2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
25-27 haftalardan sonra diyorlar şuan sürekli hisseden yoktur diye düşünüyorum 😊
Gebelik sayısına göre değişiyor canım ilk gebelikte hissetmedsin devamlı doğru benim üçüncü olduğu için devmli hissediyorum oglusumu hiç yerinde durmuyor 😍😍😍

Kizlar dunden beri hem karin agrisi hem ishal oldum
Dun aksam ve sabahta kusmalarim oldu
Endişelenmelimiyim

Çalışan anne olmakla alakası yok ya mastiti önlüyor en basta
Sütü gelmeyene masaj yapıp süt getittiriyor
Benim gibi sütü çok olup rahatsız olanlara da sütü sağıp dinlenme şansı veriyor
Ben başta elimle sağmaya çalıştım ama çok acıdı çünkü özellikle göğüsler sütle dolunca çok problem oluyor.
Ama şöyle bir gerçek var ilk 6 ay çok ihtiyaç olsa da sonra hayat standardına göre sıfır ihtiyaç
Benim Bebek löp löp emdiği için bir süre sonra sütün hepsi içilmiş oluyordu 😅
Masallahhhh😂😂😂🫶🫶🫶🫶

Dun gittim soyledim
İshalini kesecek biseyler ye baktin duzelmese ilac yazarim dedi
Valla ben kanli ishal olmustum bi sure once antibiyotikti oydu buydu biseyler yazdi doktor ama ilk once reflor ic dedi duzelmezse baslarsin digerlerine diye reflor ictim 2 gunde duzeldim dene istersen probiyotik sonucta hic bir zarari olmaz onu icemem dersen de kefir ic yogurt ye

Valla sanırım karnımız şiştiği için mi bilmiyorum gece boyu uyanıyorum kaç defa hiç pürüzsüz uyku yok banada.
aynen bende gece çok uyanıyorum sanırım belimin ağrısından dönemediğim için oluyo tek tarafada sürekli yatılmıyo
Kizlar dunden beri hem karin agrisi hem ishal oldum
Dun aksam ve sabahta kusmalarim oldu
Endişelenmelimiyim
canım tahlil falan yaptımı acaba dün doktor istersen bidaha git çok rahatsız edici seviyedeyse üşüttüysende ishal ve kusma yapabilir

canım herşeyi yemeyide denedim genetik olduğunu da düşünmüyorum akrabaların hepsininde bebekleri tombul tombul oluyo bu bebeğimde o yüzden aynı olursa mama vermeyi düşünüyorum bebişin durumun göre karar vericem sanırım
Ben mamaya karşı değilim hatta direkt mama da alıp koyacağım dolaba. İlk hafta sarılık için asla sütüm gelsin aman doysun bebek diye beklemem. Ben bunu risk diye görüyorum. Her daim bulunsun mama bence

Ben mamaya karşı değilim hatta direkt mama da alıp koyacağım dolaba. İlk hafta sarılık için asla sütüm gelsin aman doysun bebek diye beklemem. Ben bunu risk diye görüyorum. Her daim bulunsun mama bence
aynen bende hastaneyede götürmeyi düşünüyorum oğlumda hemen sütüm geldi ama her hamilelik farklı sonuçta

Valla sanırım karnımız şiştiği için mi bilmiyorum gece boyu uyanıyorum kaç defa hiç pürüzsüz uyku yok banada.
Banada 😐 sagdan sola donemez.oldum surekli huzursuzum kac defa uyanıyorum bide grip oldum cok kotu gecirdim gecemi 😮‍💨

Kızlar karnım da sanki baskı hafifden kasılma gibi birşey oluyor aranızda bu durumu yaşayan var mı? Acile gidip ultrasonla bebeğe baktırsam mı acaba

Benim de dün gecem çok kötü geçti.Hastalıktan yeni kurtuldum dedim rahat bi uyku uyurum gece karnıma bi sancı girdi.Evin içinde yürüdüm,soda içtim,maydonoz yedim bana mısın demedi.Çok abartmışım gün içinde yediklerimi.Çatladım gaz sancısından.

X