2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Dualarımız tabiki seninle Ama risk çoğu kişide yüksek çıkıyor. Moralini bozma lütfen

Çok geçmiş olsun canım. Aetık koyu renk görünce birikmiş eski kan olduğunu düşünüyoruz. Bunu öğrendik. Tekrar yalamazsın inşallah. Belki kalan son alanların döküntüsüdür. Hiç kötü düşünme. Rabbim korusun

Çok geçmiş olsun canım bunu da atlatacaksınız hiç korkma mümkün olduğunca dinlenmeye ve stres yapmamaya çalış herşey yoluna girecek

Kızlar günaydın. Nasılsınız? Benim karnım indi ve hiçbir belirtim yok. Kasıklarım sertti onlar da yumuşamış normal hamile değil gibiyim. Düşündükçe panik oluyorum. Sizde durumlar nasıl?
canım bende senin gibiyim daha erken heralde gaz vs etkiliyo şışmesini gerginleşmesini benim üçüncü gebelik çok şişmesini zaten beklemiyorumda dediğin gibi iniyo bazen bazen belirti kalmıyo azende hiç beklemediğim anda kıpırtı hissediyorum daha çok minikler biraz daha büyüsün hareketlerini takip etmeye başlicaz şuan çok kafana takma

canım stres yapma ben şuankinde yaşamıyorum ama oğlumda günaşırı hastanedeydik kanamadan şimdi kocaman oldu senin bebişinede bişey olmicak Allahın izniyle

Teşekkür ederim canım. Bende öyle hissediyorum düşünüyorum. Rabbim esirgesin.

Evet kesin bilgi degilihtimal ve benim ablama da risk yüksek çıkmıştı o amniyosentez yaptırdı ve sonuç güzel geldi yiğenim sağlıkla doğdu yaptırmak istersen de sıkıntılı bir durum değil aslında korkultuldugu kadar. Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Selam mide bulantilarim gecti sukur sadece yemeklerden sonra oluyo biraz ama oda idare edilebilir. Mide bulantisida gecti de bebisi beslemek icin ne yicez kizlar? Bana her gun yumurta ve ceviz ye haftada 1 balik ye sut yogurt falan dediler ama baska ne var bebek gelisimi destekleyecek? Ben cig ispanak meyve yulaf falan fisman da yiyorum ama spesifik bebek icin yediginiz biseyler var mi merak ettim?

İkili test %60 güvenilirlikte nipt test %98 diye biliyorum. Ben ikisini de yaptırdım. Daha sonuçlarım çıkmadı. Benim gebelik kayıplarım var o yüzden doktorum bu durumlarda nipt ozellikle öneriyorum dedi. Umarım sizde de sıkıntılı bi durum yoktur. Ultrasonda burun kemiği ense kalınlığı nasildi? Herhangi bi anomali görüldü mü?

Günaydın güzel anneler benimde sağ göğsünün altı ağrıyordu dün çok ters bir şekilde hapşırdım ve dünden beri ne yatabiliyorum ne nefes alabiliyorum çok kötüyüm doktora mesaj attım kaburga çatlağında benziyor dedi röntgen çektiremezsin doktora gitsene ilaçta içemeyeceğim için evde yatıp dinlenmelisin çok hareket etme dedi 4-5 haftada anca iyileşir dedi inşallah değildir ama benim 1 oğlum var hareketsizlik imkansız hayırlısı artık hepimiz için hep bir şeyler oluyor hayatta

Amin canım çok teşekkür ederim inşallah bu zor günleri atlatırız
Canım çok geçmiş olsun bebeğini sağlıkla al kucağına insallah teyzeleri hep dua eder o minige bugün nasılsın
Geçmis olsun canım 1 yaşında bebeğinle zor ama destek olacak biri yok mu gelip yanında kalsa

Kızlar oda bakan var mı fiyatlara vs birkaç yer gezdik biz en aklıma yatan yer Pierre cardin oldu ama instagramda da bir sürü mağaza var kafam karıştı

Oğlum 4 yaşında canım ve 1 yaşında da olsa yok yanında kalacak ailemle aynı şehirde değiliz eşimin tarafınınsa hiç faydası yoktur sağ olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…