2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aslında baksaydı duyardınız belki de. Bana bişey demedi bizde unuttuk ilişki konusunu sormayı aha bugünde öğlene kadardı kapanmıştır şimdiye
Belki tedbir amaçlı ilişki olmasın demiştir
Bilemedim belki o yüzden de mi bakmadı diyorum ya da cihazı iyi değildir bilemedim sorgulamıyorum daha rahat oluyor

Ucuncu kanı vercem akşam bugun
Doktor öyle cagırıcak sonra aylık doktor arastırıcam ama burda herkesın ki büyük bence benım Li agustosa denk gelir beta carsmaba günü 85 di
Çarşamba benimde 138sdi çok yakın bizimki ya aynı gün felan doğurabiliriz ☺️

Hamile olduğumu öğrendiğim gün grip oldum, 5 gündür fena haldeyim, kızlar kendinize dikkat edin çok ağır geçiyor..
Çok geçmiş olsun. Ben de geçen hafta grip oldum. Ballı limonlu Ihlamur çayı içtim sürekli. Doktor parol ve bir ölsürük şurubu verdi sadece. Boğazlarım da şişmişti antibiyotik içmeden çok zor toparladım. Hala hastayım ama hafifledi. Maske takmaya başladım. Kimde ne var bilmiyorum korkmaya başladım yine kovid mi oldum diye. Çok dikkat etmeliyiz 😕😞

Çok geçmiş olsun. Ben de geçen hafta grip oldum. Ballı limonlu Ihlamur çayı içtim sürekli. Doktor parol ve bir ölsürük şurubu verdi sadece. Boğazlarım da şişmişti antibiyotik içmeden çok zor toparladım. Hala hastayım ama hafifledi. Maske takmaya başladım. Kimde ne var bilmiyorum korkmaya başladım yine kovid mi oldum diye. Çok dikkat etmeliyiz 😕😞
Allahtan benim boğazımda bişey yok.. Çok zorda kalırsam parıl içtim o da baş ağrısından.. Yarına toparlarım diye ümit ediyorum.. Size de çok geçmiş olsun..

Oksapar ilk defa mı kullanıyorsunuz peki ben şuan ilk defa kullanıyorum leke geliyor sanırım iğneden dolayı diye düşünüyorum sizde hiç oldu mu?
Leke geliyorsa kullanmayı kes Bi an önce doktoruna git. Kanamayı artırır çünkü. Daha önceki gebeliğimde olmuştu doktorum iğneyi kesti progestan fitili günde 2 ye çıkarmıştı. Aksatma lütfen hemen git canım

X