2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aaa aynıyız bende 13+5 sim banada erkeğe benziyor demişlerdi 11+5 Ken Çarşamba randevum var bakalim ne diycek ler

Ben hala göremedim ayrıntıya bakın diyor e nabizdan mı baktın cnm

saol canım

Kizlar ben hala göremiyorum sonucu yuksekmiki kafam allak bullak şuan 02/01 de vermiştim tarama için kanı felan burda 5 si yazıyor moralim bozuldu sonucu goremiyince

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-16-17-12-43-008_com.android.chrome.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 69
Kizlar ben hala göremiyorum sonucu yuksekmiki kafam allak bullak şuan 02/01 de vermiştim tarama için kanı felan burda 5 si yazıyor moralim bozuldu sonucu goremiyince
Yüksek düşük diye bir şey yok canım ikili taramada. Yaş kilo ultrason vs de hesaba katılarak bir risk haritası oluşturulur buradaki değerden bir şey saptanamaz

Yarın kontrolüm var ağrıları söyleyeceğim büyük ihtimal bana da yazar. Hemde cinsiyeti öğreneceğim

Kız referans değeri felan da yazmıyor hiç
Bazen bende de öyle gözüküyor. Uygulamayı kapatıp tekrar tekrar girdim iki değer gözüktü ama hiç normal değerler değil. Çok moralim bozuldu benim de. Ama galiba biz anlamıyoruz. Yaş falan da giriyor işin içine. Başka bi hesaplaması varmış. Bende meraktayım

Ay listeyi unutmusum :) 29 oldum bu sene artik :) ilk cocuk, erkek, 29 eylul son adetimin ilk gunu, termin de 9 temmuz canim. Tansiyonu artik hic olcmuyorum desem.. 3 hafta sonra doktor randevum var o zaman konusucam

Kızlar maşaallah barekallah yavaş cinsiyetler öğreniliyor.
Benimkide netleşseydi inşallah.
İştahım yerinde bu günlerde.
Yemeklerden i sonra mide bulantısı devam ediyor inşallah oda geçer yakında. 14 haftalık olduk nedeyse.
Aklım fikrim cinsiyette, doktor kıza benzettim dedi ama net değil.
Alışveriş yapmak istiyorum. Ben çok sabırsızım.
4. Bebeğim ama ilk gibi. Hissetme olayına gelince, tık yok hala

Canim bende anlamiyorum hic kafama takmadim ikili testi cunku yuzde 80 yanliş cikiyor diye biliyorum benim kuzenimede oyle dediler kiz kafasini yedi erken dogum yapti uzuntuden bebek dogdugunda benden sende daha saglikliydi duşun zaten allah ne verirse kabulumdur

Ne yaparsam yapayım yok gözükmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…