım diye düşündüm öyle çok doldurmadım şimdilik, odasını 3-4 yaşında yapcam zaten

Bende oda yapmadım evlenirken Ikea divanindan almıştım ileride yatak olarak kullanır diye sadece dolap alicam ileride 😅
Benim oda var eşya olarak da kendim yayılmıştım kendi elbise dolabımı falan koymuştum 😃 odayı boşaltıp odasını yaparım acelesi yok dedim daha çok erken oda için

Muslin ağız bezleri sert geldi bana ben pek sevemedim, pamuk penye gibi olanlardan aldım ben daha çok
Valla hepsinden doldurmuşum ya 😂 onlardan da var ne ararsan sen de bugün yaparim
Yarın yaparım deme çok zor oluyor zaman geçtikçe hazır agirlasmamisken yap bence yavaş yavaş.

Artık online her şey hemen geliyor hemen alırsın nolcak ki☺️
Evet oyuzden almadım bende 🙈 doktorda hep ikilemde bıraktı beni iri gidiyor iri doğacak diyip duruyor aldıklarım olur mu bilemedigim için çok abartmadan alışveriş yaptım ama birazda vicdan azabı var garip bir duygu😅🙈

Bende 🙈 hatta ben 3-6 vs olanlarıda çok az aldım. Bebiş doğsun kilosuna göre mevsime göre alırım diye o kadar az eşya almışım ki şimdide acaba bunlar yetecek mi derdine düştüm 😅
Bende aynı toplasan 10 takım aldım iki tanesi zaten 3/6 ay sekiz takım tek yeni doğan bende gelişimine ve mevsime göre Alicam son aya bıraktım birde elbise için fazla gezemiyorum geri kalanı doğumdan sonra alicam

Off ben de güya bayram tatilinde yıkıcaktım kıyafetleri ama yine kaldı😢
Evin de işi bitmiyor bi türlü bizim çamaşırlardan bebişe fırsat kalmıyor😂
Kasılmalar da başladı Allah korusun bi erken doğum olsa ne giydircem bilmiyorum😂

İshal 4. Gün devam ediyor, 3 defa serum aldım. Hamilelikte ishal ne zormuş yahu. Muz patates püresi beyaz ekmek nar ekşisi vs bugün de pirinç lapası deneyeceğim. 2 kilo verdim. Yarın Dr randevum var şükür. İshal olup farklı çözüm bulan var mı :)
Herkes hamilelikte kabızdan çekmiştir ben de ishalden çektim seni şu an en iyi ben anlarım :halay:benim ishalime en iyi gelen şey bol haşlanmış patates ve ev yapımı yoğurt olmuştu bi de eczaneden toz probiyotik almıştım yoğurda ya da suyuma katıyodum

Gümüş kapak olarak burada bunu önerenler olmuştu galiba. Daha önce kullanıp memnun kalanlar var mı acaba🌸
Ablam orijinalini alıp kullanmıştı baya işe yaradı bende dedi banada hediye olarak almış, bu markadan da memnunlar ama

Eklentiler

• 1000066632.jpg
    1000066632.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 62
Herkes hamilelikte kabızdan çekmiştir ben de ishalden çektim seni şu an en iyi ben anlarım :halay:benim ishalime en iyi gelen şey bol haşlanmış patates ve ev yapımı yoğurt olmuştu bi de eczaneden toz probiyotik almıştım yoğurda ya da suyuma katıyodum
İki türlü de zor🥲 patates yoğurt etkilemedi. Toz için bugün randevuda Dr uma danışayım. 5. Gün hala ishal. Serumları almasam ayakta duramazdım.

X