2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kizlar merhaba 🙋nasil geciyor hamilelik
Ben bugun 15 haftalik oldum cok şukur kusmalarim baya azaldi ama hala kokularda hassasim sizde durumlar nasil
Koku hassasiyeti bende de hala devam ediyor.
Bu kötü tat olayı ne zaman geçecek acaba bende ondan dertliyim😑
Ben çocuk mağazasından almıştım onlara da bakabilirsin
Bende araştiracağim bakalım insallah gönlüme göre bulurum😀

Kizlar merhaba 🙋nasil geciyor hamilelik
Ben bugun 15 haftalik oldum cok şukur kusmalarim baya azaldi ama hala kokularda hassasim sizde durumlar nasil
3 gün iyiydim 2 gündür Sürünüyorum. Kusmalarim, mide bulantim tiksintim herşeyin yine pik yaptı. 13. Haftada azalmasını umut etmiştim hep 😞 günüm günümü asla tutmuyor cumartesi günü de çok iyi enerjiktim. Bugün kendimi sandalyeden kaldıramıyorum evin hayalini kuruyorum

28 yaşındayım ultrason çok iyi hiç sıkıntı yok. Evet bende çok duydum tam tersi çıkan. Öyle olacağına inanıyorum inşallah 😍
Çok teşekkür ederim 💓
Ben de 29 yaşındayım ultrason benim de çok iyi çıktı kan da çok iyi çıkmış öyle dedi doktorum canım inşallah hepimizinki çok iyi çıkar sağlıklı olur Allah her türlü hastalıktan korusun

Günaydın güzel anneler benimde sağ göğsünün altı ağrıyordu dün çok ters bir şekilde hapşırdım ve dünden beri ne yatabiliyorum ne nefes alabiliyorum çok kötüyüm doktora mesaj attım kaburga çatlağında benziyor dedi röntgen çektiremezsin doktora gitsene ilaçta içemeyeceğim için evde yatıp dinlenmelisin çok hareket etme dedi 4-5 haftada anca iyileşir dedi inşallah değildir ama benim 1 oğlum var hareketsizlik imkansız hayırlısı artık hepimiz için hep bir şeyler oluyor hayatta
Aman Allahım çatlak mı? Allah acil şifalar versin canım üzüldüm ya:KK43:

Günaydın güzel anneler benimde sağ göğsünün altı ağrıyordu dün çok ters bir şekilde hapşırdım ve dünden beri ne yatabiliyorum ne nefes alabiliyorum çok kötüyüm doktora mesaj attım kaburga çatlağında benziyor dedi röntgen çektiremezsin doktora gitsene ilaçta içemeyeceğim için evde yatıp dinlenmelisin çok hareket etme dedi 4-5 haftada anca iyileşir dedi inşallah değildir ama benim 1 oğlum var hareketsizlik imkansız hayırlısı artık hepimiz için hep bir şeyler oluyor hayatta
Çatlak mi 😯 belki yel girmiştir hemen en kötüsünü düşünme. Bana da bir kere yel girmisti 3-4 gün nefes almakta zorluk çektim, yatamadım hareket edemedim. Ama zamanla gevşeyip rahatlamıştım seninde öyle olur insallah

kızlar kaynanamda eski tülbentlerden varmış beyaz şuan onları kestim kenarını milliyorum mendil yapıyorum oğlumda görümcem böyle mendiller vermişti gerçekten çok kullanışlı oluyo hazır aldıklarıma göre yumuşacık tavsiye ederim

Kızlar hayırlı günler bende yeni takibe başladım sizi 13+4 haftalıkken cinsiyeti öğrenmek için özele gittik doktor çok kararsız kalarak tahminde bulunacağım hazırlık yapma dedi kıza benzetti ama ben erkek hissediyorum😊

Eklentiler

• 080281BE-EE74-4100-90D4-8E82A820B6F1.jpeg
    080281BE-EE74-4100-90D4-8E82A820B6F1.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 58
Kizlar ben yurtdisinda yasiyorum, hamile olan kime sorsam erkek bebek bekliyor. Burda da daha cok erkek goruyorum, bu arada benimki de erkek:) sizin de dikkatinizi cekti mi? Sanki son zamanlarda erkek olma olasiligi daha yuksek gibi, gerci burda oylamada kiz daha cok cikmis, ama yazanlar sanki hep erkek bebek bekliyor.

Kizlar ben yurtdisinda yasiyorum, hamile olan kime sorsam erkek bebek bekliyor. Burda da daha cok erkek goruyorum, bu arada benimki de erkek:) sizin de dikkatinizi cekti mi? Sanki son zamanlarda erkek olma olasiligi daha yuksek gibi, gerci burda oylamada kiz daha cok cikmis, ama yazanlar sanki hep erkek bebek bekliyor.
Evet bu sene benim bura hariç duyduğum genel olarak erkek bebek 😀 bu sene erkek çoğunlukta heralde😀

Bende hep erkek duydum herkesten

kızlar günaydın dünden beri baya grip oldum ya gözlerim ağrıyor boğazım falan çok kötü inşallah biran önce geçer çok kötü oldum
Gecmiş olsun
13+2 oldum ben de 😊 benim koku problemim yok ama ayak üşümesi pik yaptı. Halen sıcak su torbası yapıyorum. Devlette ikili test yaptiraniniz var mı. Benim e nabizda sonuç cikmus ama nette yazilandan garip rakamlar bi sey anlamadim
Bende iki corap ust uste giyiyorum
Ben ikili test yaptirmadim
Bir gün çok iyim bir gün çok kötü halsizim. Bugün mesela başımı yastıktan kaldırasım yok ama uyuyamıyorum da böyle tansiyon düşer gibi birşeyler oluyor. Ağzımda garip bi tat var. Birde sağ kasığım ve bacağımda garip bi ağrı var. Kıvrandıracak bi ağrı değil ama rahatsız edici.
Bende ne zaman iyiyim desem ertesi gun ayni kusmalar başliyor
Agrilarin kas yuzunden olabilir doktor magnezyum yazdi iyi geliyor kas agrilari icin
Koku hassasiyeti bende de hala devam ediyor.
Bu kötü tat olayı ne zaman geçecek acaba bende ondan dertliyim😑

Bende araştiracağim bakalım insallah gönlüme göre bulurum😀
Hamilelik yuzunden dir bence bi sebebi yok 😊
3 gün iyiydim 2 gündür Sürünüyorum. Kusmalarim, mide bulantim tiksintim herşeyin yine pik yaptı. 13. Haftada azalmasını umut etmiştim hep 😞 günüm günümü asla tutmuyor cumartesi günü de çok iyi enerjiktim. Bugün kendimi sandalyeden kaldıramıyorum evin hayalini kuruyorum
Gecmiş olsun 20 haftaya kadar boyle bazen iyi bazen kotu oluyorum bende
Selam kızlar bende her zaman yazamiyorum ama sizi takip ediyorum,bizimde cinsiyet belli oldu erkek bebek geliyor hayırlısıyla 🧿🥰♥️
Prens geliyor demek hayirli olsun istersen bilgilerini yaz ekliyim
Kucuk prens saglikla gelsin
Canim sen listede yoksun istersen bilgilerini yaz ekliyim
Bu arada tansiyonun nasil

X