2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar göğsünden renksiz yada krem renkli sıvı gelen var mı. Akıntı gelip göğüs ucum sütyenime yapışıyordu. Sıcaklardan takmamaya başladım şimdi tişörtlerim batıyo sürekli. Başına gelen var mı
Ben 31.haftadayım 27. Haftadan itibaren sütyenlerde göğüs ucu kısmı pütür pütür akıp kurumuş olduğunu farkediyorum ama öyle yapılacak kadar acıtacak kadar değil

İnanaki bazen iki gün aşağıda ayakları ile tekmeliyor iki gün hep yukarda anlamadım gitti ya🤣🤣
Benim de öyle sağ göğsümün altında ayakları var doktor ultrasonds da gösterdi oturmakta çok zorlanıyorum aşırı batıyor. Dün tatil verdi bana sağolsun dönmüştğ ayaklar aşağıya bugün yine yukarı dikti 😂😂😂🥲

Kızlar merhaba ağustos başı doğacak bebeğimiz hemşireye verilecekler kısmına ne kpydunuz kafam çok karışık
1 takım hastane çıkışı, 2 ad bez, ıslak mendil, penye battaniye ☺️ ben bunları koydum canım. İlk giyeceği kıyafetleri veriyorsun kısacası

Günaydın kızlar, dün kardesimi üniversiteden almaya gittik 2,5 saatlik bir yoldu git gel derken tabi sıcaklarda tüm gün yolda gibi birşey olduk. Karın sertlesmelerim tüm yolculuk boyunca eşlik etti gecede her 10 dkda bir sertleşti ağrı eşlik etmediği için doktoruma haber vermedim ama bugün hiç ayağa kalkasim yok yatakta pineklemek istiyorum resmen 🙈 yarında doktor kontrolümüz var en son başı yavaştan dönmüş demişti doktor şimdi pozisyonunu çok merak ediyorum. Karın sertlesmelerim yüzünden eşimde korktu hastane çantası ile gidelim ne olur ne olmaz korkuyorum ben bu kızdan diyip duruyor😂😂😂 bende diyorum daha 32 olduk gelmesin öyle erkenden daha bayramdan sonra ev temizliği yapicam diye ama sanırım benimde gözüm korkmaya başladı 😂 bu arada benim doktorum rahim uzunluguna hiç bakmadı yani hiç alttan muayene olmadım yada ultrason aleti ile bakarken bana hiç öyle açıklama yapmadı. Benim gibi olanlar var mı acaba?

X