2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yaşadığın duruma çok ama çok üzüldüm. Seni en iyi ben anlıyorum hamile olduğumu öğreneli daha çok yeni olmuştu ve birde öğrendimki eşim zaten beni aylardır aldatıyormuş eve geç gelme sebepleride buymuş sürekli işim var işim var der dururdu. Hamile olmama rağmen ilişkisini yürütmeye çalışmış ya kızımı ve beni evde bırakıp sevgilisinin yanına gitmiş. Bi gün sevgilisi bana yazınca ilişkisi olduğunu öğrendim ve onada sürekli bizim evlilik hayatımız yok aylardır ayrı yatıyoruz onu sevmiyorum ona karşı bi hissim yok demiş hamile kaldığımı öğrenincede o gece çok sarhoştum bi kere beraber olduk ondada çocuk oldu demiş. Zaten hamile olduğumu öğrenince hiç sevinmemişti ve en acısıda bana o kadar kızmıştıki neden korunmadın neden hamile kaldın diye meğersem sevgilisinede hep ondan çocuk istediğini söylemiş. Canım o kadar çok yandıki bebeğimi aldıramadımda çünkü kalp atışını duymuştum nasıl kıyabilirdim ki :KK43: hala affetmedim maalesef ki aynı ev içindeyiz belki yapmaz diye düşündüm ama gerçekten bi kere yapan tekrar tekrar yaparmış telefonunda görüyorum başka kadınlarla mesajlaşmasını onlara yazdıklarını ne kadar saklasada ama şuanlık sadece susuyorum ve sabrediyorum. Her şeyin bi zamanı var daha fazla ona dayanamıyorum katlanamıyorum sadece aldatmasıda olmadıki fiziksel ve psikolojik şiddetide çok fazla var. Aptal gibi hep sustum ama kızım için sustum hepsi boşunaymış. Gurbette olduğum içinde yalnızım çaresizim kimseye bir şey diyemiyorumda...
Birilerine anlatmalısın. Belki sana çare olurlar. O evde annelerinin üzgün olduğunu gören 2 cocuk olacak. Eminim birşeyler düşünmüşsündür. Allah yardımcınız olsun.

Bugün kontrolümüz vardı 32+0 boyu kilosu iyi dedi hatta biraz zayıf ama uzun olabilir dedi 😂 kasılmaları sordum normal dedi. Eğer sürekli 10 dakikada bir ve ağrılıysa evet gel hastaneye ama sabah olup akşam olduysa normal bunlar dedi. 19 kg almışım toplam 😂 1911 gram bebek 😂
Oh oh ikinize de maşallah 😅 ben 3 haftadır tartılmıyorum, bayramdan sonra bakarım 🤣

Amin canım aslında haftasıyla uyumlu şekerimiz de yok çok şükür ondan çok da iri değil bu gidişle 40. Haftada 3.5 kg doğar dedi ideali odur dedi 😂 kasılmalar da normal dedi canım
Sağlıklı olsunlarda canım 3500 kg çok iyi bi doğum kilosu 🤲🏻🥰 kasılmaları bende çok kafama takmıştım arada hala oluyor benim doktorumda normal dedi inşallah sorun yaratmaz canım ❤️

