2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Gece boyu mide bulantısı karın ağrısı çektim arkadaşlar çok erken değil mi böyle şeyler icinn.. sizde nasıl durumlar? 🥴 tahminen 5+3 deyim sat a göre hesaplandığımda böyle çıkıyor

Gece boyu mide bulantısı karın ağrısı çektim arkadaşlar çok erken değil mi böyle şeyler icinn.. sizde nasıl durumlar? 🥴 tahminen 5+3 deyim sat a göre hesaplandığımda böyle çıkıyor
Ben halen adet olacakmışım gibi benimde 3+5 haftalığım ondan mı ama erken miğde bulantısı yaşamışsın canım inş devam etmez hoş ederse artık ilacıda var çok işe yarıyor

Kizlar merhaba, ben de 5 haftalik hamileyim. Dun doktora gittim, tansiyonum yuksek cikti. Sanirim ilac kullanmam gerekicek. Acaba benimle ayni durumda olan var mi aranizda, tansiyonu yuksek olup hamile kalan?

Ben hiç beta takibi yapmadım kaset test pozitife kadın doğuma gittim gördüm bu sefer pozitifi görünce kan vermeye gittim o da hem rutin olsun hem kadın doğum doktorum istiyor diye bence herseyim en güzelini doktor biliyor uygunsan direk doktora git hiç acabalarla kendi takibiyle kafa karışıklığı ve strese girme
dogru diyorsun suan beta 200lerde ya iki hafta sonra gitmek istiyorum doktora ozaman belkide kalp atislarinida duymak nasip olur diye

Kizlar merhaba, ben de 5 haftalik hamileyim. Dun doktora gittim, tansiyonum yuksek cikti. Sanirim ilac kullanmam gerekicek. Acaba benimle ayni durumda olan var mi aranizda, tansiyonu yuksek olup hamile kalan?
tansiyonun kac canim
bnm gebeligimin sonunda yukseliyor

Evet biraz erken başlamış ama benim bir arkadaşımda da öyle erken başlamıştı herkesin farklı ilerliyor. Benim bu sabah biraz midem kötüydü ama bulantı gibi değil tam, midem ağzımda gibi uyandım sanki🤦🏻‍♀️ umarım erkenden başlamıyoruzdur😟

Evet biraz erken başlamış ama benim bir arkadaşımda da öyle erken başlamıştı herkesin farklı ilerliyor. Benim bu sabah biraz midem kötüydü ama bulantı gibi değil tam, midem ağzımda gibi uyandım sanki🤦🏻‍♀️ umarım erkenden başlamıyoruzdur😟
İlk hamileligimde hiç olmadı böyle şeyler.. her hamilelik farklıdır diyorduk değil mi 🙈
Gündüz sadece baş dönmesi var bende gece zorlandım gerçekten. senin ne kadarlık

Merhaba tekrar. Reglin son gününden itibaren mi hesaplanıyor kesin olarak. Keseyi görmek için beta kaç olması lazım acaba ve kalp atısı

Merhaba tekrar. Reglin son gününden itibaren mi hesaplanıyor kesin olarak. Keseyi görmek için beta kaç olması lazım acaba ve kalp atısı
1500 üstü değerde kese görünüyor diye biliyorum son adet tarihinin ilk gününden hesaplanıyor doktora gittiğinde tam tarih verecektir

Aynı değerlere benim doktorum hamilesin hayırlı olsun, şimdi görünmez, cuma gel dedi. Cuma bhcg değerim tahmini 1600 olacak eğer sağlıklı artar ise.
Güncelleme yapayım, eşim dayanamadı bugün gittik. Karından ultrason ile keseyi gördü.

Eklentiler

• 2605E6A0-1136-4DB4-ACC5-3DE1D9D58B27.jpeg
    2605E6A0-1136-4DB4-ACC5-3DE1D9D58B27.jpeg
    84,4 KB · Görüntüleme: 58
X