2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok şükür inşallah iğnelerle sıkıntılı hali de hızlıca atlatacaksın

Geçmiş olsun canım Rabbim ikinize de şifa versin prensesini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inşallah

Evet canim cikart evde kullan mantikli zaten sadece omurga sagligi icin bu dedigim babybjorn gibi ana kucaklarini oneriyolar ama belkide satis politikasi ne bileyim anam her gun yeni bisey cikariyolar bunsuz anne olmaz diyolar bizim kafada kayiyo tabi cart diye ne demek o len diye

Cok cok gecmis olsun sifa versin Rabbim bir an once

Evet canım öyle demiştim çok geçmiş olsun dikkat et kendine bak sadece lavaboya git başka hiç bir şey yapma uzan dinlen bol bol

Canımm çok geçmiş olsun önceliklee inşallah en kısa zamanda düzelir her şey. Ayrıca gözün aydın sağlıkla doğsun kızın

Çok geçmiş olsun canım.

Ah ben de şu an böyleyim haftalık gidiyordum hatta hep bi şey olup acile gittiğim için haftada 2-3 gidiyordum şimdi 15 gün oldu kendimi zor tutuyorum doktor Cuma çağırmıştı bana pazartesi gitmek daha mantıklı olacak kendimle savaşıyorum merakım ve mantığım arasında günlerin geçmemesi de cabası

Çok çok geçmiş olsun Rabbimin ömür verdiği yasiyor kendine çok dikkat et gerisini Allah'a bırak canım inşallah bu günler geçip gidecek.

Evet canım öyle demiştim çok geçmiş olsun dikkat et kendine bak sadece lavaboya git başka hiç bir şey yapma uzan dinlen bol bol
Peki sen bir daha doktora gittin mi? Bir değişiklik var mı durumda?

Ben doktora sordum hep böyle mi kalacak dedim. O da kanama alanı yok olunca bebek de büyüyünce tekrar eski haline döner dedi. tabi artık 14. Haftada bunlar olmaması gereken şeyler dedi. Düşük riski devam ediyor dedi.

Allah şifa versin inşallah, sağlıkla kavuş yavruna canım

Aynen canım çok mu evham yapıyoruz bilmiyorum annelik sanırım göz görsün istiyor hep. Hareketleri hissetmeye başlayınca daha rahat oluruz inş.

Evet gittim iyiye gidiyor ama risk devam ediyor dedi bana da

Yaz bebegiymis aslında benim oğlum Nisan'da dogmustu o sene Nisan'da kar yağmıştı çok soğuktu. Soğuk havada daha gazlı kolik oluyorlar diye biliyorum. Diğer oğlum temmuz doğumlu çok rahatti
Yok canım yaz değildi çok o sene eylül çok soğuk geçmişti dengesiz havalar o zamanda vardı ayaklarını ısıtamamıştım oğlanın tam hareketlendi dediğim ay kara kışto evden çıkamadık ama hamileliğimin en zor zamanlarında çok sıcak bir yazdı çok zorlanmıştım

Geçmiş olsun kontrole ne zaman çağırdı. Progestan iğne vermiştir muhtemelen mümkün olduğunca dinlenmeye çalış
Sanırım calisiyordun raporun bitmesine ne kadar kaldi

Geçmiş olsun kontrole ne zaman çağırdı. Progestan iğne vermiştir muhtemelen mümkün olduğunca dinlenmeye çalış
Sanırım calisiyordun raporun bitmesine ne kadar kaldi
Proluton verdi. Randevum 25 ocakta. Raporumun bitmesine 2 haftam daha var. 30 ocakta iş başı yapacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…