Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
34.hafta itibariyle göğüs kremleri surulmeue başlanıyor mu bir yerde okudum ds bugün kızlar
ben surmicem doktorum izin vermedi benden sut degilde su geldi gelisi yoksay elleme uyarici bisey yapma kasilmalarini tetikler dedi kremi soyledim onden baslamana gerek yok emmeye baslamayan bebege krem sursen ne olucak baslayinca duzgun pozisyon emzirmezsen yine yaran olur bosu bosuna meme uyarimi yaptiginla kalirsin dedi acikcasi onden baslayin olayi banada sacma geliyo 😂

Ben hiç alışveriş yapmadım. 😆 vallaha sadece evde ağız mendili birtane patikli inek desenli alt var o kadar 😐 bayram günü de babyjörn anakucağı sipariş ettim dolaptan o da başka da yok daha alışverişe çıkmamız lazım.
Hangi ama kucagini siparis ettin cnm linki var mi,bende arastiriyorum su aralar

30 lu haftalardayiz artik ,haftaya hastane çantami yavaş yavaş hazirlayayim,bakalim ilk dogumu kim yapacak aramizda :) ilk kizimda gruptakiler teker teker dogurmustu,her gun bi dogum haberi aliyoduk,agustosta başlar bizimde artik ,bu haftalardan sonra sehirler arasi yolculuga nasil bakiyosunuz kizlar,ben edirneye gidicektim haftaya vazgectim

30 lu haftalardayiz artik ,haftaya hastane çantami yavaş yavaş hazirlayayim,bakalim ilk dogumu kim yapacak aramizda :) ilk kizimda gruptakiler teker teker dogurmustu,her gun bi dogum haberi aliyoduk,agustosta başlar bizimde artik ,bu haftalardan sonra sehirler arasi yolculuga nasil bakiyosunuz kizlar,ben edirneye gidicektim haftaya vazgectim
ben daha yeni geldim 28+6 da gittim 30 da dondum ama ucakla gittim kesinlikleeee arabayla gidemezmisim dur in haraket et tekrar yol git in haraket et urasamazmisim

Bi doktor 32'den sonra doğumu tetikleyebileceği için uzun yol önermiyoruz diyodu. Biz de Izmir'den yeni döndük gerçekten arabanın titreşimi sarsması uzun süre oturmak falan pek hoşuma gitmiyor 😬 ama doktor sıkıntı yok diyosa ve yol çok uzun ve çok bozuk değilse gidilebilir

Fiyatı çok iyi kızlar almak isteyenler için

Eklentiler

• 1000102795.png
    1000102795.png
    220,4 KB · Görüntüleme: 41
Ben de bu markanın deodorantına geçeceğim hangisini alayım kullanan var mı acaba?
Ben roll-onunu almıştım, hamilelik başından beri kullanıyorum. İnce bi yapısı var, kokusu güzel. Bir noktaya kadar da kokuyu engelliyor ama gün içinde temizleyip yenilemek gerekiyor. Ben Antalyadayım da ondan ne olsa fayda etmiyor zaten 😅 Genel olarak memnunum ben, içeriği de temiz olduğu için kafam rahat ediyor.

Eklentiler

• IMG_0269.jpeg
    IMG_0269.jpeg
    99,2 KB · Görüntüleme: 34
Bugün Antalyadan Bursaya geliyorum dura dura artık😂 ama tatil iyi geldi gevşedim bebek de gevşedi bence hareketlerinden anlıyorum daha rahat 😊 bence temmuzun 2. Haftasından itibaren başlayacağız yavaş yavaş Ağustosun sonlarına doğru herkes doğurmuş olur 😂🤰🏻

34.hafta itibariyle göğüs kremleri surulmeue başlanıyor mu bir yerde okudum ds bugün kızlar
Bende okudum canım ve hatta bugün hastane çantamdan kremi çıkarttım 🙈 doğum öncesi ne kadar nemli tutarsak o kadar faydası varmış. Pazar günü itibari ile başlayacağım bende ama uyarmadan gümüş kapak ile günlük bir saat takarak başlamayı planlıyorum

Ben roll-onunu almıştım, hamilelik başından beri kullanıyorum. İnce bi yapısı var, kokusu güzel. Bir noktaya kadar da kokuyu engelliyor ama gün içinde temizleyip yenilemek gerekiyor. Ben Antalyadayım da ondan ne olsa fayda etmiyor zaten 😅 Genel olarak memnunum ben, içeriği de temiz olduğu için kafam rahat ediyor.
Bende bunu kullanıyorum aylardır hamilelik planlarken kullanmaya başlamıştım vazgeçemem sanırım artık 😅

Ben Prof Dr mert kazandı ya gidiyorum . Ege üniversitesinde hoca kendisi. Perinatoloji uzmanlık alanı ayrıca riskli gebelik üzerine de ödüllü bir doktor ben memnunum canım . Fiyatları da makul seviyede her gittiğimde detaylı gibi uzun uzadıya muayene eder birşeyden emin olmadan söylemez doğruluk oranı çok yüksek verilerle çalışır. Ben başka bir doktora gidiyordum ikizdi bebeklerim biri düştü diğeride mert hoca sayesinde hayatta şuanda çok şükür. Siz izmirin neresine tayininiz çıktı
Merhaba tam olarak ne yaptı düşmemesi için bende üç kez düşük yaşadım ve bugün kendisine randevum var suan gebe değilim birlikte ilerlemek istiyorum kendisiyle

Bende okudum canım ve hatta bugün hastane çantamdan kremi çıkarttım 🙈 doğum öncesi ne kadar nemli tutarsak o kadar faydası varmış. Pazar günü itibari ile başlayacağım bende ama uyarmadan gümüş kapak ile günlük bir saat takarak başlamayı planlıyorum
Gümüş kapak olarak ne kullanıyorsun canm. Bana da arkadaşlarım sadece sur uyarmadan dediler çok önemliymiş 😃

İki türlü de zor🥲 patates yoğurt etkilemedi. Toz için bugün randevuda Dr uma danışayım. 5. Gün hala ishal. Serumları almasam ayakta duramazdım.
İnşallah hemen geçer ya acaba ishaliniz neye bağlı enfeksiyon sebebiyle mi üşütme mi, bool su içmeyi ihmal etmeyin de aman 🙏🏻
Ben de bu markanın deodorantına geçeceğim hangisini alayım kullanan var mı acaba?
Ben normalde çok terleyemeyen ve ter kokusu olmayan biriydim banyodan banyoya roll on sürerdim ve deodorant kullandığımı bilmem ama hamilelik hormonlarıyla beraber ter kokusu olmaya başladı bende ve artık çıldırıyodum günde kaç kere roll on sürüyodum işe yaramıyodu sürekli duşa giriyodum filan. Sonraa siveno aldım ve şükürler olsun dedim gerçekten dedikleri gibi terlemeyi değiş ter kokusunu önlüyo, bende 2 gün gidiyor. Yapışıklık hissi yok ince yapılı kokusu da hoş. Hatta eşime de aldık şimdi erkekler için olanı o da çok beğendi. Bebeğimin çamaşırlarını bu markanın deterjanıyla yıkıycam. Ve az önce noldu, ürünlerle beraber bulaşık deterjanı tester göndermişlerlerdi onu denedim ve ona da bayıldım şimdi onu da alıcam 😅

X