2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Peki sen bir daha doktora gittin mi? Bir değişiklik var mı durumda?

Ben doktora sordum hep böyle mi kalacak dedim. O da kanama alanı yok olunca bebek de büyüyünce tekrar eski haline döner dedi. tabi artık 14. Haftada bunlar olmaması gereken şeyler dedi. Düşük riski devam ediyor dedi.
Yine sen iğnelerini kullanabiliyorsun ben hiçbir şey kullanamıyorum

Evet canim cikart evde kullan mantikli zaten sadece omurga sagligi icin bu dedigim babybjorn gibi ana kucaklarini oneriyolar ama belkide satis politikasi ne bileyim anam her gun yeni bisey cikariyolar bunsuz anne olmaz diyolar bizim kafada kayiyo tabi cart diye ne demek o len diye 😄
2 saatten fazla yatmaması gerekiyor. Ama zaten iki saatten fazla babybjörnde de yatmaz 😂

Aynen canım çok mu evham yapıyoruz bilmiyorum 🥰 annelik sanırım göz görsün istiyor hep. Hareketleri hissetmeye başlayınca daha rahat oluruz inş.
Evet ya öyle oluyor. Bazen çok küçük hareketler hissetmeye başladım. Böyle seyirme gibi ama tabi her zaman olmadığı için sabırsızlıkla hareketlerini net bir şekilde hissetmeyi bekliyorum

Ah bana ne iyi geldi yazdiklariniz anlatamam size çok sağolun inanın çok çok çok dua edicem inşallah burda çocuklarımız doğup büyüyen kdr belki birlikte sohbet edeceğiz birgün fırsat olursa benim durumumu da danışirmsn. Bende dediğin gibi başka bir doktora daha danisicagm. Böyle hayat standartim düşüyor ister istemez evet çok ilaç kullanma taraftarı deglm ki sevmem zaten ama hiç kullanmamak imkansiz
Aklımda zaten kuzenimle konuşunca sorarım mutlaka ve evet inşallah uzun zaman yol arkadaşı dert ortağı olacağız birbirimize.anliyorum tabi bende ilaç kullanmayı sevmem ama herhangi bir durumda kullanmak gerekebiliyor en azından içinizi biraz rahatlarıysam çok mutlu oldum rabbim tüm hastalara acil şifalar versin

Merhaba kızlar. Dün doktora gittim. Akşam gelincede foruma girdim yazayım diye ama başım o kadar çok ağrıyordu ki yazamadan çıktım. Resmen ölümle yasam arasındaki ince çizginin üstündeydim 🤦🏻‍♀️

Neyse şu an biraz daha iyiyim çok şükür.

Kesenin zarı rahim duvarından ayrılmış. Arada da geniş bir kanama alanı oluşmuş. 5 tane iğne verdi. 4 günde bir yaptır dedi.

Kanama regl şeklinde devam ediyor.

Bebeğim iyiydi çok şükür 🙏🏻 Bir kızım olacakmış benimde teyzeleri 🧡

Snowlake Snowlake seninde mi buna benzerdi kanama sebebin. Doğru mu hatırlıyorum? Eşinden ayrıldı demiştin değil mi? Şimdi nasılsın?
Bol bol dinlen annesi, inşallah sende kızında çok daha iyi olacaksınız dualarımız sizinle 🙏

Sadece dudaklarım değil tüm vücudum öyle kurudu ki kedilerin tüy döktüğü gibi deri döküyorum pul pul oldu her yerim yüzüm yağlı ve aknelidir yüzüm bile kurudu.
Bende aynı durumdayım her yerim kurudu özellikle yüzüm kabukları soyuluyor hep

Yok canım yaz değildi çok o sene eylül çok soğuk geçmişti dengesiz havalar o zamanda vardı ayaklarını ısıtamamıştım oğlanın tam hareketlendi dediğim ay kara kışto evden çıkamadık ama hamileliğimin en zor zamanlarında çok sıcak bir yazdı çok zorlanmıştım
Canım 6 aylıkken bir eczacı biza Nurse hervesy tamamen doğal gaz ilacı vermişti. Nasıl vereceğimizide anlatmıştı şuan hatırlamıyorum şurup bizi kurtarmıştı. Sonra yigenim doğdu oda oğlum gibiydi 1 aylıkken onlara bu şurubu dedim doktor kullanabilir demişti onlar bizim gibi cekmediler hemen atlattilar. O şurup çok iyi hep aklında olsun

Ben ilk hamileliğinde aldım hiç memnun kalmadım başkasına verdim sonra normal yattığınız yastığı biraz dolu olsun ama onu alın bacak araniza o çok daha rahat ettiriyor yani bende öyle olmuştu küçük kırlent falan almayın onlar ise yaramaz
Ya mesela tecrübeni paylaşmam çok güzel:KK66:
Bende birkaç kişiye daha sordum çoğu kişi memnun degil 😁

X