Yaşadığın duruma çok ama çok üzüldüm. Seni en iyi ben anlıyorum hamile olduğumu öğreneli daha çok yeni olmuştu ve birde öğrendimki eşim zaten beni aylardır aldatıyormuş eve geç gelme sebepleride buymuş sürekli işim var işim var der dururdu. Hamile olmama rağmen ilişkisini yürütmeye çalışmış ya kızımı ve beni evde bırakıp sevgilisinin yanına gitmiş. Bi gün sevgilisi bana yazınca ilişkisi olduğunu öğrendim ve onada sürekli bizim evlilik hayatımız yok aylardır ayrı yatıyoruz onu sevmiyorum ona karşı bi hissim yok demiş hamile kaldığımı öğrenincede o gece çok sarhoştum bi kere beraber olduk ondada çocuk oldu demiş. Zaten hamile olduğumu öğrenince hiç sevinmemişti ve en acısıda bana o kadar kızmıştıki neden korunmadın neden hamile kaldın diye meğersem sevgilisinede hep ondan çocuk istediğini söylemiş. Canım o kadar çok yandıki bebeğimi aldıramadımda çünkü kalp atışını duymuştum nasıl kıyabilirdim ki :KK43: hala affetmedim maalesef ki aynı ev içindeyiz belki yapmaz diye düşündüm ama gerçekten bi kere yapan tekrar tekrar yaparmış telefonunda görüyorum başka kadınlarla mesajlaşmasını onlara yazdıklarını ne kadar saklasada ama şuanlık sadece susuyorum ve sabrediyorum. Her şeyin bi zamanı var daha fazla ona dayanamıyorum katlanamıyorum sadece aldatmasıda olmadıki fiziksel ve psikolojik şiddetide çok fazla var. Aptal gibi hep sustum ama kızım için sustum hepsi boşunaymış. Gurbette olduğum içinde yalnızım çaresizim kimseye bir şey diyemiyorumda...
Göz göre göre sabretmek.. bu şekilde içine atma kimsen yoksa da psikolojik bir destek al.. Allah yardımcın olsun çaresiz değilsin böyle durmak seni daha çok yıpratır

Ne diyecegimi inan ki bilemedim çok uzuldum ailene söylesen destek olmazlar mi.

Sana bütün bunları yapan biriyle neden evli kalıyorsun canım çaresizlik konusunu bilemem ama ailen destek olmaz mı?

Kızlar cok uzun zamandir okuyup katılamadim herkes iyidir umarim. Gogus ucu bolgesi cok hızlı birkac gunde cok koyulasti var mi sizde de bir anda boyle olan.? Ilkinde olmamisti bu kadar sanki
Benim de koyulaştı ve büyüdü asla bu kadar büyük değillerdi mesela çok şaşkınım göğüs uçlarıma

Bugün kontrolümüz vardı 32+0 boyu kilosu iyi dedi hatta biraz zayıf ama uzun olabilir dedi 😂 kasılmaları sordum normal dedi. Eğer sürekli 10 dakikada bir ve ağrılıysa evet gel hastaneye ama sabah olup akşam olduysa normal bunlar dedi. 19 kg almışım toplam 😂 1911 gram bebek 😂
Benim bebiş de minik seninki gibi hatta 1.850 gr🙈 minik kız🩷 bizim bebişler demek ki bol bol 0-3 ayları giyecekler🙈🙈

Şu ağda konusunda hala kendime yapabiliyorum rahatım bu konuda evlenmeden önce uzun süre lazere gitmiştim evlendikten sonra da arada ağda arada jilet kullandım ama artmadı hiç zaten çok yoktu son ayımda da hala yapabilirsem benim için çok iyi olur valla 😄 kısmetse eşim de ben de ikinci çocuğu hemen istiyoruz peşine ama bakalım çok şükür sıkıntılı bi hamilelik geçirmiyorum

Kızlar doktora gittim bugün tekrar, bebeğin karın çevresi gelişimi geriden geliyor. 4 hafta takibini yapıp 37. Hafta sezeryan ile alma kararı aldı. Ciğerleri gelişir mi sizce, canım sıkıldı biraz

Kızlar doktora gittim bugün tekrar, bebeğin karın çevresi gelişimi geriden geliyor. 4 hafta takibini yapıp 37. Hafta sezeryan ile alma kararı aldı. Ciğerleri gelişir mi sizce, canım sıkıldı biraz
Ne kadar geriden geliyor canım hep aynı oranda gerideyse artmıyorsa gün farkı problem olmaz inşallah 38. haftayı beklersin

Ne kadar geriden geliyor canım hep aynı oranda gerideyse artmıyorsa gün farkı problem olmaz inşallah 38. haftayı beklersin
Son 2 kontrolde kilo alımında problem yok ama AC değeri yaklaşık 1 hafta geriden geliyor, bu sefer haftasına yaklaşmış ama yine geri. Bende damar akım problemi vardı, kan sulandırıcı kullanıyorum. Muhtemelen o problem tam olarak geçmedi :KK43: 37 de almaya karar verdi

X