2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok teşekkür ederim. Buradan Bilgi almasam herhalde sabaha kadar ağlardım. Eşim askeri personel nöbette. Evde tek başıma doktorun dediklerini hatırladıkça tutamıyorum göz yaşlarımı en azından buradan Bilgi aldım içim rahatladı
Sen o doktora bakma canım ya. Tövbe estağfirullah..

Değerin de gayet güzel artmış. 28 ekim 100 lerde 30 ekim 200 lerde 1 kasım da da 400 lerde olur. Seninki 500. Daha ne bekliyor?

Ayrıca bildiğimden değil forumda kimin yazdığını okuduysam düşük değerlerde bebeğin görünmedi. Belli yeni hamile kalmışsın. Çok kızdım hiç canını sıkma ağlama üzülme.

Hangi şehirdeysen orası için bence iyi bir doktor araştır 🥰

Sen o doktora bakma canım ya. Tövbe estağfirullah..

Değerin de gayet güzel artmış. 28 ekim 100 lerde 30 ekim 200 lerde 1 kasım da da 400 lerde olur. Seninki 500. Daha ne bekliyor?

Ayrıca bildiğimden değil forumda kimin yazdığını okuduysam düşük değerlerde bebeğin görünmedi. Belli yeni hamile kalmışsın. Çok kızdım hiç canını sıkma ağlama üzülme.

Hangi şehirdeysen orası için bence iyi bir doktor araştır 🥰
ATahlillerime baktım ilk tahlilim 27 ekimmiş ben 28 diye hatırlamışım. Yani 27 ekimde 110 olan bhcg 1 kasımda 539 oldu ama kadın doğum acil doktoruna göre gebelik yok. Vücudumda gebelik belirtilerin bir çoğunu yaşıyorum yoğun derece de akıntım var göğüslerim fazlasıyla hassaslaştı ve şişti son bir kaç gündür sabah bulantılarım söz konusu ama bilmiyorum bu hafta sağlıkocağında bhcg yi takip edip haftaya randevu alacağım inş hayırla sonuçlanır

Herkese merhaba benim 2. Bebeğim olacak insallah. 27 ekim battı kaset testte pozitif cıktı sabah sağlık ocağında kan verdim sonuca bakacağım sonrada haftaya doktora giderim diye planladım. Umarım bebeğinde tüm bebeklerde sağlıkla büyür ve sağlıkla kucağınıza alırız

Kızlar bende Temmuz annesi olacağım daha doktora gitmedim kadın doğumda ilk gittiğinde hangi testler için kan alıyor biliyor musunuz. Ben sağlık ocağına kan verdim hamileyim

Kızlar belim kasıklarım çok ağrıyor adet olcak gibi hissediyorum kendimi sizde de varmı böle belirtiler
Evet benim belim ve sırtım çok ağrıyor. Kasıklarda ara ara sızlama oluyor. Arada akıntım oluyor regl olmuş gibi kan mı geliyor yoksa diye korkup tuvalete gidiyorum falan.🤦🏻‍♀️

Canım iki günde bir iki katına çıkması normal olan canım eğer günde iki katına çıkarsa ikiz gebelikten şüphelenilebilir
24 48 içinde 2ye çıkması beklenir. Her gebelik kendine özel ilerler. Bi önceki gebeliğimin ilk günleri betaya gittim günde 2ye katladı 7 20 40 90 170 diye 1800e kadar çıktı sonra hızı azaldı. O deneyimim dayanarak söyledim ama haklısınız 48 saatte artması da normal

Evet 28 ine test verdim 110 çıktı sonra hiç test vermedim bugün verdim 539 çıktı. Vücutta hamilelik belirtilerim var ama o doktor böyle söyledikten sonra korktum adet olacak gibi de belim ağrıyor. Düne kadar böyle bir ağrım yoktu hastanede geldikten sonra başladı
Anlamadığım şey ulturasonda rahim kalınlaşması vs görmesi lazım. Her Dr aynı donanıma sahip olmuyor maalesef. Siz bence yeniden gidin geç kalmadan mutlaka. Umarım bebeğin seninledir ve sağlıklıdır 💕🤲🏻

Hımm anladım benimki 17 Eylül de o yüzden sordum. Yani sat 17 Eylül, ama reglim 8 gün sürmüştü biraz uzun. 27 Ekim'de beta 52 çıktı. Acaba benimki geç döllenme gibi bir şey mi diye düşündüm şimdi..
Adetime bi hafta var benim. Yani son günü 16 sıydı erken döllenme benimki bence

Anlamadığım şey ulturasonda rahim kalınlaşması vs görmesi lazım. Her Dr aynı donanıma sahip olmuyor maalesef. Siz bence yeniden gidin geç kalmadan mutlaka. Umarım bebeğin seninledir ve sağlıklıdır 💕🤲🏻
İnş öyledir inanın bende bir anlam veremedim yani tamam gebe değilsem bile bu bhcg değeri neden böyle artış gösterdi problem ne bununla ilgili bile açıklama yapmadı. Peki kasılmalarım neden oluyor olabilir dedim orası için acille görüşün ilaç yazdırın dedi asla yeterli bilgi vermedi. Üstelik bu gittiğim hastane üniversite hastanesi kadındoğum aciliydi

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 04-07-2023

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.
Hanimlar ankara oturan varsa bana yardimci olabilir mi hastane konusunda

Herkese merhaba benim 2. Bebeğim olacak insallah. 27 ekim battı kaset testte pozitif cıktı sabah sağlık ocağında kan verdim sonuca bakacağım sonrada haftaya doktora giderim diye planladım. Umarım bebeğinde tüm bebeklerde sağlıkla büyür ve sağlıkla kucağınıza alırız
Sonucunuzu bildirirmisiniz burada benimde aynı dönemler durumumu açıkladım 😔 en azından sizin testlerle kıyaslarsam belki içime bi rahatlama gelir. Yada doktorun dediği doğrulanmış olur

kizlar 31 ekimde betam 227 cikti cikti sizce tekrar kan vermelimiyim duzenli artis varmi yokmu diye
ilk gebeligim ikiz di beta cok 4 kati yukseliyordu doktororumda betadan ikiz olabilir demisti

Ozel sanirim. Devlette var mi bildiginiz ben gata ve sehir hastanesi arasinda kaldim da
Hmm Sami Ulus dışında hepsine gidebilirsin gibi çok kötü bir hastane Dr keza çok kötü
Ozel sanirim. Devlette var mi bildiginiz ben gata ve sehir hastanesi arasinda kaldim da
Sami Ulus dışında hepsi olur gibi ama Sami Ulus hem hastane hem Dr çok kötü şehir hastanesine iyi diyolardı

X