Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
evet tedbiren böyle yapıyor olabilir 😅 neyse sağ salim doğsun kucağımıza alalım da 2 buçuk ay daha yatarım artık kdjfk kafam rahatlasın diye insanların mutlu sonlu tecrübelerini okuyorum🫠
O kadar bile beklemez 32 ya da 34'ten sonra falan yürütmeye başlatır bence. Hep yatınca da bu sefer zamanı gelse de doğmuyolar sanki 🤣

Benm oglm 7 yasinds dunyanin en uysal cocugu olarak buyudu. Hic hircin deildi hic tehlikeli hareketler yapmadi hala da her seyi bana sorar izin alir. Istemeyince aglar bazen ama orta yolu buluruz. Yani o kadr da korkmayin ya😀😀 ben de kizdann korkuyorm cok miz miz oluyorlar
🤣🤣🤣 Farkli cinsiyetler olunca korkular aynı demek

Ay ben bugün berbat birgun geçirdim gün boyu karnimda bir gerginlik ve bebek sürekli toplandı sizce normal midir yaşayan varmi
Karındaki gerginlik normal, toparlanması da normal değil mi :) pıt pıt vurmak yerine artık popoyu dayıyorlar, arada ayağı pat vuruyor, titrer gibi hareket ediyor, dönüyor,. Sıkıştılar artık 😅 yürürken aşağı düştü çıkacak heralde diye korkuyorum, aşağıda öyle toplanıp itiyor ki.. Ama bir sorun yok. 4 gündür hastayım ona rağmen iyi şükür. Yarın kontrolde bir daha sorayım

Karındaki gerginlik normal, toparlanması da normal değil mi :) pıt pıt vurmak yerine artık popoyu dayıyorlar, arada ayağı pat vuruyor, titrer gibi hareket ediyor, dönüyor,. Sıkıştılar artık 😅 yürürken aşağı düştü çıkacak heralde diye korkuyorum, aşağıda öyle toplanıp itiyor ki.. Ama bir sorun yok. 4 gündür hastayım ona rağmen iyi şükür. Yarın kontrolde bir daha sorayım
Ne biliym öyle olunca korktum biraz birde toplanınca nefesim kesiliyor gibi oluyor bir an önce sağ salim kavusutuz insallah

Eklentiler

• 1000037021.jpg
    1000037021.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 7
X