2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam kızlar
Rabbim nasip ederse bende temmuz annesi olacağım
dün beta verdim son adetim 4 ekimdi
4 5 gün gecikme ile verdim
689 çıktı
ama doktor alttan baktığından cok cok minik dedi
bu kadar minik olması normal mi acaba ?

Anlattıklarına göre Çok erken yapmışsın canım sen garanti olsun diye pazartesi yap son adet tarihinin 27 gün sonrası olarak baz al çünki düzenli adet günleri 27/28 günler arasıdır sen zaten pazartesine kadar daha adet gününü beklemen lazım garanti olsun dersen bide bekleyebilirsin salı tekrar yap bekleyemem dersen sağlık ocağına git bu gün kan ver kesin sonuç olur ama çok erken yapmışsın testi
Pazar sabah tekrar yapicam olmadi dedigin gibi pazartesi, saliyi bekliyemem acikcasi cünki doktor randevum var röntgen cektirmem gerek ve hamilelik ihtimali varsa istemiyorum.. hayirlisi olsun insallah biraz ümitliyim ama fazlada kaptirmicam

Bazıları regl den bir hafta önce öğreniyor ama herkes öyle olmuyor. Bence hala ümit var.

Ben 4 ekimde regl oldum. 26-27 sinde olmam lazımdı. Olmadım. 29 ekimde erken gebelik testi yaptım negatifti (regl geçmiş olmasına rağmen düşün) yine olamayınca 31 ekimde kan verdim vee sonucum 53 çıktı 🤲🏻

Yani ben regl geçmesine rağmen gebelik testinde göremedim. Moral bozma. regl olana kadar umut var
Ayy hadi umut oluyosun bana insallah bende güzel haberlerle dönerim. Demekki dedigin gibi herkeste erken cikmiyor.. gerci benimde üc hamileligim oldu ücündede önceden cikmadi. Hep adet günü veya bir gün sonra silik cizgi cikmisti ama bi ümit bu sefer deniyim dedim herkes erkenden testi yapip cikiyor insan heyecan yapiyor..

Bugün kese görmeye gitcez inşallah görürüz tahminime göre 2000 lerdeyiz bugün alttan bakacak galiba ama korkuyorum attan bakmak beni hep korkutuyor 🫠🫠🫠🫠 dua edin de güzel haberler alayım 🦋🫶
İlk defa mı keseyi göreceksiniz. Sabah bende gittim sata göre 5+1 bugün ama bebek yoktu

Ayy hadi umut oluyosun bana insallah bende güzel haberlerle dönerim. Demekki dedigin gibi herkeste erken cikmiyor.. gerci benimde üc hamileligim oldu ücündede önceden cikmadi. Hep adet günü veya bir gün sonra silik cizgi cikmisti ama bi ümit bu sefer deniyim dedim herkes erkenden testi yapip cikiyor insan heyecan yapiyor..
Seni anlıyorum. İnsan sabredemiyor. Bende regl ye 6 gün varken başladım predıctor ile test yapmaya. Bu ay maaşımın 3 te biri erken gebelik testlerine gitti resmen 🤦🏻‍♀️ Sonucunda da regl tarihim geçmesine rağmen bile bana pozitifi göstermedi.

Bu arada 31 ekim pazartesi 53 olan sonucum 2 kasım çarşamba günü 168 oldu. Allaha şükür. İnşallah böyle devam eder ama gerçekten regl olana kadar ümit var. Allah tez zamanda güzel haberler almanı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Seni anlıyorum. İnsan sabredemiyor. Bende regl ye 6 gün varken başladım predıctor ile test yapmaya. Bu ay maaşımın 3 te biri erken gebelik testlerine gitti resmen 🤦🏻‍♀️ Sonucunda da regl tarihim geçmesine rağmen bile bana pozitifi göstermedi.

Bu arada 31 ekim pazartesi 53 olan sonucum 2 kasım çarşamba günü 168 oldu. Allaha şükür. İnşallah böyle devam eder ama gerçekten regl olana kadar ümit var. Allah tez zamanda güzel haberler almanı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Sükürler olsun ne mutlu sana canim! Allahim banada nasip etsin kac zamandir bekliyorum ama bu ay olacak gibi bi his var icimde ama hayirlisi bakalim son 3 gün dayanicam bakalim..

Selam kızlar
Rabbim nasip ederse bende temmuz annesi olacağım
dün beta verdim son adetim 4 ekimdi
4 5 gün gecikme ile verdim
689 çıktı
ama doktor alttan baktığından cok cok minik dedi
bu kadar minik olması normal mi acaba ?
normal canim kese 1500 lerde gozukuyor
hayirli olsun bu arada cnm😍

hayirli olsun canim ayni gun kan vermişiz bnmde 31 ekim 227 cikti 2 kasimda 795 cikti

Çok tatlı 😻 Hayırlı olsun senin hamileliğinde 🙏🏻🧿

Doktora gittin mi peki ben haftaya cumaya randevu alayım diyorum. Belki de iki hafta sonra pazartesiye. Değer iyice yükselsinde alttan muayene etmesinler diye 😂
saol cnm
ayin 18 de gidecem allah nasip ederse kalp atisi da duyurum ozaman
bnm ilk gebeligim ikizdi acaba buda oyle olurmu diye dusunuyorum bakalim hayirlisi

saol cnm
ayin 18 de gidecem allah nasip ederse kalp atisi da duyurum ozaman
bnm ilk gebeligim ikizdi acaba buda oyle olurmu diye dusunuyorum bakalim hayirlisi
Ailede var o zaman ikiz 💛

Bizde benim tarafımda da eşimin tarafında da yok ikiz ☺️

Sen de 15 gün sonra gideceksin yani doktora. Gönlünden nasıl geçiyorsa öyle olsun inşallah 🤲🏻

Ailede var o zaman ikiz 💛

Bizde benim tarafımda da eşimin tarafında da yok ikiz ☺️

Sen de 15 gün sonra gideceksin yani doktora. Gönlünden nasıl geçiyorsa öyle olsun inşallah 🤲🏻
evet 15 gun sonra gidecem
aslinda bu gebeligimi dusunmuyordum supriz oldu yani ikizlerim daha 2 yasinda 3 aylik kucukler buda ikiz olursa kafayi yicem yani 😁😁

X