2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben en çok kafaya bebek arabasını takmış durumdayim Travel sistem dediklerini arkadaşlarım önerdi hep onlara bakıyorum. Avm de ya da yolda manyak gibi milletin araba markalarını gözetliyor oldum resmen
Travel bu puseti sonra yaş büyüdükçe oturma aparatı değişen mi?
Onlar çok karizma ama görüntü mu kullanış mi ? Bana hafif olsun, kolay kapansın , birde rahat olsun daha iyi olur gibi geliyor. Ama işte ilk biz bu arabaları seneye Nisan gibi kullanacaksan zaten oturacaklar puset e gerek yok.
Yada var o zamana kadar nerde taşınacak
Çok karışık mevzular be

Evet canım bende kolay katlansın ve çok da yer kaplamasın istiyorum çift yönlü olmasını da istiyorum geçen E bebek'te baktım ama göremedim istedigim gibi Puseti zaten hastane çıkışına ve arabaya da koyacağımız için her halukarda alıcaz sanirim emin degilim ama Ben çevre baskılarına dayanabilirsem yarı 40ında çıkarım, Eylül de alır tatile giderim modundayım

Bende Eylül ekim gibi tatile gitmek istiyorum bu yaz duramam evde

Aynen canım ama bildiğin ev hapsi yaşıyorum eşim çok pimpirikli su almaya bile kalksam kızıyor
Allah sabir verdin insallah degecek butun şeylerr
Bence riske gerek yok
Yapmicam mecbur doktor bi sorun olmaz dedi bide ev tipi ya oyle etkisi yok diye düşünüyorum

Önce 2-3 haftaydı en son kontrolümde bir ay sonra görüşürüz dedi. 15 i yani ama pazar gününe denk geliyor 17 sine randevu aldım da sanki gün geçmiyor. Bana da çok uzun bir süre geldi bazen bende korkuyorum birşey oldu mu fln diye

Ah bana ne iyi geldi yazdiklariniz anlatamam size çok sağolun inanın çok çok çok dua edicem inşallah burda çocuklarımız doğup büyüyen kdr belki birlikte sohbet edeceğiz birgün fırsat olursa benim durumumu da danışirmsn. Bende dediğin gibi başka bir doktora daha danisicagm. Böyle hayat standartim düşüyor ister istemez evet çok ilaç kullanma taraftarı deglm ki sevmem zaten ama hiç kullanmamak imkansiz

Tamam tatil hepimizin hakkı
O zaman a kadar bebek arabası hakkında bilgi edinebiliriz.

İstanbul'da oturanlar eminönü'ne havuzlu han var sif bebek ürünleri bence oraya da bakın.
Ben henüz gitmedim o nedenle fiyat karşılaştırması yapamayacağım ama kıyafet,beşik,hastane süsleme malzemeleri, lohusa gecelikleri falan var herşey.ben orda ki musluk kız bebek elbiselerine bitmiştim

Seneye Nisan değil ya daha erken kullanılır en basiti kışın awm ye fln gittiğiniz de bile awm içinde kullanılır. Benim doğumum Temmuzun 10 u gibi Eylül ortası Eylül sonu gibi dışarı çıkmaya başlanır ufaktan. Tabi salgın vs gibi sağlık koşulları olmazsa. Ben awm de fln çok görüyorum 2 aylık 3 aylık bebekleri

O ihtimal de var
Benim katlanır istemem az yer kaplasin. Ama daha pratik birşey varsa ona da bakabilirim sonuçta sonrasında kullanılmayacak. Ve bu küvetlerde kaç aylığa kadar kullanilabilecek.
Ben normal küvet almsym.kisa süre kullandm tekken vs sonra kucağımda yıkadım hep daha kolay oldu ama bu yatak olanlar var onlar daha işe yarar ilk zmnlar için sonrada dizinizin üstünde yikiyablrsnz cesaretiniz olursa tabi ben çocuk hemşiresi olunca alışkınım yıkama işine katlanirlar yer acisinda çok iyi ama küçük gibi

Kızlar bende kendımı hep gece sırt üstü uyurken buluyorum sorun olmaz ınsallah bıde kıyafet konusu bıraz şanslıyım ablam ve kuzenım çocukları var küçük bana herseyı verdıler reflü yastığına kadar bu arada sleppy hepsıburadada ındırım var 2. Bez 1lira erken daha ama ben 2 paket aldım cnku yarın ne kdar olacağı meçhul

Ben açık hava mantığıyla gittiğinden Nisan falan demiştim. Ne bileyim ya küçük bebege evde bakmaya ancak alışırız da dışarı öyle çıkarız diye düşünmüştüm acemilik var

Ben açık hava mantığıyla gittiğinden Nisan falan demiştim. Ne bileyim ya küçük bebege evde bakmaya ancak alışırız da dışarı öyle çıkarız diye düşünmüştüm acemilik var
Evet açık hava için dediğiniz doğru ama işte kışın o ortamlar da da kullanılıyor. Valla bende korkuyorum açıkçası ama çıkanları görünce bi cesaret geliyor onlar yapabiliyor başarabiliyor bebişler uslu uslu geziyor ben neden yapamayayım diye bi gazlıyorum kendimi inş planladığım gibi yapabilirim

Gün geçmiyor ge
Geçmiyo gerçekten. Ben de 25 inde gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…