2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar oda bakan var mı fiyatlara vs birkaç yer gezdik biz en aklıma yatan yer Pierre cardin oldu ama instagramda da bir sürü mağaza var kafam karıştı
Ben kiraciyim ve bu evden çıkacak yakında eğer 3+1 bulursam oda yaparım o da set almam bir ikea dolabı ve beşik alitim ya da oğluma bir yatak alıp onun büyüyen beşiğini yatak yapmıştık tekrardan beşiğe çevirip küçüğe kullanırım diye düşündüm. Oğlumda 3 kapılı dolap şifonyer ve büyüyen beşik aldık ama şifonyer fazlalikti çünkü giysileri küçük küçük zaten dolap bile büyük geldi o yüzden 2 yapılı bir dolap ideal benim icin

İyi olmaya çalışıyorum sağol canım

Bende büyüyen beşiklerden almak istiyorum fiyatlar hep 20 küsürlerde dolaşıyor. Şifonyeri de ilerisi için düşünüyorum kullanılır illa ki diye.
Erken belki ama şimdiden alma düşüncesindeyim gün geçtikçe hayat pahalanıyor bir yandan

Kızlar oda bakan var mı fiyatlara vs birkaç yer gezdik biz en aklıma yatan yer Pierre cardin oldu ama instagramda da bir sürü mağaza var kafam karıştı
Ben çok isterdim bebeğime güzel bşr oda yapabilmek ama imkansız. Açık renkli Kocaman bir gömme dolap var. O odadan çıkaramayacağım gül kurusu renkli bir üçlü koltuk var. Odaya sadece beşik koyabileceğim sanırım

İçin ferah olsun. Yaşın kaç? 30 üzerine her türlü riskli çıkıyor en önemlisi doktor ultrasonda ne görüyor. Eğer doktorun çok içine sinmiyor ise bir kerelik de olsa uzman başka bir doktora ultrason detaylı görüntülemeye gir o zaman net belli olur.

O kadar duydum ki riskli çıkıp çıkıp daha sonra sağlıklı olan
Ve tam tersi
Hiç sorun yokken sıkıntılı sürece giren
Hepsi imtihan elbette ama biraz da tevekkül gerek.
İçin rahat olsun :)

Ben şifonyer bir arkadaşıma verdim fazlalikti 4 yaş hala ihtiyaç değil fazlalıkları içine koyduğum kötü bir yerdi verdim hiç aramıyorum şimdi ama kimi kullanıyor tabi yaşam selimize bağlı ve haklısın şimdiden bakmakta yarar var yaza doğru evlilik falan ayağına herşeye tekrar zam yaparlar

Evet Koçtaş'ta var, birkaç instagram hesabında da var mobilyalar ama nereden alacağımı bilemiyorum

28 yaşındayım ultrason çok iyi hiç sıkıntı yok. Evet bende çok duydum tam tersi çıkan. Öyle olacağına inanıyorum inşallah
Çok teşekkür ederim

Umarım her şey güzel olur sizin içinde benim içinde. Ultrasonda herhangi bir sorun yok çok şükür

Canm aynısını yasadm benim sol kaburgmdi nefes aldıkça batıyordu esnedikce ağrıyordu okdr feciydi ki hatta bende kirik.olsa anca bu kdr ağrır dedm. Neyseki üç gün sonra geçti. Değişik biseydi inan oturup agladm ben

Benim daha önce hafif ağrı vardı ama dün çok kötü oldu hayırlısı artık olana hoşgeldin gidene baybay diycem yoksa valla kafayı yemek üzereyim

Kizlar merhaba nasil geciyor hamilelik
Ben bugun 15 haftalik oldum cok şukur kusmalarim baya azaldi ama hala kokularda hassasim sizde durumlar nasil
13+2 oldum ben de benim koku problemim yok ama ayak üşümesi pik yaptı. Halen sıcak su torbası yapıyorum. Devlette ikili test yaptiraniniz var mı. Benim e nabizda sonuç cikmus ama nette yazilandan garip rakamlar bi sey anlamadim

Kizlar merhaba nasil geciyor hamilelik
Ben bugun 15 haftalik oldum cok şukur kusmalarim baya azaldi ama hala kokularda hassasim sizde durumlar nasil
Bir gün çok iyim bir gün çok kötü halsizim. Bugün mesela başımı yastıktan kaldırasım yok ama uyuyamıyorum da böyle tansiyon düşer gibi birşeyler oluyor. Ağzımda garip bi tat var. Birde sağ kasığım ve bacağımda garip bi ağrı var. Kıvrandıracak bi ağrı değil ama rahatsız edici.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…