2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Selam kızlar, grubu sessiz takip ediyorum. Yorumlarınız beni rahatlatıyor. Yalnız olmadığımı hissediyorum. 27+1 bugun. Nefes darlığı çekiyorum. Bu haftalarda nefes sorunu yaşayanlar oldu mu içinizde?

Selam kızlar, grubu sessiz takip ediyorum. Yorumlarınız beni rahatlatıyor. Yalnız olmadığımı hissediyorum. 27+1 bugun. Nefes darlığı çekiyorum. Bu haftalarda nefes sorunu yaşayanlar oldu mu içinizde?
Ben şahsen arada yaşıyorum hatta o gün kontrole gitmiştim geçen ay o gün nabzim yüksek çıkmıştı kalbim çok hızlı atıyordu ama çok ilgisiz bir doktora denk geldim o yüzden söyleyemedim

Ben şahsen arada yaşıyorum hatta o gün kontrole gitmiştim geçen ay o gün nabzim yüksek çıkmıştı kalbim çok hızlı atıyordu ama çok ilgisiz bir doktora denk geldim o yüzden söyleyemedim
Aynen nabız yüksekliği bende de var ve nefes yetmeme, özellikle akşam yemeklerinden sonra çok sıkıntı yaşamaya başladım. Zaten kuş kadar yiyebiliyorum, o bile fazla geliyor. Nefes yetmedikçede panik yapıyorum. Kolaylıkla geçsin bu günler inşallah

Amin inşallah benimde arada birden oluyor oturduğum yerde bazen uzaninca bazen yemekten sonra oluyor inşallah bebişlerimizi kucaklarimiza alınca hepsi geçip unutulacak

Amin inşallah benimde arada birden oluyor oturduğum yerde bazen uzaninca bazen yemekten sonra oluyor inşallah bebişlerimizi kucaklarimiza alınca hepsi geçip unutulacak

Bende de var hatta kardiyolojiye gittim ultrason ve holter takıldı bir şey çıkmadı.Büyük ihtimalle bebek mide ve kalbe baskı yapıyo.Ama bir kalp doktoruna gidin isterseniz.

Bende de var hatta kardiyolojiye gittim ultrason ve holter takıldı bir şey çıkmadı.Büyük ihtimalle bebek mide ve kalbe baskı yapıyo.Ama bir kalp doktoruna gidin isterseniz.
Kardiyolojide benimde kontrolum yapıldı. Bir şey çıkmadı bende de. Ama insan ister istemez panik yapıyor artık. Her gün yeni bir level atlıyoruz

Bende de var canım 28+5 teyim. Özellikle konuşurken oluyor. Bide yatınca çarpıntı oluyor bende neden bilmiyorum kardiyolojiye de gitmedim

Kızlar selam 30 hafta olduk 2 gün önce şehir dışına çıkmak durumunda kaldım uçak yoktu otobüse bindim ayaklarım çok fena ödem oldu. Sağ ayağım iyi ama sol ayağım hâlâ geçmedi ortopediye gitmeyi düşünüyorum röntgen çekerler mi acaba? Evde bir çözüm bulabilen var mı?

Kızlar benim bebiş çok yukarda ya sağ göğusume yerleşmis orda aşağı inmiyor ya
Benim de orda canım alt karnım bomboş sağ ve sol göğsümün altında yatay duruyor iyiki de öyle aon zamanlar doğum pozisyonu alınca kafasını oraya dayayınca zor oluyor yatmak kalkmak çatı ağrısı falan inaşşalah daha dönmez diyorum

İnanaki bazen iki gün aşağıda ayakları ile tekmeliyor iki gün hep yukarda anlamadım gitti ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…