2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Öyle değerler tek başına bir anlamı olmaz boşa kafanızı yormayin bebeğin diğer değerleri ile eşdeğer analiz edilmeli o yüzden söylenecem boşa kendinizi ve bebeğinizi yıpratıyorsunuz dedi canım zaten detaylı ultrason zamanımız geldi orada herşey net analiz olup söylerler ve bebeğinizi hep iyi düşünerek hareket edin ki bebeğimiz mutlu olsun dedi bana😇
Teşekkürler canım bana da başka doktor detaylı baktı herhangi bir sıkıntı yok dedi çok şükür, inşallah sağlıklı da olucak❤️

Çok geçmiş olsun canım benimki o kadar şiddetli değil hala devam ediyo ama boşalır gibi değil regl olmuş gibi ped takıyorum plasenta aşağıda mı bilmiyorum ben de iğne oldum yatıyorum inşallah ikimiz için de herşey yolunda gider ben progestan başta çok kullandım 5. Haftadan 14. Haftaya kadar dediğin gibi baş dönmesi yapıyo 😔mecbur kullancaz ama yapacak bişey yok bana sonra yazarlar mı bilmiyorum ama yazmazsa da ben kendi doktorumdan isticem o yazsın kullanmak insanı psikolojik olarak rahatlatıyo bebeği koruyo diye
Amin inşallah Allahım herkese sağlıklı gebelikler sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Hala geliyor benim kanamam ama çok azaldı inşallah bittiğini de görürüz.

Amin inşallah Allahım herkese sağlıklı gebelikler sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Hala geliyor benim kanamam ama çok azaldı inşallah bittiğini de görürüz.
İnşallah canım benimki bitti tekrar başlayacak diye ödüm kopuyo inşallah seninki de bir an önce biter rahat bı nefes alırız

Selam annişler bayadır giremiyorum dün cinsiyetimizi oğrendik 🥰💙💙💙 oğluşum oluyor 130gr bebişim. Ben 10 haftamdan sonra şeker belirtileri yaşamaya başlamıştım doktoruma söyledim dun şeker yüklemesi yaptırdım malesef şekerim varmiş haftaya sali tekrar yaptirmaya gideceğim bu yaptiğimin bi buyuğunu yapacaklarmiş bakalim malesef bundan sonra doğuma karsr aç kalacağim sıkı bir diyet başlamam lazim
Selam canim saglikla gelsin ogluşun💙
Şeker belirtin neydi merak ettim
1ay sonra seker testi yapacam galiba

Selamlar kızlar, istanbul pendikte medikal park hastanesine kadın doğum doktoruna gidenler var mı acaba? Hangi doktora gidiyorsunuz memnun musunuz?

Selam canim saglikla gelsin ogluşun💙
Şeker belirtin neydi merak ettim
1ay sonra seker testi yapacam galiba
gece terleme ve agiz kurulugu cok susuyorum .
Normalde 24haftalikta yapılıyor ama benim kızımda hamileyken de vardi insülin ve diyet yapıyordum evde ölçme makinem var 2,3 defa ölçtüm hep yüksek cikti gecen ay doktoruma söyledim bu ay testi yaptırdım

Merhaba, 18 haftalık hamileyim. Yüzümün sol tarafında sol yanağımda ufak ufak sivilceler çıktı hamile olduğumdan beri. Sağ tarafta hiç bi şey yok. Yediğime içtiğime dikkat ediyorum, makyajda çok yapmam bir de onlardan olsa bile neden sadece sol olsun? Böyle bir durum yaşayan var mı ? Ne önerirsiniz ? Gebelikten önce sadece adet dönemlerimde yüzümde bir kaç sivilce çıkar sonra geçerdi. İki yanağımında fotoğrafını ekledim

Eklentiler

• 00FDC3FD-DAC7-47ED-A3C7-356AEA21C0DB.jpeg
    00FDC3FD-DAC7-47ED-A3C7-356AEA21C0DB.jpeg
    54,6 KB · Görüntüleme: 57
  • 11030DBB-DF57-4507-B049-0C63C3436AD7.jpeg
    11030DBB-DF57-4507-B049-0C63C3436AD7.jpeg
    56,7 KB · Görüntüleme: 51
X