2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben aradım sordum canım aşı olmadigini söylediler depremden dolayı 20 haftayı bitirince tekrar ara o zaman gelmiş olursa çağırırız seni dediler bekliyorum o yüzden korkuyorum da aşı bulunmayacak diye sen de istanbuldasın sanırım dimi
Yok cnm ben giresundayim bizim burdakinde vardı fazlalıkları yollamışlar ama tarihi gelenlerinkini ayirmislar

Benimki de her isme bi yorumu var.Benim de onun söylediklerine yorumum var.
Karan da çok popüler arkadaşımın bebeği Karan çok güleç yüzlü bi çocuk hiç somurttuğunu görmedim.
Biz evlendik bi kaç ay hamile kalamadım.Ege kıyılarına gezmeye gittik Çanakkale'den itibaren.
Çok sevdik köylerini bile.
Oralarda dalga geçmiştim ben buradan dönüşte hamileymişim çocuğun adını Kuzey Ege koyarım artık diye.
Hamile kalmışım gerçekten.:oops:
Şimdi ara ara aklıma geliyor bu delilik ama 2 isim koymak istemiyorum asla.
Ben de izmirliyim o yüzden ege koymak da istiyorum eşim karan ege çok koyuluyo öyle koyalım istersen diyo tek anlaşma şeklimiz bu şu ana kadar ben de iki isim istemiyorum tek ege olsa isterim diyorum ama olmazsa aklımda bu seçenek de var ikimizin de gönlü olsun diye😄

Ben de izmirliyim o yüzden ege koymak da istiyorum eşim karan ege çok koyuluyo öyle koyalım istersen diyo tek anlaşma şeklimiz bu şu ana kadar ben de iki isim istemiyorum tek ege olsa isterim diyorum ama olmazsa aklımda bu seçenek de var ikimizin de gönlü olsun diye😄
Ege gerçekten çok güzel isim ya içimi ısıtıyor.Orta yolu bulalım diye uğraşıyoruz :anneadayı: sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

Çok yaratıcı geldi Orhan Gazi Bursalı mısın diyesim geldi görünce.
Hiç duymadım çevremde.Bende Doruk istiyorum eşim Poyraz.
Ortak noktada buluşamayıp internete dalıyoruz.
Yok hayır Bursalı değilim sosyal bilgiler öğretmeniyim tarihle iç içe olunca ☺️ Biraz mesleğin yardımı oldu galiba. Çok benimsediğim bir isim

Slm kizceler aşılarını zi oldunuz mu bugün sağlık ocağına gittim ilk asimi oldum hazır olmuşken kalp atışınida dinledim 😍😍😍
Dün detaylı ultrasona girdim ama aşı daha olmadım sağlık ocağı arayacağını söylüyordu ama hiç oralı değiller bende biraz aşı konusunda tereddütlerim var diye adım atamıyorum bilmiyorum inş sağlıklı sonuçlar olur

merhaba kızlar bende bikaç gündür girmiyorum moraller bildiğiniz gibi baya bozuk korku var sürekli dün kendi evimize geldik artık ve hertaraf buz ama bunada çok şükür diyorum necburen artık yavaş yavaş normale dönücez şimdi aşı konusunda hemşireye mesaj attım nasıl olucak hiç bilmiyorum 20 şubata tarih vermişti hemşirenin fönüş yapmasını bekliyorum hareketler artık hergün olmaya başlafı babası bir kere hissetti şuan hareket etse bile babası dokununca duruyo sizde durumlar nasıl baya mesaj birikmiş hepsini okuyamadım

kızlar hemşirem mesaj attı şanstan bugün izne ayrılıyomuş sağlık ocağı açılmış başkasına yönlendirdi 20 şubatta aşı olucam allah izin verirse heralde aynı gün doktorada giderim

İşte yanlış yorum yapıyorlar insanın 9 ayını zehir ediyorlar hep acabalarla yaşıyoruz. İnşallah net görür bu seferde benimde içim rahat eder ama zaten artık diğer doktorla devam edicem ilgisi daha iyi olduğu için.
En iyisi o neresi içine sinmiyorsa öyle yap çünkü bir daha bu günler gelmeyecek keyifle geçmesi gerek

merhaba kızlar bende bikaç gündür girmiyorum moraller bildiğiniz gibi baya bozuk korku var sürekli dün kendi evimize geldik artık ve hertaraf buz ama bunada çok şükür diyorum necburen artık yavaş yavaş normale dönücez şimdi aşı konusunda hemşireye mesaj attım nasıl olucak hiç bilmiyorum 20 şubata tarih vermişti hemşirenin fönüş yapmasını bekliyorum hareketler artık hergün olmaya başlafı babası bir kere hissetti şuan hareket etse bile babası dokununca duruyo sizde durumlar nasıl baya mesaj birikmiş hepsini okuyamadım
Bizim kimin durumu aynı yine hareketli eşimde devamlı hissediyor aşıyı bugün oldum ikincisi bir ay sonra artık 17 asi 20 sinede ayrintiliya giricem geç tarihe kaldı ayrıntılı doktor yoğunluk var dedi

Bizim kimin durumu aynı yine hareketli eşimde devamlı hissediyor aşıyı bugün oldum ikincisi bir ay sonra artık 17 asi 20 sinede ayrintiliya giricem geç tarihe kaldı ayrıntılı doktor yoğunluk var dedi
maşallah canım ben şuan bebeğe yeni yeni odaklanıyorum tekrardan allah bidaha yaşatmasın inşallah bende 20 sinde gidicem bakalım doktorada görünürüm heralde o gün normalde elbistana gönderiyodu ayrıntılı için ama bu durumda napıcaz hiç bilmiyorum bakalım görücez ne dicek nolucak

maşallah canım ben şuan bebeğe yeni yeni odaklanıyorum tekrardan allah bidaha yaşatmasın inşallah bende 20 sinde gidicem bakalım doktorada görünürüm heralde o gün normalde elbistana gönderiyodu ayrıntılı için ama bu durumda napıcaz hiç bilmiyorum bakalım görücez ne dicek nolucak
Radyoloji varsa gidicegin hastanede radyoloji ye yönlendirir randevu için ayrintiliyi da yapiyomus radyoloji sorarsın yinede

Nasılsın durumun nasıl eve gire bildiniz mi çok hasar yoktur umarım evde

İstanbul için perinatoloji randevusu bekleyen arkadaşlar şuan bir bakın ben almıştım daha önce ama değiştirdim.

Erkek ismi bulmak daha zor sanki:) biz de aynı durumdayız eşimle Ege veya Egehan düşündük ama kararsızız hala 5 ay daha düşünürüz gibi
Erkek ismi bulmak bence de çok zor.Kız olsa Ela koyacaktım.Sanırım topikçe çocuklarımıza Ege ismini koyucaz :halay:
Bu kara günlerde pırıl pırıl Ege kıyılarını düşünmek beni rahatlatıyor.

X