2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar şu iki göğüs pompası arasındaki farkı bilen var mı neden bu kadar fiyat farkı var ?

Kızlar şu iki göğüs pompası arasındaki farkı bilen var mı neden bu kadar fiyat farkı var ?
İkisinin arasında ki farkı bilmiyorum ama bu kadar pahalı birşey alma bence LANSINOH Manuel Göğüs Pompası Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Buda gayet yeterli manuel oluşu zor gelmesin kolayca çıkıyor süt

Aynı şekilde yüksek oluncada bebek kilolu doğabiliyor yada erken dogumu tetikliyor annenın karnındaki su fazla oluyor sudan kaynaklı bencede yapılsa güzel olur❤️
Aynen cnm hele şu ayrintiliya bir giriyimde daha çok var ya of günler geçmek bilmiyor nerdeyse bir aydır görmüyorum oglusumu

Aynen cnm hele şu ayrintiliya bir giriyimde daha çok var ya of günler geçmek bilmiyor nerdeyse bir aydır görmüyorum oglusumu
Aynıyızzz vallaa bende detaylıya girdim o günden beri görmüyorum dahada iki hafta var 35 gündür görmemiş olcam cook özledimmmmm sen bari kavus😔😔❤️🫶🫶

Pembe olan şarjlı diğeri adaptör ile prize bağlı çalışıyor (ben öyle anladım)
İlkinden alacağım ben. İlk çocuğumda çok işe yaramıştı. Rahatlamak için bile sağıyordum
Manuel olanlar çok yorucu ve can acıtabiliyor
Philips kullandığım için paraya kıyıp alacağım :)

Pembe olan şarjlı diğeri adaptör ile prize bağlı çalışıyor (ben öyle anladım)
İlkinden alacağım ben. İlk çocuğumda çok işe yaramıştı. Rahatlamak için bile sağıyordum
Manuel olanlar çok yorucu ve can acıtabiliyor
Philips kullandığım için paraya kıyıp alacağım :)
Bende bunu düşünüyorum fiyat acısından cok iyi geldi 😂😂😂 bide takip ettigim bi hemşire kullanıyor önermişti. Tek sorun acaba kullanabilicekmiyim yani herkes ne gerek var diyip duruyor yok calısan kadınlar alıyormus onu süt içsin cocuk diye falan falan

Bende bunu düşünüyorum fiyat acısından cok iyi geldi 😂😂😂 bide takip ettigim bi hemşire kullanıyor önermişti. Tek sorun acaba kullanabilicekmiyim yani herkes ne gerek var diyip duruyor yok calısan kadınlar alıyormus onu süt içsin cocuk diye falan falan
Çalışan anne olmakla alakası yok ya mastiti önlüyor en basta
Sütü gelmeyene masaj yapıp süt getittiriyor
Benim gibi sütü çok olup rahatsız olanlara da sütü sağıp dinlenme şansı veriyor
Ben başta elimle sağmaya çalıştım ama çok acıdı çünkü özellikle göğüsler sütle dolunca çok problem oluyor.
Ama şöyle bir gerçek var ilk 6 ay çok ihtiyaç olsa da sonra hayat standardına göre sıfır ihtiyaç
Benim Bebek löp löp emdiği için bir süre sonra sütün hepsi içilmiş oluyordu 😅

Canim sordum doktora 6 aydan sonra sende rahat edemesin dedi sirt ustu uzanirken yada yatarken
Gebelik haftasi buyuyunce bebek baski yapar omurganin ana damarina onermiyoruz dedi
Sol yan yatiş yatarsan bebegin kan dolasimi icin ve senin icinde rahat olursun dedi
Canım çok teşekkürler sola yatmaktan solum çürüdü artık 🤣

Kızlar özelde ayrintiliya gidenler ne kadar odediniz bugün bi yerden fiyat aldim 1600 dedi normal mi sizce? Tabii ikiz oldugu icin 2800 müs ikiz fiyatı.

Merhaba kızlar. 24.haftaya girdim bugün itibariyle çok şükür. Bebeğimin hareketlerinin hala bir standartı olduğunu düşünmüyorum, günden güne değişiklik gösteriyor. Siz bebek hareketlerini saymaya başladınız mı? Erken sanki henüz bunun için

Bu sayma önemli bir şey mi ki. Burada birkaç kişi yazdı sordu bu konuyu fakat neden saymamız gerektiğini anlamadım ben

X