2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ay inşallah ya okuduklarımın geneli tek iğne oluyormuş onun için korktum biraz

Of benim de lazer gitti , ağda yaptıramıyorum alerji yapıyor , jiletle de göremiyorum , tatile geldik gelmeden aynayla vs yaptım ama kesmişim de accuk . Zor cidden. Ben o bölgeyi aylardır göremiyorum karnım kocaman ..bir de 3 günde yine kazık gibi çıktılar

Canım ben genital bölgeyi eşime aldırdım inan ayna falan olsun yine kesiliyor eşinden rica et bence

Of benim de lazer gitti , ağda yaptıramıyorum alerji yapıyor , jiletle de göremiyorum , tatile geldik gelmeden aynayla vs yaptım ama kesmişim de accuk . Zor cidden. Ben o bölgeyi aylardır göremiyorum karnım kocaman ..
canim benim de oyle bir kac aydir zaten gobekten goremiyorum biraz kese keserek iste yapiyorum her seferinde ama yildim yani dogum korkuyorum sezaryan bile olsa sonda takiyorlar temiz olmak lazim dogumdan diyorum 3-5 gun once agdaciya gitsem mi acaba hani artik biisy olma riski de kalmaz ya da eve cagirsam mi ?
Canım ben genital bölgeyi eşime aldırdım inan ayna falan olsun yine kesiliyor eşinden rica et bence
utanirim ya yaptiramam oyle gorsun istemem canim ne bileyim

Kızlar cok uzun zamandir okuyup katılamadim herkes iyidir umarim. Gogus ucu bolgesi cok hızlı birkac gunde cok koyulasti var mi sizde de bir anda boyle olan.? Ilkinde olmamisti bu kadar sanki

Offf ben de bunu düşünüyorum ne yapacağım diye . Ağda çok alerji yapıyor bana , çıkarken de batarak çıkıyorlar sonra daha da sorun çıkaracak gibi , her yeri güzelce temizledim , sanki 3 gündür yediğim içtiğim oraya gitmiş gibi tüyler çıktı yine hem de baya gür makine mi alsam dedim aslında , jiletli makinelerden …

Kızlar cok uzun zamandir okuyup katılamadim herkes iyidir umarim. Gogus ucu bolgesi cok hızlı birkac gunde cok koyulasti var mi sizde de bir anda boyle olan.? Ilkinde olmamisti bu kadar sanki
Durumlar idare eder iyi diyelim iyi olalım benimde göğüs ucu çok koyu ya ikisinde bendede kızımda olmamıştı bu çok koyu

ben esime almistim hediye braun 20 tane basligi var ahaha bazen diyorum acaba ise yarar bisiy var mi iclerinde kuzum jilet de beni mahvediyor cikarken bilemedim herkesin ortak problemi bu ya son aylarda burdaki topiclerde de okudum hep

Evlenince bir çöp yoktu elinde benim sırtımdan bu noktalara geldi. İki kadını annem babam da çağırdım gördüler
Yaşadığın duruma çok ama çok üzüldüm. Seni en iyi ben anlıyorum hamile olduğumu öğreneli daha çok yeni olmuştu ve birde öğrendimki eşim zaten beni aylardır aldatıyormuş eve geç gelme sebepleride buymuş sürekli işim var işim var der dururdu. Hamile olmama rağmen ilişkisini yürütmeye çalışmış ya kızımı ve beni evde bırakıp sevgilisinin yanına gitmiş. Bi gün sevgilisi bana yazınca ilişkisi olduğunu öğrendim ve onada sürekli bizim evlilik hayatımız yok aylardır ayrı yatıyoruz onu sevmiyorum ona karşı bi hissim yok demiş hamile kaldığımı öğrenincede o gece çok sarhoştum bi kere beraber olduk ondada çocuk oldu demiş. Zaten hamile olduğumu öğrenince hiç sevinmemişti ve en acısıda bana o kadar kızmıştıki neden korunmadın neden hamile kaldın diye meğersem sevgilisinede hep ondan çocuk istediğini söylemiş. Canım o kadar çok yandıki bebeğimi aldıramadımda çünkü kalp atışını duymuştum nasıl kıyabilirdim ki hala affetmedim maalesef ki aynı ev içindeyiz belki yapmaz diye düşündüm ama gerçekten bi kere yapan tekrar tekrar yaparmış telefonunda görüyorum başka kadınlarla mesajlaşmasını onlara yazdıklarını ne kadar saklasada ama şuanlık sadece susuyorum ve sabrediyorum. Her şeyin bi zamanı var daha fazla ona dayanamıyorum katlanamıyorum sadece aldatmasıda olmadıki fiziksel ve psikolojik şiddetide çok fazla var. Aptal gibi hep sustum ama kızım için sustum hepsi boşunaymış. Gurbette olduğum içinde yalnızım çaresizim kimseye bir şey diyemiyorumda...

Yalnız değilsin. Bende kendimi motive etmeye çalışıyorum devamlı. Her gün yeni bi şikayetim var.
Kızlar aranızda yürürken kulakları tıkanan var mı?

Ben de öyleyim canım her gün yeni bir şey çıkıyor ve bu sıcaklarda hiç çekilmiyor.Bir daha çocuk düşünürsem yaza denk gelmez inşallah
Demek ki hepimiz aynı durumdayız iyi bu beni mutlu etti biraz daha ben bir daha çocuk düşünmüyorum zaten o yüzden kafam çok rahat

Bence o braun’a bir bak derim ben de makine alacağım sanırım . Keşke lazer ok olsa , bir kerecik yaptırsam şimdi zaten doğuma kadar idare eder , gerçi bu hormonlardan belli olmaz ..
ben esime almistim hediye braun 20 tane basligi var ahaha bazen diyorum acaba ise yarar bisiy var mi iclerinde kuzum jilet de beni mahvediyor cikarken bilemedim herkesin ortak problemi bu ya son aylarda burdaki topiclerde de okudum hep

Kızlar ben hamile masajı yaptırdım . Sırtım belim kalçalarım vs inanılmaz tutulmuş çok iyi geldi , siz de araştırın imkanınız varsa yaptırın derim ben rahatladım . Kalça ağrım için de ekstra süt içmeye başladım ondan mı bilmiyorum ama o da geçti neyse ki .. ikinci trimester gerçekten hamilelik balayıymış , burda Ekim Kasım annesi olup okuyan varsa size tavsiyem tüm işlerinizi halledin , 3. trimesterda tünelin ucu hiç iyi bir yere çıkmıyor

Canım bende utanıyordum ama mecbur eşim rahatsız vs olsa sende ona hijyen sağlamayacak mısın onun gibi düşün

Canım benimde bebiş 32 de 1950 gram dı bizim bebişler minyon olacak galiba sağlıklı olsunlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…